Pokochaj siebie

Pokochaj siebie Kategoria: Poradniki Nikt nie jest doskonały. wiemy to wszyscy. Jednak praca nad sobą. odkrywanie sfer psychiki obarczonych błędami. które poprzez świadome działanie możemy wyeliminować sprawi. że pokochasz siebie! Na czym to polega? – Pielęgnuj i poprawiaj swoją osobowość. – uwalniaj się z zakłamań i fałszów hamujących lub wręcz blokujących twój rozwój (poprzez analizowanie…

Published by admin in9 września 2017
Tagi: , , , ,

Pokochaj siebie

Kategoria: Poradniki

Nikt nie jest doskonały. wiemy to wszyscy. Jednak praca nad sobą. odkrywanie sfer psychiki obarczonych błędami. które poprzez świadome działanie możemy wyeliminować sprawi. że pokochasz siebie! Na czym to polega?

– Pielęgnuj i poprawiaj swoją osobowość.

– uwalniaj się z zakłamań i fałszów hamujących lub wręcz blokujących twój rozwój (poprzez analizowanie przyczyn leżących u źródeł takich zachowań).

– stawaj się lepszym. pełniejszym.

Ta niezwykła książka pomoże ci w tym. Dlaczego jest to takie ważne? Dopiero po rozwiązaniu swoich własnych problemów. po odnalezieniu siebie i osiągnięciu autentycznego poczucia zadowolenia z własnej osoby można służyć konstruktywną pomocą czy miłością bliźnim.

Autor: Wayne W. Dyer

Cena: 34.90

Wayne W. Dyer: MP3


Over the Edge

Kategoria: Pozostałe

Jennie McGrady plans to spend the last weeks of summer relaxing and hanging out with her boyfriend in her grandmother’s coastal hometown. But she barely arrives before learning that the mayor’s teenage daughter has been murdered. Jennie is reluctant to get involved in the emotional case-until the suspect turns out to be someone she knows. Todd Kopelund is under arrest for murdering the mayor’s daughter-his girlfriend. Jessica Ames. He claims he’s innocent. and Jennie can’t imagine Todd hurting anyone. But the mayor is determined to prove Todd guilty. and the evidence is pretty convincing. Ryan Johnson. Jennie’s boyfriend and Todd’s best friend. says he cares a lot for Jennie. yet when she expresses doubts about Todd’s innocence he pulls away. leaving Jennie to look for answers on her own. Jessica’s death is only the beginning.

Autor: Patricia H. Rushford

Cena: 71.90

Patricia H. Rushford: MP3


zawsze są jednak ludzie – mieszkańcy Japonii z ich umiejętnością kontemplacji świata. wyjątkowo chłonną i twórczą kulturą oraz siłą. która pozwala im się podnieść nawet po dramatycznych wydarzeniach i katastrofach.

Kategoria: Autor

Joanna Bator

ISBN: 978-83-7878-145-5

Cena: 9999

978-83-7878-145-5:


Syn

Kategoria: Powieści i opowiadania

„Syn” Philippa Meyera to epicka. napisana z rozmachem powieść o amerykańskim Zachodzie. Wielopokoleniowa saga o losach dumnej i niezłomnej teksańskiej rodziny McCulloughów – od czasów XIX-wiecznych najazdów Komanczów do XX-wiecznego boomu naftowego – dla której najważniejszą wartością jest ziemia i honor. To także książka niepokojąca i działająca na wyobraźnię. Bez wątpienia można powiedzieć. że jest arcydziełem i kontynuacją najlepszej tradycji amerykańskiego kanonu – niezapomniana powieść łącząca pisarską sprawność Larry’ego McMurtry’ego z ostrością wyrazu Cormaca McCarthy’ego. Na podstawie powieści nagrywany jest serial. w którym główną rolę gra Pierce Brosnan.

Autor: Philipp Meyer

Cena: 49.90

Philipp Meyer: MP3


Kategoria:

:

Cena:

:


Polityka nr 39/2020

Kategoria: Pozostałe

POLITYKA to najlepiej sprzedający się tygodnik na polskim rynku. ukazujący się nieprzerwanie od 1957 roku. Tematyka obejmuje bieżące wydarzenia polityczne. gospodarcze. naukowe i kulturalne z Polski. Europy i ze świata. Każdy numer to raporty i pogłębione analizy. to felietony i reportaże najznakomitszych polskich dziennikarzy i komentatorów.

Autor: Opracowanie zbiorowe

Cena: 7.90

Opracowanie zbiorowe: MP3dokąd odchodzą parasolki, nałkowska medaliony, asystent czarodziejki, crissy smith, nidavellir, ryszard wojnakowski, dan buettner, tristan i izolda pdf, oczy ciemnosci, krzyzówki dla dzieci, naznaczona pdf, doci.pl beatrycze99, dylemat ba paris, alicja gawlikowska świerczyńska, maciejka mazan, pocztuj, weiser dawidek, michael aktor z dwoma oscarami hasło do krzyżówki, książki pdf doci, ofiara dla burzy…