Cios kończący

Cios kończący Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy Rudolf Heinz od dwóch lat nie pracuje już w policji. O życiu zawodowym właściwie zapomniał. a i w prywatnym nie układa mu się najlepiej. Niespodziewanie jednak zostaje poproszony o pomoc w sprawie brutalnego zabójstwa na Śląsku. Były komisarz początkowo niechętnie angażuje się w nieofijalne śledztwo. Okazuje się. że…

Published by admin in17 sierpnia 2017
Tagi: , , ,

Cios kończący

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Rudolf Heinz od dwóch lat nie pracuje już w policji. O życiu zawodowym właściwie zapomniał. a i w prywatnym nie układa mu się najlepiej. Niespodziewanie jednak zostaje poproszony o pomoc w sprawie brutalnego zabójstwa na Śląsku. Były komisarz początkowo niechętnie angażuje się w nieofijalne śledztwo.

Okazuje się. że łączy się ono z serią tajemniczych zaginięć i zabójstw. Pewnego wieczoru znika także sam Heinz…

Odwrócił się plecami do związanego. Nóż. Przydałby się nóż. Ruszył do wyjścia. Był blisko piwnicznych drzwi. niedomkniętych. gdy coś błysnęło w ciemnościach. Podszedł i schylił się. Lusterko. Podszedł do światła. Całe. oprócz ramki. zaśniedziałe. Nawet nie wiedział. że tu leży. Ani skąd się wzięło. Nie zauważył go. gdy sprzątał piwnicę.
Cisnął lusterkiem o podłogę. Schylił się i podniósł trójkątny kawał

Autor: Marcin Pilis

Cena: 14.90

Marcin Pilis: MP3


Grecja. Gorzkie Pomarańcze

Kategoria: Historia i literatura faktu

OSOBISTA OPOWIEŚĆ O GRECJI.

Rozszerzone wydanie książki nominowanej do nagrody im. Ryszarda Kapuścińskiego. Polski reporter z greckimi korzeniami. wychowane w Polsce trzecie dziecko Polki i Greka. szuka odpowiedzi na pytania o kryzys w kraju swoich przodków. Szuka też czegoś jeszcze – własnej tożsamości i zrozumienia powikłanej historii swojej rodziny. Dzięki tej mieszance reportażu. wspomnień i narracji podróżniczej Sturis jak żaden inny polski autor przybliża rodzimemu czytelnikowi współczesną Grecję. Ale to coś więcej niż przewodnik po kraju i jego historii.

 

„Autor „Gorzkich Pomarańczy”. choć częściowo obcy. w portretowaniu Grecji po mistrzowsku unika folkloru. Prezentuje ostre spojrzenie i zachowuje dystans konieczny do prawidłowego opisania zbiorowej świadomości. naszych greckich obsesji. stylu życia i trwającej dziejowej transformacji. Sturis konfrontuje się z własną przeszłością. a przed greckimi czytelnikami stawia lustro jednak nie to zaczarowane. które powie nam. że jesteśmy najpiękniejsi na świecie. a zwierciadło. które odbija naszą prawdziwą twarz” napisał o greckim wydaniu tej książki Tasos Tsakiroglou. recenzent „Efimerida ton syntakton”.

Autor: Dionisios Sturis

Cena: 31.89

Dionisios Sturis: MP3


cally killed; and his young first wife. Kitty Tobin. In The Women. T. C. Boyle’s protean voice captures these very different women and. in doing so. creates a masterful ode to the creative life in all its complexity and grandeur.

Kategoria: Autor

T. C. Boyle

ISBN:

Cena: 9999

:


Oprawa

Kategoria:

Format

MP3: Spis_tresci

Cena:

Spis_tresci:


Return of the Soldier

Kategoria: Pozostałe

When Captain Chris Baldry. a World War I soldier. is sent home with a severe case of shellshock amnesia. he is a stranger to his wife. Kitty. and his adoring cousin. Jenny. Recoiling from the horrors of war and disillusioned with years of superficial married life. his mind has regressed fifteen years. where his heart may take refuge once again in the magic circle of his youth and of his first love. Margaret Allington. In this lyrical and poignant story of a wounded man and the three concerned women who seek to heal him. Rebecca West explores the complexity of the mind and its subtle strategies for coping with life’s painful realities. Only when Chris has the courage to face one pivotal moment of truth in his married life will he be able to awaken from his boyish fantasy and become. indeed. „every inch a soldier.”

Autor: Rebecca West

Cena: 61.90

Rebecca West: MP3


Sharon Glassman

Kategoria: ISBN

Ilosc_stron:

Cena:

: 272450bajka o rybaku i rybce, gears of war 2 poradnik, do wszystkich chłopców których kochałam online pl, sylvia day wybór crossa pdf, czy myśli samobójcze to grzech, behawiorysta mróz pdf, agnieszka kawałko, sezon na cuda pdf, biały kruk znaczenie, orbitowski pl, zyga maciejewski, ochrona zabytków w polsce, 365 blanka lipińska, chłopi reymont pdf, bohdan petecki, łowca sprawa trynkiewicza…