Nominowany do nagrody magazynu „National Geographic Traveler”. Współpracuje z polskimi i japońskimi czasopismami oraz z prasą polonijną.

piotrmilewski.com

Nominowany do nagrody magazynu „National Geographic Traveler”. Współpracuje z polskimi i japońskimi czasopismami oraz z prasą polonijną. piotrmilewski.com Kategoria: Autor Piotr Milewski ISBN: 978-83-8139-847-3 Cena: 9999 978-83-8139-847-3: Faraon Kategoria: Powieści i opowiadania Akcja powieści rozgrywa się w czasach upadku dwudziestej dynastii w starożytnym Egipcie. Państwem zarządza Ramzes XII. uzależniony całkowicie od władzy kapłanów. Tymczasem kraj…

Published by admin in26 listopada 2017
Tagi: , , , ,

Nominowany do nagrody magazynu „National Geographic Traveler”. Współpracuje z polskimi i japońskimi czasopismami oraz z prasą polonijną.

piotrmilewski.com

Kategoria: Autor

Piotr Milewski

ISBN: 978-83-8139-847-3

Cena: 9999

978-83-8139-847-3:


Faraon

Kategoria: Powieści i opowiadania

Akcja powieści rozgrywa się w czasach upadku dwudziestej dynastii w starożytnym Egipcie. Państwem zarządza Ramzes XII. uzależniony całkowicie od władzy kapłanów. Tymczasem kraj znajduje się w stanie kryzysu – zmniejsza się zaludnienie i wpływy finansowe. pogłębia się również zadłużenie państwa. pożyczającego ogromne sumy od Fenicjan. Młody następca tronu wyrusza w podróż. podczas której ma poznać kraj i zrozumieć przyczyny jego kłopotów. Kiedy po śmierci ojca zostaje nowym faraonem. Ramzesem XIII. posiada już pomysł na reformy. mogące przywrócić świetność Egiptu. Planuje je przeprowadzić bez udziału posiadającej znaczne wpływy kasty kapłańskiej. aby tym samym umocnić władzę faraonów. Nie docenia jednak wiedzy i siły przeciwników…

Autor: Bolesław Prus

Cena: 16.90

Bolesław Prus: MP3


Rytuały wody

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Kontynuacja thrillera kryminalnego roku 2019 – „Cisza białego miasta”

Trylogia białego miasta sprzedała się w ponad milionowym nakładzie i stała się światowym fenomenem. „Rytuały wody” to opowieść jeszcze mocniejsza i mroczniejsza niż „Cisza białego miasta”. Nie brakuje w niej też oryginalnej domieszki baskijskiego klimatu.

W górach zostaje znalezione ciało zamordowanej kobiety w ciąży. Została utopiona w zabytkowym celtyckim kotle z wodą i powieszona za nogi na drzewie. Sprawca ewidentnie inspirował się pochodzącym sprzed wieków rytuałem potrójnej śmierci. Okazuje się. że śledczy Kraken znał ofiarę — to jego pierwsza dziewczyna.

Już pierwsze zabójstwo nasuwa przypuszczania. że mogą nastąpić kolejne. Wszystko wskazuje też na to. że na celowniku mordercy znajdują się przyszli rodzice. a jego ofiarą może stać się także sam Kraken. Śledztwo zostaje utajnione. policjanci boją się zbiorowej paniki. która ogarnęła Vitorię zaledwie kilka miesięcy wcześniej…

W „Rytuałach wody” Eva García Sáenz de Urturi w mistrzowski sposób łączy trzymające w napięciu wątki seryjnych morderstw i rodzinnych tajemnic z niezwykłymi opisami zabytkowego miasta i emblematycznych miejsc prowincji Álava.

Autor: Eva Garcia Saenz de Urturi

Cena: 49.90

Eva Garcia Saenz de Urturi: MP3


bierać ziarnko do ziarnka. wystarczy rozejrzeć się. otworzyć na nowe pomysły. zaryzykować i po prostu zacząć kreować własny los. Dowiesz się. w jaki sposób ominąć pułapki podświadomości. zaprogramować swój sukces. wybrać właściwy moment i znaleźć w sobie odwagę do działania. Chcesz spać na kasie i pożądasz sukcesu? Wykrzesz z siebie trochę determinacji. wytrwałości. pewności siebie i… uśmiechu!

W tej książce znajdziesz cenne wskazówki:

  • jak pokonać destrukcyjny wpływ własnej podświadomości.
  • jak ważne jest skorzystanie z uniwersalnej inteligencji.
  • jakie cechy osobowości należy w sobie rozwijać.
  • jak rozwijać w sobie pożądane nawyki.
  • jakie ryzyko podejmować i jak unikać pułapek.

Zarabiaj i rób. co chcesz! Zarabiaj i żyj. jak chcesz! (Może tak?)

Kasa Cię kocha! Ile hajsu dziś przytulisz?

Kategoria: Autor

Jen Sincero

ISBN: 978-83-283-3878-4

Cena:

978-83-283-3878-4:


Autor

Kategoria: Evan Currie

ISBN

978-83-8146-894-7: Ilosc_stron

Cena:

Ilosc_stron: Fragmenttemyśli pl tęsknota, wystąpienie o zgodę do dyrektora szkoły w związku z przeniesieniem nauczyciela z art. 18 kn, wksl, marnosc naborowski, czarny rynek w paryżu, morderstwie w orient expressie test, stanley coren, matura rozszerzona angielski pdf, biskup piotr jarecki, hipoteza badawcza definicja pilch, bajdary, gruby wiór, mężczyzna z tuszem na dłoni pdf, jego babeczka pdf, wiedzmin szpony i kły, mp3 co, procesy poznawcze psychologia pdf, kyle gray, bracia slater bronagh pdf, apex legends wymagania pc, bartłomiej przybylski, fałszywy ruch…