osc_stron

osc_stron Kategoria: Wydawnictwo Rok_wydania: 2015 Cena: 2015: 9999 Świąteczny dyżur Kategoria: Pozostałe Idą święta. gęsi przybierają na wadze. jednak prawie półtora miliona lekarzy i pielęgniarek zatrudnionych w brytyjskiej publicznej służbie zdrowia będzie musiało stawić się w pracy także w Boże Narodzenie. W tej książce Adam Kay wraca do swoich dzienników i dzieli się z czytelnikami…

Published by admin in12 października 2017
Tagi: , , , , , ,

osc_stron

Kategoria:

Wydawnictwo

Rok_wydania: 2015

Cena:

2015: 9999


Świąteczny dyżur

Kategoria: Pozostałe

Idą święta. gęsi przybierają na wadze. jednak prawie półtora miliona lekarzy i pielęgniarek zatrudnionych w brytyjskiej publicznej służbie zdrowia będzie musiało stawić się w pracy także w Boże Narodzenie.

W tej książce Adam Kay wraca do swoich dzienników i dzieli się z czytelnikami komicznymi. choć niejednokrotnie poruszającymi historiami. które rozegrały się za błękitną kotarą w okresie świąt.

„Świąteczny dyżur” to list miłosny adresowany do wszystkich. którzy spędzają ten najpiękniejszy czas w roku na pierwszej linii frontu publicznej służby zdrowia. wyciągając zaklinowane bobasy i bombki z różnych otworów ciała pacjentek.

Autor: Adam Kay

Cena: 34.99

Adam Kay: MP3


otrzeby seksualne par? Co wywołuje konflikty w małżeństwie? Które nawyki doprowadzają partnerów do szału? I jak na tym tle wypadają pary gejowskie i biseksualne?

Ale Czy to normalne? Seks. związki i statystyka to nie tylko podpatrywanie intymnych szczegółów z sypialni współczesnych par. To również praktyczny poradnik – z zadaniami i ćwiczeniami – który pozwoli zerwać z rutyną w związku. przerwie cykl rozczarowań. frustracji i zapewni satysfakcjonujące i szczęśliwe życie.

Książka zawiera także wiele nieoczywistych odkryć. takich jak najpopularniejsze pozycje seksualne. średnią ilość pocałunków czy typowe kłamstwa serwowane drugiej połowie. I to wszystko dotyczy zarówno par szczęśliwych. jak i tych. które za takie się nie uważają. Książka została doceniona przez New York Times. długo goszcząc na liście bestsellerów tego prestiżowego pisma.

Kategoria: Autor

Christina Northup. Pepper Schwartz. James Witte

ISBN:

Cena: 9999

:


pozostają rozdzieleni. Będziesz śledzić ich rozstania i powroty ze ściśniętym gardłem!

Jak cienka linia dzieli nienawiść od namiętności?

Kategoria: Autor

Penelope Ward

ISBN: 978-83-283-7685-4

Cena: 9999

978-83-283-7685-4: Rozdział 1.Czternaście lat wcześniejRozdział 2.Rozdział 3.Jedenaście lat wcześniejRozdział 4.Dziesięć lat wcześniejRozdział 5.Dziewięć lat wcześniejRozdział 6.Rozdział 7.Rozdział 8.Rozdział 9.CZĘŚĆ DRUGAOsiem miesięcy późniejRozdział 10.Rozdział 11.Rozdział 12.Rozdział 13.Rozdział 14.Rozdział 15.Rozdział 16.Rozdział 17.Rozdział 18.Rozdział 19.Rozdział 20.Rozdział 21.Rozdział 22.Rozdział 23.EpilogJUSTINPodziękowaniaNotka biograficzna


BN

Kategoria:

Ilosc_stron

: Wydawnictwo

Cena:

Wydawnictwo: 39.90lilian jackson braun, ln 3, wojciech żołądkiewicz, powstrzymać rommla, miazmatyczny, four niezgodna, zły czas haner pdf, deveraux jude, wiedzmin andrzej sapkowski, władimir sorokin, żywot człowieka poczciwego pdf, chłopcy z placu broni ebook, bywaj dziewczę zdrowe, bajka o 7 koźlątkach, senność kuczok, konflikt w abessie, sapiens od zwierząt do bogów audiobook…