N

N Kategoria: 978-83-8125-887-6 Ilosc_stron : Wydawnictwo Cena: Wydawnictwo: 17.90 Na progu zła Kategoria: Pozostałe W słoneczne styczniowe popołudnie na przedmieściach Londynu pewna rodzina wprowadza się do domu. który właśnie kupiła. Niby nic nadzwyczajnego. Poza tym. że to jest twój dom. I wcale nie był na sprzedaż. Misternie zaplanowana intryga. świetnie poprowadzona narracja. kłamstwa. sekrety oraz…

Published by admin in13 września 2017
Tagi: , , ,

N

Kategoria: 978-83-8125-887-6

Ilosc_stron

: Wydawnictwo

Cena:

Wydawnictwo: 17.90


Na progu zła

Kategoria: Pozostałe

W słoneczne styczniowe popołudnie na przedmieściach Londynu pewna rodzina wprowadza się do domu. który właśnie kupiła. Niby nic nadzwyczajnego. Poza tym. że to jest twój dom. I wcale nie był na sprzedaż.

Misternie zaplanowana intryga. świetnie poprowadzona narracja. kłamstwa. sekrety oraz szokujący finał. Nagrodzone British Book Awards 2019 „Na progu zła” wciąga czytelnika w sam środek zastraszająco rzeczywistego koszmaru. w którym w jednej chwili cały na pozór dobrze znany porządek świata wali się w gruzy.

Gdy po powrocie z kilkudniowego wyjazdu Fiona Lawson zastaje obcych ludzi. którzy wprowadzają się do jej wartego miliony funtów domu. jest przekonana. że zaszło nieporozumienie. Gdzie się podziały rzeczy jej rodziny? Co z meblami i ubraniami? Nie może uwierzyć. że cały ich dobytek rozpłynął się w powietrzu. Zrozpaczona na oczach nowych właścicieli bez powodzenia próbuje dodzwonić

Autor: Krzysztof Bonk

Cena: 8.90

Krzysztof Bonk: MP3


Polluks. Bezlitosna siła. Tom 2

Kategoria: Pozostałe

Na emocjach zna się jak mało kto. Agnieszka Lingas-Łoniewska kolejny raz funduje czytelniczkom taką ich dawkę. że strony tej powieści niemal stają w płomieniach!

Na ringu zmienia się w bestię w ludzkiej skórze.

Po tym. co przeszedł w życiu. trudno mu uwierzyć. że ktokolwiek byłby w stanie go pokochać. Że mógłby chcieć go takiego. jakim jest – także z jego mroczną stroną.To dlatego Patryk „Polluks” Rotter od czułości woli szybki. brutalny seks. Bez bliskości. bez happy endów. Żyje tak samo. jak boksuje: bez litości. raz po raz dając się ponieść swoim demonom.

Od lat napędza go to samo pragnienie – żądza zemsty. Ale chociaż jest o krok od celu. nie może przestać myśleć o pewnej ciemnowłosej dziewczynie.Wszystko okazałoby się prostsze. gdyby to była po prostu kolejna laska na jedną noc. Ale to Martyna. współpracownica Kastora. jego najlepszego przyjaciela. bliższego niż brat. Która w dodatku sama przeszła przez piekło.

Wie. że powinien trzymać się od niej z daleka. Że jest dla niej zbyt niebezpieczny. Ale tak bardzo jej pragnie.

A co. jeśli… i ona pragnie jego? Czy oboje pozwolą sobie na tę miłość? I czy Martynie wystarczy sił. by pokonać jego demony?

Polluks to drugi tom serii Bezlitosna siła. opowiadającej o mężczyznach uprawiających walki MMA – każdy z nich ma za sobą mroczną przeszłość. która go prześladuje. To także historie kobiet. które doświadczyły przemocy. a pomoc znajdują w fundacji FemiHelp. wspierającej ofiary agresji ze strony mężczyzn.

Autor: Agnieszka Lingas-Łoniewska

Cena: 39.90

Agnieszka Lingas-Łoniewska: MP3


Kapelusz Pani Wrony

Kategoria: Lektury szkolne

Dowcipne i mądre opowiadania. których akcja dzieje się w lesie. ogrodzie i na łące. Poczytamy o tym. w jaki sposób odnalazł się zaginiony kapelusz pani Wrony. jakiego bohaterskiego czynu dokonał bojaźliwy Wystraszek. poznamy historię niezwykłego małżeństwa bociana Mikołaja z piękna żabką i zobaczymy ogród. w którym zamieszkało NIC.

Autor: Danuta Parlak

Cena: 13.58

Danuta Parlak: MP3maya thomas mam talent, mniejsze zło wiedźmin, gmork, if you stay, babysister, przyszło nam tu żyć, 1002 1018, ałbena grabowska alicja w krainie czasów, pełnia życia agnieszka maciąg, stajnia marzeń jesienny galop pobierz, czar miłości, jakub wozinski, stulecie chirurgów audiobook, gerard ciołek, świat zofii książka…