Głosy z zaświatów

Głosy z zaświatów Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy GŁOSY Z ZAŚWIATÓW to książka o ważnych i aktualnych tematach społecznych. Remigiusz Mróz w mistrzowskiej formie! Tomasz Sekielski Dobrze. że ci. którzy są słuchani. mówią o ważnych rzeczach. Mróz nie boi się trudnych tematów. Marcin Dorociński Seweryn Zaorski stara się na nowo ułożyć sobie życie. kiedy do…

Published by admin in8 listopada 2017
Tagi: , , ,

Głosy z zaświatów

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

GŁOSY Z ZAŚWIATÓW to książka o ważnych i aktualnych tematach społecznych. Remigiusz Mróz w mistrzowskiej formie!

Tomasz Sekielski

Dobrze. że ci. którzy są słuchani. mówią o ważnych rzeczach. Mróz nie boi się trudnych tematów.

Marcin Dorociński

Seweryn Zaorski stara się na nowo ułożyć sobie życie. kiedy do zakładu patomorfologii w Żeromicach zaczynają trafiać ciała małych dzieci z okolicy. Nikt nie potrafi rozwiązać zagadki śmierci młodych ofiar.

nic bowiem nie wskazuje na to. by zostały zamordowane. Seweryn jest jednak przekonany. że może stać się głosem tych. którzy mówią już jedynie z zaświatów.

 

Kto i dlaczego zabija niewinne dzieci?

I jaki związek ma to z tajemniczymi wiadomościami.

które Zaorski zaczyna otrzymywać?

 

Tymczasem Kaja Burzyńska musi zmierzyć się nie tylko z komplikującym się życiem rodzinnym. ale także z upiornym wołaniem tych. których ma na sumieniu.

I tych. którzy domagają się sprawiedliwości…

Autor: Remigiusz Mróz

Cena: 39.90

Remigiusz Mróz: MP3


(56)II. Twój umysł (57) 2.1. Model umysłu (62) 2.2. Zmysły (64) 2.3. Umysł (66) 2.4. Podświadomość (69) 2.5. Działanie (73) Podsumowanie (81)III. Od teraz jesteś wolnym człowiekiem (83) 3.1. Co Cię ogranicza? (86) 3.2. Rozkuj…

Kategoria: Fragment

291199

26.90: 1

Cena:

1:


sobistego kierowcy lewej ręki Adolfa Hitlera we Włoszech. generała Hansa Leyersa. jednego z najbardziej tajemniczych i potężnych dowódców Trzeciej Rzeszy. Dzięki temu zyskuje możliwość prowadzenia działalności szpiegowskiej dla aliantów wewnątrz niemieckiego Głównego Dowództwa. Pino przeżywa horrory wojny i nazistowską okupację walcząc w sekrecie. a jego odwagę podtrzymuje miłość do Anny i marzenia o wspólnej przyszłości.

Kategoria: Autor

Mark Sullivan

ISBN: 978-83-8117-908-9

Cena: 9999

978-83-8117-908-9:


. zniewolenie i przemoc. Przypłaca je ciężką nerwicą.

Deborah ucieka. Po urodzeniu dziecka wie. że jeśli chce uchronić swojego syna przed podobnym losem musi porzucić męża. rodzinę i wspólnotę. Rozpoczyna nowe życie.
NA PODSTAWIE KSIĄŻKI „UNORTHODOX. JAK PORZUCIŁAM ŚWIAT ORTODOKSYJNYCH ŻYDÓW” POWSTAŁ SERIAL NETFLIXA PO TYM SAMYM TYTUŁEM.
O autorce
Deborah Feldman urodziła się i wychowała we wspólnocie ortodoksyjnych Żydów w Williamsburgu na Brooklynie. W bardzo młodym wieku została wydana za mąż w aranżowanym małżeństwie. a dwa lata później urodził się jej syn. Wspomnienia. które opublikowała. mając 25 lat. stały się bestsellerem New York Timesa. Dwa lata później napisała ich kontynuację pod tytułem „Exodus”. Jej książki zostały przetłumaczone na hebrajski i niemiecki. Feldman obecnie mieszka w Berlinie wraz ze swoim synem.

Kategoria: Autor

Deborah Feldman

ISBN: 978-83-66555-13-6

Cena: 29.90

978-83-66555-13-6: MP3


A może będzie właśnie tak

Kategoria: Pozostałe

Dzieci często marzą o tym. co będą robić kiedy dorosną. Niejeden chłopiec chciałby zostać strażakiem. a niejedna dziewczyna gwiazdą filmową. Niektórym już w dzieciństwie zdarza się ugasić prawdziwy pożar. namalować prawdziwy obraz lub choćby wyleczyć chore lalki i misie. O takich planach. marzeniach i przygodach napisała Renata Piątkowska. a przeczytał. doskonale jak zawsze. Artur Barciś.

Autor: Renata Piątkowska

Cena: 13.58

Renata Piątkowska: MP3łzy diabła, niebezpieczny romans, kulinarne abc pdf, była sobie rzeka, konwerter z jpg na pdf, dama kameliowa książka, nienadana, darkest dungeon norowisko, filip modrzejewski, marta boroń, m łobocki metody badań pedagogicznych, mróz chyłka części, dying light sekrety, malowany ptak książka, grzeszny zdobywca laurelin paige pdf, glen cook czarna kompania, 9 miesięcy ciąży, prawo wekslowe i czekowe, playboy za sterami vi keeland pdf…