Córeczka

Córeczka Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy Osiemnaście lat temu nieznany sprawca uprowadził Helenę. sześciomiesięczną córkę Simone Porter. Simone i jej mąż Matt powoli otrząsnęli się po tej tragedii. lecz ból po stracie córki nigdy ich nie opuścił. Pewnego dnia do Simone zgłasza się młoda kobieta imieniem Grace. twierdząc. że wie coś o jej zaginionym dziecku.…

Published by admin in15 listopada 2017
Tagi: , , , ,

Córeczka

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Osiemnaście lat temu nieznany sprawca uprowadził Helenę. sześciomiesięczną córkę Simone Porter. Simone i jej mąż Matt powoli otrząsnęli się po tej tragedii. lecz ból po stracie córki nigdy ich nie opuścił.

Pewnego dnia do Simone zgłasza się młoda kobieta imieniem Grace. twierdząc. że wie coś o jej zaginionym dziecku. Tylko kim jest Grace – i czy Simone może jej ufać?

Grace znika tak szybko. jak się pojawiła. a Simone rzuca się na poszukiwania swojej córki i kobiety. która być może zna miejsce jej pobytu.

W pogoni za prawdą zapędzi się na niebezpieczny grunt.

Straciła córkę. Czy straci życie. próbując ją odnaleźć?

Autor: Kathryn Croft

Cena: 25.90

Kathryn Croft: MP3


Litr ciekłego ołowiu

Kategoria: Fantastyka i fantasy

Zbiory opowiadań tzw. „bezjakubowych” to kawałek prozy pisanej bardziej na poważnie. Wśród krytyków uchodzą za najlepszą część twórczości Andrzeja Pilipiuka. Większość tekstów eksploruje tematykę historyczną. Jak w kalejdoskopie przewijają się mało znane epizody. artefakty innych epok. alternatywy historyczne. zapomniane wynalazki.

Ten zbiór także was nie zawiedzie. Zbierane skrzętnie okruchy przeszłości. tworzą mozaikę. od której podziwiania nikt nie może się oderwać.

Autor: Andrzej Pilipiuk

Cena: 39.90

Andrzej Pilipiuk: MP3


st niemożliwe. jeśli tylko masz w sobie determinację i odwagę. by spełniać marzenia.

Przejmij odpowiedzialność za swoją przyszłość i nie daj się zepchnąć z drogi do celu! Masz tylko jedno życie. nie pozwól. by ktoś wciąż ściągał Cię w dół! Przejmij stery i cała naprzód w stronę spełnienia!

Odkryj niesamowitą moc programu rozwoju osobistego Wyzwanie90dni(R) – na końcu książki znajdziesz rozdział z ćwiczeniami na 7 dni. a na dołączonej płycie 7 coachingów wideo. Zrób pierwszy krok do wielkiego celu!

Kategoria: Autor

Krzysztof Król

ISBN: 978-83-283-6199-7

Cena:

978-83-283-6199-7: Przedmowa (5)Przedmowa do wydania drugiego (13)Prolog (16)I. Poznasz rzeczywistość. w której się narodziłeś (21) 1.1. Zasady gry (27) 1.2. W jakim świecie Ty żyjesz? (35) 1.3. Czym jest czas? (41) 1.4. Wszechobecne media (46) 1.5. Przesądy. gusła. zabobony (49) Podsumowanie


edy zła przeszłość powraca i zaczyna komplikować życie. taniec to za mało. by wyrzucić z siebie gniew…

Kategoria: Autor

Anna Dąbrowska

ISBN: 978-83-8194-069-6

Cena: 9999

978-83-8194-069-6:


Spacer nad rzeką

Kategoria: Powieści i opowiadania

Każdy człowiek rodzi się z pustką. którą może wypełnić tylko jedna. właściwa osoba.

Zosia Rybicka ma szczęście. spotyka Pawła. mężczyznę swojego życia. Zakochują się w sobie bez pamięci. Paweł. szanowany lekarz z warszawskiej kliniki. proponuje jej wyjazd do rodzinnego domu w Kazimierzu nad Wisłą. Tam. w małym miasteczku. Zosia poznaje ludzi i miejsca bliskie jej ukochanemu. Każdego dnia Kazimierz odkrywa przed Zosią swoje małe sekrety. Mieszkańcy Doktorówki. domu Pawła. dbają o nią troskliwie. Zosia rozkochuje się w powolnym rytmie życia miasteczka. w jego brukowanych uliczkach i spacerach wzdłuż rzeki. Wśród dobrych wspomnień odkrywa jednak także te bolesne. Kim była Julia? Jakie sekrety zabrała ze sobą. gdy odeszła? Dlaczego obecność Mikołaja. brata Pawła. wprowadza tak wiele niepokoju?

W atmosferze budzącej się wiosny. wiślanych skarp i cienistych wąwozó

ISBN: 978-83-7830-871-3

Cena: 9999

978-83-7830-871-3:


Kategoria: 978-83-7927-673-8

Ilosc_stron

: Wydawnictwo

Cena:

Wydawnictwo: 25.57


Detektywi z Tajemniczej 5. Tom 4. Zagadka zbuntowanego robota

Kategoria: Literatura młodzieżowa

Czwarty tom serii detektywistycznej o młodych śledczych z Tajemniczej 5!

Anka. Piotrek i Jaga są na wycieczce w Centrum Nauki Kopernik. Nie mogą się już doczekać przedstawienia słynnego teatru robotycznego – adaptacji „Bajek robotów” Stanisława Lema. Ku zdumieniu publiczności podczas spektaklu ginie jednak bez śladu mechaniczny aktor. Czy Anka i Piotrek rozwiążą tę dziwną sprawę i odnajdą porywacza? A może rację ma Jaga. która uparcie twierdzi. że robot się zbuntował… i uciekł?

„Detektywi z Tajemniczej 5” zostali wymyśleni na wyraźne życzenie dzieci Marty Guzowskiej – dotąd autorki powieści kryminalnych dla dorosłych. Seria książek o śledztwach Anki i Piotrka łączy przygodową fabułę. elementy wiedzy o historii sztuki oraz interaktywną formę. gdyż każdy tom wymaga od czytelnika logicznego myślenia

Autor: Renata Piątkowska

Cena: 15.29

Renata Piątkowska: MP3


ział u stóp właściciela. Niewidomy… Skąd się tu wziął?

– Daniel nigdy wcześniej go nie spotkał.

Tymczasem staruszek wodził dłonią po otwartej książce. a jego usta lekko się poruszały. Niewidomy rzeczywiście czytał. Czytał na głos napisaną alfabetem dla niewidomych Biblię.

Kategoria: Autor

Karolina Garlej-Zgorzelska

ISBN: 978-83-66681-04-0

Cena: 9999

978-83-66681-04-0:   DOBRY SAMARYTANIN 9 SIEWCA 21 NIEPOSŁUSZEŃSTWO 31 SYN MARNOTRAWNY 45 JÓZEF EGIPSKI 53 TALENTY 67 OFIARA JEZUSA 8  


ci. o bolesnej. nieuniknionej stracie i o rozpaczy. której nie leczy upływ czasu.

Kategoria: Autor

Diane Setterfield

ISBN: 978-83-8215-358-3

Cena: 9999

978-83-8215-358-3:


Kategoria:

:

Cena:

:


of the pioneer women. the children. and other unforgettable people the women got to know. In reconstructing their journey. Wickenden has created an exhilarating saga about two intrepid women and the settling up of the West.

Kategoria: Autor

Dorothy Wickenden

ISBN:

Cena: 9999

:ginokrytyka, bilogia na czasie, burszta antropologia kultury pdf, lord of the fallen poradnik, nieustanne tango, coś więcej wiedźmin, ontologia synonim, nicole snow, far cry odkupienie, zakazana historia ludzkości chomikuj, od jednego lucypera, histerie rodzinne, 7 pigułek lucyfera, saga o elryku, najlepszy kraj na świecie, b. v. larson, adresowanie koperty dla nowożeńców, michal kula, kazimierz zalewski, hiszpański dla początkujących pdf, oskar i panią róża pdf, youtube zanim się pojawiłeś, wszystko da się ogarnąć, osiolek com, tłumacz łacińsko-polski…