Psychologia szefa 2. Coaching narzędziowy

Psychologia szefa 2. Coaching narzędziowy Kategoria: Ekonomia i biznes Coaching narzędziowy. Jak skutecznie doprowadzić do zmiany? Wielu szefom coaching wciąż kojarzy się z wiedzą tajemną dla wybranych lub czymś trudnym i skomplikowanym. Wielu podwładnych. którzy podlegają coachingowi. traktuje go jako kolejne narzędzie oceny i presji na wyniki. Autorzy książki rozprawiają się z tymi mitami i…

Published by admin in16 października 2017
Tagi: , , , , ,

Psychologia szefa 2. Coaching narzędziowy

Kategoria: Ekonomia i biznes

Coaching narzędziowy. Jak skutecznie doprowadzić do zmiany?

Wielu szefom coaching wciąż kojarzy się z wiedzą tajemną dla wybranych lub czymś trudnym i skomplikowanym. Wielu podwładnych. którzy podlegają coachingowi. traktuje go jako kolejne narzędzie oceny i presji na wyniki.

Autorzy książki rozprawiają się z tymi mitami i stereotypami. Pokazują. że metoda coachingu narzędziowego jest prostą i naturalną procedurą rozwoju nowych umiejętności. której można używać w każdej relacji — zawodowej i osobistej. Stoją za tym głęboka wiara i przeświadczenie. że tylko trening nowego zachowania i użycie nowego narzędzia mogą doprowadzić do prawdziwej zmiany. Coaching narzędziowy daje możliwość wyboru i pomaga uwolnić się od neurotycznych przymusów. Pozwala wypracować nowy sposób działania. a nie ogranicza się do dobrych rad i refleksji. Tej metody można używać w sposób naturalny w roli szefa. rodzica. nauczyciela czy przyjaciela.

Ta książka jest drugą częścią cyklu „Psychologia szefa„. Pierwsza część „Szef to zawód” jest obecna na rynku od dziesięciu lat i sprzedała się w nakładzie ponad 40 000 egzemplarzy. Wojciech Haman i Jerzy Gut w obu książkach konsekwentnie proponują konkretne narzędzia. które zapewniają skuteczne działanie. i pokazują. jak można pomagać innym bez mądrzenia się i oceniania.

Przeczytaj koniecznie. jeśli:

  • widzisz sens i korzyść w rozwijaniu umiejętności pracowników;
  • do Twoich obowiązków należy prowadzenie coachingu podwładnych;
  • wierzysz. że zarządzanie ludźmi nie polega na pouczaniu i kontrolowaniu;
  • decydujesz się zainwestować czas i wysiłek w przygotowanie zespołu do skutecznego radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych;
  • chcesz pomagać w dokonywaniu zmian ważnym dla Ciebie osobom. które proszą Cię o pomoc w trudnej sytuacji;
  • jesteś gotowy uczyć innych przez trening i doświadczenie. bez presji. ocen i pouczeń.

Autor: Jerzy Gut. Wojciech Haman

Cena: 47.00

Jerzy Gut. Wojciech Haman: MP3


Rzeka kłamstw. Grzechy młodości. Tom 1

Kategoria: Powieści i opowiadania

Rzeka kłamstw to najnowsza powieść Edyty Świętek. otwierająca cykl „Grzechy młodości”. Autorka zaprasza w podróż do Bydgoszczy lat siedemdziesiątych. Ukazuje w niej codzienne radości i smutki polskiej rodziny. które splatają się z realiami życia w minionej epoce. Elżbieta i Tymoteusz niedawno wprowadzili się do przestronnego mieszkania na osiedlu Kapuściska. Tymoteusz ma przed sobą świetlaną przyszłość i dobrze zapowiadającą się karierę. Kazimierz. choć pasjonuje się kryminologią. z która wiąże się jego praca zawodowa. jest nieustannie namawiany do wstąpienia w szeregi Służby Bezpieczeństwa. Jego ukochana zona Ewa marzy o karierze wokalnej. Agata nie potrafi odnaleźć się w roli statecznej mężatki. Młoda polonistka wciąż wdaje się w romansie z innymi mężczyznami. Eugeniusz wciąż pakuje się w różne tarapaty. Krewki młodzieniec wpada nie tylko w ręce Służby

:

Cena:

:


Rodzic najlepszy pod słońcem. Cztery kroki do szczęśliwego dzieciństwa Twojego dziecka

Kategoria: Poradniki

Wystarczy tylko miesiąc. by stać się lepszą mamą. lepszym tatą…

Najlepszy rodzic pod słońcem. czyli jaki? Perfekcyjny. nieomylny i bezbłędny? Oddający sto procent swojego czasu dziecku czy może cieszący się własną. niezależną częścią życia? Czy można stać się najlepszym rodzicem. jeśli ma się za sobą trudne doświadczenia i nie raz. i nie dwa dokonało się nie najlepszego wyboru wychowawczego?

Rodzicielstwo to nieustający rozwój. Tę piękną przygodę zaczynamy jako czysta kartka i wraz z kolejnymi miesiącami uczymy się znaczenia słów „spełnione rodzicielstwo„. I choć każdy z nas od czasu do czasu popełnia błędy lub podejmuje niezbyt dobre decyzje. nic nie jest stracone. Zawsze przecież można zacząć od nowa. Najlepszy pod słońcem rodzic jest w każdym z nas – trzeba tylko obudzić go ze snu.

Rozpocznij miesiąc pracy nad piękniejszym rodzicielstwem:

  • Zbuduj pokłady cierpliwości. z których możesz czerpać bez końca
  • Zadbaj o konsekwencję w działaniu i stwórz dzięki temu szczęśliwy dom
  • Stwórz z dzieckiem piękną relację
  • Zadbaj o swój rozwój. który będzie inspirować Twoje dziecko do własnych poszukiwań

W ciągu tych czterech tygodni przepracujesz najważniejsze tematy związane z Twoim kluczowym życiowym zadaniem – byciem matką lub ojcem. Przeanalizujesz to. co wydarza się w Twojej psychice. nastawieniu i emocjach. gdy wchodzisz w rolę rodzica. Ze swoich obserwacji wyciągniesz budujące wnioski i na ich podstawie wprowadzisz zmiany. które uczynią Cię rodzicem najlepszym pod słońcem. czyli szczęśliwym!

Autor: Edyta Zając

Cena: 39.00

Edyta Zając: MP3


Wielka samotność

Kategoria: Powieści i opowiadania

Alaska. 1974.

Nieobliczalna. Bezlitosna. Dzika.

Dla rodziny w kryzysie jest to ostateczny test na przetrwanie.

Ernt Allbright. były jeniec wojenny. wraca do domu po wojnie w Wietnamie całkowicie. Kiedy traci kolejną pracę. podejmuje impulsywną decyzję: przeniosą się całą rodziną na północ. na Alaskę. gdzie będą żyli bez prądu i wody – w ostatniej dzikiej części Ameryki.

Dorastająca trzynastoletnia Leni. dziewczynka w trudnym wieku. uwikłana w burzliwy związek rodziców. ma nadzieję. że w nowej krainie czeka lepsza przyszłość dla rodziny. Jej matka. Cora. zrobi wszystko i pójdzie wszędzie dla mężczyzny. którego kocha. nawet jeśli oznacza to pójście w nieznane.

Na początku Alaska wydaje się być odpowiedzią na ich modlitwy. W dzikim. odległym zakątku kraju odnajdują się wśród niezależnej społeczności silnych mężczyzn i kobiet.

Ale wraz z nadejściem

Ilosc_stron:

Cena:

: 267888szczury wrocławia kraty, antyczny świat profesora krawczuka, twój weekend pdf, red queen dla ciebie pobierz, bagley desmond, dorota kolak młoda, the duff ta brzydka i gruba, dzuma ksiązka pdf, instaserial, moje drzewko pomarańczowe pdf, rich man poor man, oczy wilka pdf, babysister, królewski diament, ogień i krew cz 2, francis lee, andaluzyjski przyjaciel, bogońscy, kalosze szczescia, dragon age rozłam, repetytorium maturalne longman…