Uśpione pragnienia

Uśpione pragnienia Kategoria: Powieści i opowiadania   EMOCJONALNA HISTORIA O ŻYCIU. KTÓRE W PLĄTANINIE ŚCIEŻEK SZUKA TEJ JEDYNEJ PROSTEJ. W grudniową noc dochodzi do wypadku. Dwie kobiety tkwią na leśnym odludziu w zmiażdżonym samochodzie. Auto staje się pułapką bez wyjścia. Znikąd pomocy. a upływający czas działa na ich niekorzyść. Magda i Bianka poznały się pół…

Published by admin in11 września 2017
Tagi: , ,

Uśpione pragnienia

Kategoria: Powieści i opowiadania

 

EMOCJONALNA HISTORIA O ŻYCIU. KTÓRE W PLĄTANINIE ŚCIEŻEK SZUKA TEJ JEDYNEJ PROSTEJ.

W grudniową noc dochodzi do wypadku. Dwie kobiety tkwią na leśnym odludziu w zmiażdżonym samochodzie. Auto staje się pułapką bez wyjścia. Znikąd pomocy. a upływający czas działa na ich niekorzyść.

Magda i Bianka poznały się pół roku wcześniej. Od pierwszych chwil znajomości poczuły się sobie bliskie. Magda jest mężatką. matką dwójki dzieci. nauczycielką angielskiego. a Bianka reportażystką. która żyje w wolnym związku. Choć tak wiele je różni. to łączy więcej. niż są skłonne przypuszczać.

Bianka zaczyna zbliżać się do Magdy i jej rodziny. zafascynowana tym. czego sama nie posiada. Magdalena zaś. dzięki Biance. konfrontuje się z dotychczasowym życiem i swoimi potrzebami.

Kobiety nawzajem wikłają się w swoje losy. Ta relacja zmienia każdą z nich i staje się pre

ISBN: 978-83-8032-467-1

Cena: 9999

978-83-8032-467-1:


stanie taki sam jak wcześniej?

Kategoria: Autor

David Baddiel

ISBN: 978-83-65897-10-7

Cena: 9999

978-83-65897-10-7:


Cena ognia

Kategoria: Poradniki

Jeśli ktoś lubi zaskakujące obyczajowe historie. to właśnie znalazł. Opowiadanie. rozpoczyna cykl MĘSKIE POWROTY. Główną postacią jest mężczyzna. który uciekając od pokusy zdrady żony wraca do domu. Oczekuje nagrody jednak to co zastaje. diametralnie zmienia jego życia. Opowieść napisana z dużym dystansem do postaci. życia. sytuacji zmusi czytelnika do zastanowienia. czy to czemu poświęcamy życie. jest tego warte. Intrygująca opowieść. ciekawie zarysowane postacie. i zaskakujące zwroty akcji.

Autor: Martin Cross

Cena: 5.00

Martin Cross: MP3


Kategoria: 1

9999

:

Cena:

:nora roberts nowości, joanna kruszewska, opowiesci o duchach 2020, rafał jemielita, w cieniu bangor, łobocki metody badań pedagogicznych, leki miolityczne, jakub szamałek ukryta sieć, joseph conrad lord jim, miecz przeznaczenia wiedźmin, hashtag książka, nie mój dług pdf, elżbieta turlej, podstawy fizyki, wilcza zamieć, mój obrońca, philipp vandenberg, uniport symport antyport, atebryna, szczęściarz nicholas sparks caly film…