Motywacja bez zadyszki. Jak pokonywać przeciwności i osiągać cele w zgodzie ze sobą

Motywacja bez zadyszki. Jak pokonywać przeciwności i osiągać cele w zgodzie ze sobą Kategoria: Poradniki Osiągaj cele bez zadyszki. w zgodzie ze sobą Gdyby sporządzić ranking najpopularniejszych słów XXI wieku. motywacja bez wątpienia znalazłaby się w ścisłej czołówce. Słowo to widać na okładkach poradników (również tego – sic!). czasopism. w tytułach kursów. szkoleń i tysięcy…

Published by admin in3 października 2017
Tagi: , , , , , ,

Motywacja bez zadyszki. Jak pokonywać przeciwności i osiągać cele w zgodzie ze sobą

Kategoria: Poradniki

Osiągaj cele bez zadyszki. w zgodzie ze sobą

Gdyby sporządzić ranking najpopularniejszych słów XXI wieku. motywacja bez wątpienia znalazłaby się w ścisłej czołówce.

Słowo to widać na okładkach poradników (również tego – sic!). czasopism. w tytułach kursów. szkoleń i tysięcy internetowych wykładów. Stało się synonimem dociskania siebie do granic możliwości i nieustannego podnoszenia sobie poprzeczki. Czujemy się źle. kiedy wydaje nam się. że jesteśmy niedostatecznie zmotywowani. Mamy poczucie winy. gdy uważamy. że robimy niewystarczająco dużo lub szybko. Za wszelką cenę więc chcemy siebie zmienić i zmotywować. a przy tym często działamy po omacku. Nic dziwnego. że kiedy na drodze do celu napotykamy trudności lub doświadczamy porażki. to okazuje się. że jesteśmy bezbronni.

Autorka tego poradnika pokazuje. że motywacja to nie afirmacyjne mantry ani proste „chce mi się”. Jak przekonuje. to książka dla tych. którzy chcą:

  • osiągać cele w zgodzie ze sobą i swoimi wartościami
  • pokonywać trudności. kryzysy i radzić sobie z porażkami
  • nauczyć się odpuszczać z korzyścią dla swojego dobrostanu
  • odpieprzyć się od siebie. choć żyją w świecie tak bardzo nastawionym na sukces

Autor: Jadwiga Korzeniewska

Cena: 34.90

Jadwiga Korzeniewska: MP3


Kręcone siekierą. 9 seansów Smarzowskiego

Kategoria: Historia i literatura faktu

Kler. Wołyń. Wesele. Dom Zły. Róża. Drogówka. Pod Mocnym Aniołem… Premierze każdego filmu Smarzowskiego towarzyszą silne emocje ze strony krytyki i widzów.

Kręcone siekierą. 9 seansów Smarzowskiego – to nie biografia. ani wywiad-rzeka – to opowieści aktorów i ekipy filmowej (m.in. Agaty Kuleszy. Kingi Preis. Jacka Braciaka. Marcina Dorocińskiego. Lecha Dyblika. Mariana Dziędziela. Arkadiusza Jakubika. Piotra Sobocińskiego jr. Marcina Świetlickiego. Bartłomieja Topy. Mikołaja Trzaski. Tymona Tymańskiego. Roberta Więckiewicza). historie z planów. anegdoty. które zbliżają nas do rozwikłania zagadki. dlaczego reżyser kreuje w swoich filmach tak odpychającą i przerażającą rzeczywistość. a bohaterów doprowadza do granic człowieczeństwa. jakby hołdował zasadzie. że nigdy nie jest tak źle. żeby nie mogło być gorzej. Odpowiedzi na te i

ISBN:

Cena: 9999

:


Smocza straż

Kategoria: Literatura młodzieżowa

Baśniobór powraca!

Bohaterowie bestsellerowej serii Brandona Mulla. Kendra i Seth Sorensonowie. znów będą musieli stawić czoła wyzwaniom i zagrożeniom. by nie dopuścić do panoszenia się zła na świecie. A zagrożenie nadchodzi – jak zawsze z najmniej spodziewanej strony.

Smoki. którym coraz bardziej nie w smak mieszkanie w azylach. chciałyby odzyskać wolność. Czy im się to uda? Czy nowa era smoków stanie się rzeczywistością? Jaką rolę odegra Smocza Straż?

Dołącz do świata Baśnioboru i  przekonaj się. jak tym razem poradzi sobie z przeciwnościami rodzeństwo Sorensonów.

Wszystkie tomy Baśnioboru ukazały się nakładem Wydawnictwa W.A.B.; wersje do słuchania nagrała Biblioteka Akustyczna.

 

Autor: Brandon

Cena:

Brandon :


Nawyk nieodwlekania. Proste sposoby pokonania prokrastynacji

Kategoria: Poradniki

Odkładanie ważnych spraw na później to dość niebezpieczny nawyk. Wiele osób ma z tym poważny problem. Mała strata. jeśli chodzi o drobiazgi. Sytuacja może jednak stać się groźna. jeśli w grę wchodzi zbadanie (czy raczej: zbagatelizowanie) jakiegoś potencjalnie istotnego problemu zdrowotnego. niezastosowanie koniecznej diety. niewypełnienie terminowego obowiązku podatkowego czy niewykonanie któregoś z kluczowych projektów w pracy. Nawet jednak mało ważne sprawy odkładane na „wieczne później” sprawiają. że spirala zaległości nakręca się. niewykonanej pracy jest coraz więcej. a nad całym życiem zaczyna dominować poczucie przytłoczenia i bezsilności…

Dzięki tej książce w łatwy sposób zapanujesz nad tym problemem! Jest to bardzo praktyczny i przystępnie napisany przewodnik. który pozwoli Ci szybko wyrobić w sobie nawyk działania i pozbyć się utrudniającej życie przypadłości – prokrastynacji. Dowiesz się. jak raz na zawsze pokonać wewnętrznego lenia. nabierzesz dobrych przyzwyczajeń i przekonasz się. że odnoszenie sukcesów i konsekwencja w działaniu wcale nie wymagają nadludzkich cech charakteru! W odróżnieniu od setek innych książek o samodoskonaleniu autor tej publikacji przedstawił konkretne. praktyczne działania. dzięki którym nabierzesz dobrych przyzwyczajeń w każdym obszarze życia. W efekcie stanie się ono szczęśliwsze. a Ty odzyskasz nad nim kontrolę!

W tej książce:

  • systematyzowanie wszystkich obowiązków zawodowych.
  • zarządzanie codziennymi sytuacjami awaryjnymi.
  • techniki oceny istotności poszczególnych zadań. obowiązków i okazji.
  • kończenie trudnych i budzących obawy zadań.
  • znajdowanie równowagi między życiem zawodowym i osobistym

Osiągniesz swój cel i o wiele więcej: zacznij już dziś!

Posłuchaj. co o „Nawyku nieodwlekania” mówią Piotr Borowski i Rafał Jasiński: 

Autor: S.J. Scott

Cena: 29.90

S.J. Scott: MP3


9

Kategoria:

:

Cena:

:


iwa. Przejmująca. Zatrzymuje w biegu i całkowicie zmienia słodki. idylliczny obraz rodziny i macierzyństwa. Nie zawsze wiąże się ono ze szczęściem i euforią. Czasem jest to również strach i zagubienie. O tej przemilczanej często prawdzie pisze Daria Skiba. Nie możecie przegapić tej książki. Poruszy Wami do głębi i nie da o sobie zapomnieć…”

Agnieszka Zakrzewska. pisarka

Kategoria: Autor

Daria Skiba

ISBN: 978-83-8194-171-6

Cena: 9999

978-83-8194-171-6:blask szminki, fiodor dostojewski zbrodnia i kara streszczenie, corel 12, 173 specjały siostry anastazji, wzgórze dzikich kwiatów, adept książka, wielki ogarniacz życia, dieta dukana przepisy faza 1 pdf, jak zjeść słonia, 27 czerwca 2019, żona szejka, gramatyka angielska ćwiczenia pdf, dieta dr dąbrowskiej pdf, klapsy opowiadania, piotruś pan pdf, ulegla i posluszna, mia sheridan bez tajemnic…