ezwykle urodziwa Elizabeth Deveraux. rozszyfrowuje tożsamość Jacka. To od niej Reacher dowiaduje się. że Chapman nie była pierwszą. lecz trzecią kolejną ofiarą. W podobny sposób zginęły wcześniej dwie inne. olśniewająco piękne kobiety. Niestety. dochodzenia utknęły w martwym punkcie. Czy Deveraux. która je prowadziła. zależało na niewykryciu sprawcy?

ezwykle urodziwa Elizabeth Deveraux. rozszyfrowuje tożsamość Jacka. To od niej Reacher dowiaduje się. że Chapman nie była pierwszą. lecz trzecią kolejną ofiarą. W podobny sposób zginęły wcześniej dwie inne. olśniewająco piękne kobiety. Niestety. dochodzenia utknęły w martwym punkcie. Czy Deveraux. która je prowadziła. zależało na niewykryciu sprawcy? Kategoria: Autor Lee Child ISBN: 978-83-7885-307-7 Cena: 9999…

Published by admin in4 grudnia 2017
Tagi: , , , , ,

ezwykle urodziwa Elizabeth Deveraux. rozszyfrowuje tożsamość Jacka. To od niej Reacher dowiaduje się. że Chapman nie była pierwszą. lecz trzecią kolejną ofiarą. W podobny sposób zginęły wcześniej dwie inne. olśniewająco piękne kobiety. Niestety. dochodzenia utknęły w martwym punkcie. Czy Deveraux. która je prowadziła. zależało na niewykryciu sprawcy?

Kategoria: Autor

Lee Child

ISBN: 978-83-7885-307-7

Cena: 9999

978-83-7885-307-7:


Podróże Pana Kleksa

Kategoria: Literatura młodzieżowa

Sławny uczony. podróżnik. uczeń doktora Paj-Chi-Wo pewnego dnia dotarł na Półwysep Bajkański i zamieszkał w Klechdawie – stolicy Bajdocji. Mieszkańcy tego niezwykłego kraju opowiadali przepiękne bajki. Niestety nie można ich było w żaden sposób utrwalić – nie było bowiem atramentu. by móc je spisać. Ginęły więc w mrokach zapomnienia.

Pan Kleks. oczarowany bajdockimi opowieściami. postanowił wyruszyć w podróż. by zdobyć atrament. Tak rozpoczęła się wielka przygoda. podczas której dzielni marynarze i kapitan Kleks przemierzali lądy i oceany. Czy Panu Kleksowi uda się zdobyć atrament?

Autor: Jan Brzechwa

Cena:

Jan Brzechwa:


Hrabia Monte Christo. Część 1

Kategoria: Powieści i opowiadania

 

Genialne dzieło Dumasa to wciąż niedościgniony pierwowzór opowieści o wielkiej intrydze. sile zemsty. potędze przyjaźni i triumfie człowieka w walce o honor.

Oficera marynarki. Edmunda Dantesa. poznajemy w momencie wpłynięcia do Marsylii trójmasztowca „Faraon”. na którym objął on. po śmierci dowódcy. stanowisko kapitana. Wydaje się. że przed młodym człowiekiem rozpościera się teraz pasmo sukcesów. szczególnie że czeka też na niego ukochana Mercedes. z którą wkrótce ma wziąć ślub. Niestety. tuż przed swoją śmiercią dowódca poprosił Edmunda. by ten dostarczył do Paryża pewne dokumenty. które podczas rejsu zostały zabrane z Elby. gdzie uwięziony był Napoleon.

Ten fakt pomaga zazdrosnym o jego sukcesy ludziom napisać donos. w wyniku którego Edmund trafia na lata do więzienia w twierdzy If. Okrucieństwo wyrządzone Dantesowi przez tych. których miał za p

ISBN: 978-83-7878-049-6

Cena: 9999

978-83-7878-049-6:


. Wnioski. które dotyczą również ciebie. Rozwiązania. które od zaraz możesz zacząć skutecznie (!) wdrażać w swoim życiu. „Wiesz. możesz – DZIAŁAJ” – życzę ci. aby ta książka skutecznie i trwale zmieniła również twoje życie.

– Ireneusz Bisikiewicz. prezes Leadership Management Polska sp. z o.o.

Każda osoba odpowiedzialna za rozwój ludzi w organizacji. po przeczytaniu „Wiesz. możesz – działaj!” może przenieść się do inspirującej i odkrywczej przestrzeni. Poruszająca i niezwykle praktyczna książka trzech wybitnych autorów. daje nam wyraźne wskazówki jak wypełnić lukę między nabywaniem kompetencji a faktycznym wykorzystywaniem ich w codziennych wyzwaniach. Daje organizacjom rozwiązanie w obszarze. gdzie najczęściej nam go brakuje. Gorąco polecam!

– Paweł Kopijer. Prezes A

Kategoria: Ekonomia i biznes

Korzystaj ze zdobytej wiedzy i zmieniaj swoje życie!

Dlaczego tak wiele rzeczy. których uczymy się z tak dużym wysiłkiem. jakoś po prostu się nie utrwala? Ponieważ całą energię wkładamy w nabywanie nowych umiejętności i kształtowanie lepszych nawyków. brakuje nam natomiast skutecznych strategii. dzięki którym moglibyśmy zapamiętać wszystkie te przydatne informacje i zacząć je stosować w praktyce. W niniejszej książce Ken Blanchard. Paul J. Meyer oraz Dick Ruhe opowiadają historię o pisarzu. którego nurtują pewne pytania. i o przedsiębiorcy. który potrafi na nie odpowiedzieć. Całość stanowi prosty i uporządkowany opis metody. dzięki której zaczniesz się skuteczniej uczyć i wykorzystywać zdobytą wiedzę w celu wprowadzenia trwałych zmian.

Dzięki tej książce dowiesz się. jak:

 • poradzić sobie z zalewem informacji – jak uc

  Autor: Ann Brashares

  Cena: 17.90

  Ann Brashares: MP3


  Znaleźć czas. Twój sprawdzony system produktywności

  Kategoria: Poradniki

  Bo nie samą pracą żyje człowiek…

  Podobno o ile Włosi pracują po to. by żyć. o tyle Polacy żyją po to. by pracować. Tak to w każdym razie wygląda – kogo nie zagadniesz. jeden z drugim zajęty. każdy dokądś biegnie. wszyscy się spieszą. bo robota… A gdzie rodzina. gdzie hobby. gdzie przyjemności. gdzie czas na leżenie i kiwanie palcem w bucie? Tak. kiwanie palcem w bucie. ponieważ kto chce sięgać szczytów życiowego powodzenia. ten powinien czasami zwyczajnie zmarnować nieco godzin. spędzić je całkowicie bezproduktywnie. Pracowitość doprawiona odrobinką słodkiego lenistwa – oto przepis na sukces. Tylko jak znaleźć czas na nicnierobienie. skoro świat wciąż krzyczy: Szybciej! Dalej! Lepiej!

  Odpowiedź kryje się w magicznym słowie produktywność. za którym stoi drugie. nie mniej magiczne – organizacja. Z kolei nad nimi górują: zdrowy rozsądek i właściwe podejście do życia. Wie o tym dobrze autor tej książki. Sam przebył bardzo długą drogę. Od niezorganizowanego chłopaka. któremu wiecznie brakowało czasu. przez superzdyscyplinowanego przedsiębiorcę. do szczęśliwego człowieka. jakim jest dziś. Poszukując Świętego Graala sukcesu. nauczył się. że więcej pracy i więcej zleceń wcale nie jest tym. do czego należy uparcie dążyć. Zrozumiał. że prawdziwe wartości to rodzina. duchowość i – szeroko pojęte – zdrowie. Wszystkie one wymagają czasu.

  Z tej książki dowiesz się. jak go znaleźć. Jak zarządzać sobą w czasie na tyle skutecznie. by wygospodarować szczęśliwe chwile dla rodziny. na hobby. na przyjemności i na tę odrobinę słodkiego lenistwa. która należy się każdemu. Także najbardziej produktywnemu człowiekowi na świecie.

  Autor: Michał Barczak

  Cena: 34.90

  Michał Barczak: MP3


  Trzy tajemnice. Sen. który odszedł. Piecyk. czapeczka i budyń. Tajemnica Malutkiej

  Kategoria: Pozostałe

   

  Zbiór trzech opowiadań dla najmłodszych czytelników.

  „SEN. KTÓRY ODSZEDŁ”
  Tomek. który nie może zasnąć. wyrusza w towarzystwie swojego pluszowego przyjaciela. zająca Filipa. na poszukiwanie snu. Wędrują uśpionymi ulicami miasta. a potem jadą pociągiem. aż spotykają tajemniczego Pana w Kapeluszu…

  Opowiadanie dla młodszych dzieci. uhonorowane w 2001 roku nagrodą Polskiej Sekcji IBBY „Książka Roku”.

  „PIECYK. CZAPECZKA I BUDYŃ”
  Bajka o dwóch niezwykłych sąsiadach – Wielkim Trollu. żyjącym na szczycie lodowej góry. i malutkim Pufku. mieszkającym u jej podnóża. Chociaż mieszkali tuż obok siebie. nic o sobie nie wiedzieli. Pewnego dnia Wielki Troll porwał Pufka wraz z jego domkiem do swojego górskiego zamczyska! Czy chciał go uwięzić. czy przestraszyć? A może chciał go zaprosić na

  Autor: Laura Adori

  Cena: 14.90

  Laura Adori: MP3  łobuzy – oczy jak pińć złoty pobierz, battlestation midway, ewa mackiewicz, pokonał spartan pod termopilami, ochroniarz meg adams pdf, sumliński z mocy bezprawia pdf, anna gąsowska, graveyard keeper clay, przeprosiny boga, phenomenal x, erich fromm o sztuce miłości pdf, ćwiczenia laboratoryjne z chemii organicznej pdf, audioboki, wieczna.milosc, mitologia grecka parandowski, rozdzióbią nas kruki, wrony, jack racher, rdr2 skarby, dobranoc kotku, bartłomiej mazurkiewicz, elizabeth strout, mars bezlitosna siła…