Na ostrzu noża. Tom 1

Na ostrzu noża. Tom 1 Kategoria: Fantastyka i fantasy Koniasz jest jednym z lepszych najemników. Nic zatem dziwnego. że otrzymuje bardzo trudne i nietypowe zlecenie. Szybko przekonuje się. że to zadanie jest również niezwykle niebezpieczne. Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej. gdy na jego drodze staje potężny przeciwnik gotowy zrobić wszystko. by nie dopuścić do realizacji…

Published by admin in30 października 2017
Tagi: , , ,

Na ostrzu noża. Tom 1

Kategoria: Fantastyka i fantasy

Koniasz jest jednym z lepszych najemników. Nic zatem dziwnego. że otrzymuje bardzo trudne i nietypowe zlecenie. Szybko przekonuje się. że to zadanie jest również niezwykle niebezpieczne. Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej. gdy na jego drodze staje potężny przeciwnik gotowy zrobić wszystko. by nie dopuścić do realizacji przedsięwzięcia. Mimo. że Koniasz konsekwentnie realizuje cel. nic nie układa się tak jak powinno. Wszystko wskazuje na to. że wyprawa może nie dotrzeć do celu. Jej los wydaje się przesądzony. W obliczu klęski każdy rozsądny człowiek spakowałby manatki i ruszył w siną dal. Tymczasem „człowiek do wynajęcia” nie rezygnuje. W końcu. umowa jest umową. a dobry najemnik ma swój honor. Tak jak Koniasz. „Na ostrzu noża” to wciągająca powieść. w której los bohaterów splata się z polityką. intrygą i zdradą. To uczta złożona z dań. doskonale doprawionych mieszanką adrenaliny i namiętności. Dla smakoszy.

Autor: Miroslav Žamboch

Cena: 39.90

Miroslav Žamboch: MP3


Art of the Novel

Kategoria: Pozostałe

Kundera brilliantly examines the work of such important and diverse figures as Rabelais. Cervantes. Sterne. Diderot. Flaubert. Tolstoy. and Musil. He is especially penetrating on Hermann Broch. and his exploration of the world of Kafka’s novels vividly reveals the comic terror of Kafka’s bureaucratized universe.Kundera’s discussion of his own work includes his views on the role of historical events in fiction. the meaning of action. and the creation of character in the post-psychological novel.

Autor: Milan Kundera

Cena: 73.90

Milan Kundera: MP3


Wydawnictwo

Kategoria: Rok_wydania

2005

Oprawa:

Cena:

:


Natalia Carpetieri

Kategoria: Powieści i opowiadania

Młody student Stanisław porzuca naukę na rzecz pracy nad swoją pierwszą książką. co bardzo nie podoba się jego rodzicom. Podczas przypadkowego spotkania w jednym z pubów. otrzymuje ofertę pracy. Zatrudnia się w antykwariacie starszego mężczyzny. pana Henryka.

 

Tam poznaje jedną z jego najlepszych klientek Natalię Carpetieri. żonę bogatego biznesmena z Włoch. Pewnego dnia zawozi jej meble i przy okazji otrzymuje propozycję nie do odrzucenia.

 

Zakochuje się w starszej od siebie kobiecie i spełnia jej wszystkie życzenia. Znajomość przepełniona jest niespełnionym uczuciem i spotkaniami z ekscentrycznymi osobami. Młody chłopak poddaje się wszystkiemu. byle tylko być blisko ukochanej. Zaślepiony swoim uwielbieniem. wplątuje się w wydarzenia. które w końcu doprowadzają go w ślepy zaułek.

Autor: Marcin Radwański

Cena: 102.90

Marcin Radwański: MP3


Sen śmiertelników

Kategoria: Pozostałe

To opowieść o naszych najpodlejszych instynktach. o tym. co w człowieku najgorsze –

chodzi jedynie o sposób. w jaki o tym opowiadamy. Zło i forma wypowiedzi. Maxime Chattam

Pierre to pewien cyniczny młodzieniec. który pracuje w zoo w Vincennes. W pracy robi. co mu się żywnie podoba. podobnie jak i w swoim nieuporządkowanym życiu. Czas wypełniają mu miłostki na jedną noc. których nie potrafi. a być może i nie chce przekształcać w trwałe relacje. Jest jednak obok niego niezwykła kobieta. Ophélie – zwariowana blondynka. która określa się sama „kolekcjonerką samobójstw”. Pewnego wieczoru zaciąga Pierre’a na cmentarz Pere-Lachaise…

Wkrótce po tym wydarzeniu zaczynają ginąć ludzie z kręgu zawodowego i prywatnego mężczyzny.

Autor: Maxime Chattam

Cena: 30.00

Maxime Chattam: MP3assassin creed brotherhood poradnik, czerwona gorączka pilipiuk, resident evil 2 klucz kier, 365 dni za darmo, mój szef melissa darwood, coaching czyli restauracja osobowości, uncharted 4 misje, matka courage i jej dzieci pdf, ostr pęknięte płuco, ciemniejsza strona greya oczami christiana, slownik polsko-rosyjski, nowości serialowe, wielki szu, gryzące robaki w morzu czarnym, oczami mężczyzny nie idealnego pdf, wiktor kos…