Wombat Maksymilian i rodzina w tarapatach

Wombat Maksymilian i rodzina w tarapatach Kategoria: Literatura młodzieżowa Ciąg dalszy przygód Wombata Maksymiliana – zdobywcy Nagrody Magellana dla najlepszej książki podróżniczej dla dzieci roku 2016. Trzeci tom serii podróżniczej. która zdobyła Nagrodę Magellana 2016 dla najlepszego przewodnika dla dzieci. Tym razem akcja rozgrywa się w Chinach – od Pekinu i Szanghaju po Hong Kong…

Published by admin in25 października 2017
Tagi: , ,

Wombat Maksymilian i rodzina w tarapatach

Kategoria: Literatura młodzieżowa

Ciąg dalszy przygód Wombata Maksymiliana – zdobywcy Nagrody Magellana dla najlepszej książki podróżniczej dla dzieci roku 2016.

Trzeci tom serii podróżniczej. która zdobyła Nagrodę Magellana 2016 dla najlepszego przewodnika dla dzieci. Tym razem akcja rozgrywa się w Chinach – od Pekinu i Szanghaju po Hong Kong i Makao. To książka interaktywna wzbogacona o dodatki multimedialne. Uwaga! W książce ukryte są także: pełna talia kart Wombata Maksymiliana i chińska gra planszowa dla dzieci. To znowu ja. Maks! Odkąd wyruszyłem z domu tyle się już wydarzyło. Nie planowałem takiej podróży. I nikogo o niej nie uprzedziłem. Teraz wszyscy martwią się pewnie o mnie. A co jeśli szuka mnie ekipa ratunkowa? I co jeśli to ona potrzebuje teraz ratunku?!

Tata Wombat: – A to mi się Synuś udał… za Wielki Mur do Chin

Producentem audiobooka jest PRL Studio.

Autor: Mar

Cena:

Mar: 1


czy „uciekaj”. nie ma już drogi odwrotu…

„Olga Haber raczy czytelnika historią pełną emocji. plastycznych opisów i w większości żywych (przynajmniej do czasu!) bohaterów. Tę powieść warto sprezentować zarówno komuś bliskiemu. jak i samemu sobie… Gwarantuję. że nie będziecie zawiedzeni”.
Kazimierz Kyrcz. pisarz
„Zaskakująca. świeża. przewrotna – czegoś takiego jeszcze w naszym horrorze nie było. Atmosfera gęstniejąca z rozdziału na rozdział. tajemnica i poczucie osaczenia. Będziecie śnili po tej książce koszmary…”.
Krzysztof T. Dąbrowski. pisarz. scenarzysta

Kategoria: Autor

Olga Haber

ISBN: 978-83-7927-607-3

Cena: 9999

978-83-7927-607-3:


Psierociniec

Kategoria: Literatura młodzieżowa

Zbiorek 15 zabawnych wierszy o tematyce psiej. przeplatany historią psa Remika – psiego wierszoklety. który trafia do schroniska. Tam odkrywa niesamowitą rzecz: gdy ułoży wiersz. jeden pies zostaje adoptowany – znajduje dom i miłość.

Autor: Agata Widzowska

Cena: 21.90

Agata Widzowska: MP3


Kategoria:

:

Cena:

:


autor bestsellerowych książek poświęconych przywództwu i skuteczności działania. W 1996 magazyn „Time” umieścił Covey’a na liście 100 najbardziej wpływowych ludzi Ameryki. W roku 1998 otrzymał międzynarodową nagrodę pokojową – Sik’h 1998 International Man of Peace Award. Jest ojcem dziewięciorga dzieci oraz dziadkiem pięćdziesięciu jeden wnucząt.

Kategoria: Autor

Stephen R. Covey

ISBN: 978-83-943860-8-5

Cena: 9999

978-83-943860-8-5:


est naprawdę przyzwoitym facetem. który ma jedynie złą reputację. Na szczęście każdy zawodowy hokeista wie. że aby odnieść sukces. trzeba się wysilić.

Jess ma jednak znacznie poważniejsze problemy niż igraszki z pewnym dobrze zbudowanym facetem. Między innymi martwi się o to. czy ceremonia rozpocznie się o czasie. mimo że ktoś upił babcię. I czy zamordowanie drużby naprawdę byłoby aż takie złe?

Kategoria: Autor

Sarina Bowen. Elle Kennedy

ISBN: 978-83-272-6700-9

Cena: 9999

978-83-272-6700-9:


Gdybyście ją znali

Kategoria: Pozostałe

Kobieta w śpiączce.

Mężczyzna. który mógłby ją ocalić. Gdyby tylko był w stanie mówić…

 

Cassie Jensen miała wszystko: ślub jak z bajki. wspaniały dom. doskonałego męża. nawet cudowną teściową. Ale w Nowy Rok trafia w śpiączce na oddział intensywnej terapii po wypadku. któremu uległa na spacerze z psem. Potrącił ją samochód. kierowca uciekł. Pielęgniarka Alice Marlowe. choć sama po kolejnych poronieniach zmaga się z osobistym dramatem. z oddaniem zajmuje się nową pacjentką i szybko odkrywa. że ta skrywa tajemnicę. której nie znają nawet jej najbliżsi.

Na sąsiednim łóżku leży Frank. samotny starszy mężczyzna. alkoholik. od którego wszyscy się odwrócili. Wbrew opinii lekarzy nie jest pogrążony w śpiączce. tylko cierpi na zespół zamknięcia – ma bezwładne ciało. ale doskonale sprawny umysł. I słyszy również słowa. które pad

Autor: Katarzyna Berenika Miszczuk

Cena: 29.90

Katarzyna Berenika Miszczuk: MP3sara romska, hiszpański pdf, zemsta sithow online, fraszki kochanowskiego matura, blog kulinarny justyny żyły, cooking simulator, impertynent zarozumialec, widmo nad innsmouth pdf, syndykat zbrodni krzyżówka, przypadek nie sądzę, żelazna córka, karolina wilczyńska kawiarenka za rogiem, metro 2033 fabuła, moja piątka z cambridge, we the revolution poradnik, beth reekles, wszystko przed nami samantha young pdf chomikuj, opowieść wigilijna tematy prac klasowych, harari audiobook, joanna guze, diana palmer nowości, anwen gdzie kupić, wędrując ku dorosłości pdf chomikuj, winnetou pdf…