osc_stron

osc_stron Kategoria: Wydawnictwo Rok_wydania: 2014 Cena: 2014: 9999 cer. który zostaje zatrudniony w dziale sprzedaży firmy FSNS. W pierwszych dniach pracy spotyka w firmie mentora Sama Portlanda. dzięki któremu rozwija się w roli sprzedawcy. Sam rozmawia z Tomem o jego wyzwaniach i udziela mu wskazówek dotyczących różnych aspektów sprzedaży. radzenia sobie z kryzysami i osobistym…

Published by admin in12 sierpnia 2017
Tagi: , ,

osc_stron

Kategoria:

Wydawnictwo

Rok_wydania: 2014

Cena:

2014: 9999


cer. który zostaje zatrudniony w dziale sprzedaży firmy FSNS. W pierwszych dniach pracy spotyka w firmie mentora Sama Portlanda. dzięki któremu rozwija się w roli sprzedawcy. Sam rozmawia z Tomem o jego wyzwaniach i udziela mu wskazówek dotyczących różnych aspektów sprzedaży. radzenia sobie z kryzysami i osobistym rozwojem.

Przeżywając z bohaterem jego porażki i sukcesy. wzloty i upadki. niejednokrotnie odnajdziesz w tych sytuacjach siebie. Pozwoli ci to dużo efektywniej zastosować w praktyce zawarte tutaj porady dotyczące sposobów osiągania wyjątkowych rezultatów w sprzedaży.

Aby szybko przypomnieć sobie najważniejsze wskazówki. wystarczy zajrzeć do zamieszczonego na końcu książki „Skryptu dla sprzedawców”. Książkę uzupełnia test osobowości. dzięki któremu będziesz mógł poznać swoje własne preferencje i temperament.

***

O co mu chodzi? Mam szukać nowej pra

Kategoria: Ekonomia i biznes

Przyszłość należy do tych. którzy się uczą. wyciągają wnioski ze swoich porażek i sukcesów. czyli wciąż odrabiają lekcje!

Wędrówki z Gandalfem. Sprzedaż to książka z gatunku business fiction. inspirująca i motywująca historia handlowca napisana przez coacha i trenera Roberta Kozaka.

Niniejsze. nowe wydanie książki rozszerzono i poprawiono wiele fragmentów w oparciu o najnowszą wiedzę z zakresu sprzedaży i psychologii. Uaktualniono otoczenie technologiczne akcji książki. dopasowując je do obecnych realiów. Zmieniono też psychometryczne narzędzie. którym badany jest bohater książki. Dzięki tym zmianom książka jest osadzona w bardziej współczesnych realiach i korzysta z wiedzy naukowej i praktycznej. która pojawiła się od czasu pierwszego wydania.

Bohaterem historii jest Tom Spen

Ilosc_stron:

Cena:

: 235827


Czterej muzykanci z Bremy (Wielka Kolekcja Bajek)

Kategoria: Pozostałe

Jedna z najciekawszych baśni z kanonu literatury dziecięcej teraz w wersji audio! Wciągająca opowieść o przygodzie czterech przyjaciół w świetnej interpretacji Wiktora Zborowskiego.

Autor: Bracia Grimm

Cena: 3.15

Bracia Grimm: MP3


Zbyt piękne

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

 

Jeden stary dom i dwoje nabywców. którzy nie mają o sobie pojęcia.

Zuzanna kupuje dom po okazyjnej cenie. Wie. że wymaga on sporych nakładów. ale na marzeniach się nie oszczędza. Nowy dom. nowa praca. nowe życie. Wreszcie będzie mogła mieć kota. psa i różanecznik w ogrodzie.

Tymoteusz kupuje stare mieszkania. remontuje je i sprzedaje po wyższej cenie. Jakież jest jego zdziwienie. gdy na progu niedawno nabytego domu pojawia się nieznajoma młoda kobieta i twierdzi. że to jej własność.

Oboje padli ofiarą oszusta. który sprzedał nieruchomość dwóm osobom. a następnie zniknął wraz z pieniędzmi. Tymoteusz nie zamierza ustąpić i wyprowadzić się ze swojego nabytku. Zuza zaciągnęła kredyt. więc również nie zamierza zrezygnować. Jedyne. co im pozostaje. to zawiązać sojusz. znaleźć oszusta i odzyskać pieniądze.

Autor: Olga Rudnicka

Cena: 9999

Olga Rudnicka:


tselling debut collection written in her witty and self-deprecating voice. Rae covers everything from cybersexing in the early days of the Internet to deflecting unsolicited comments on weight gain. from navigating the perils of eating out alone and public displays of affection to learning to accept yourselfnatural hair and all. The Misadventures of Awkward Black Girl is a book no oneawkward or cool. black. white. or otherwill want to miss.

Kategoria: Autor

Issa Rae

ISBN:

Cena: 9999

:


Wybór Elżbiety

Kategoria: Powieści i opowiadania

Elżbieta jest świeżo po ślubie. kiedy razem z mężem decydują się na wyprawę na jacht. Wyprawę. która może zmienić naprawdę wiele – wszystkie wady Darka zaczynają wychodzić na światło dzienne… Czy miłość Elżbiety będzie wystarczająco silna. aby pokochać to. czego nienawidzą w mężu wszyscy dookoła?

 

Adam Molenda to polski pisarz specjalizujący się w literaturze pięknej i młodzieżowej – porusza tematy bliskie każdemu człowiekowi. takie jak miłość. samotność. walka o szczęście. która towarzyszy jego bohaterom. niezmiennie sprawiając. że czytelnikowi bardzo łatwo jest się z nimi utożsamić.

Autor: Adam Molenda

Cena: 19.99

Adam Molenda: MP3


Rozbitkowie z „Chancellora”

Kategoria: Literatura młodzieżowa

Powieść napisana w formie pamiętnika autorstwa J.R. Kazallona – jednego z pasażerów statku „Chancellor”. płynącego z Karoliny Poludniowej do Wielkiej Brytanii. Ta tragiczna relacja z wyprawy rozpoczyna się we wrześniu 1869 roku z 20-toma członkami załogi i 8-oma pasażerami. zaś kończy 26-go stycznia. Pożar w ładowni oraz zderzenie z rafą powoduje. że pierwszy oficer – Curtis – dowodzący statkiem decyduje się na jego opuszczenie. Kiedy łódź wielorybnicza zostaje wykradziona przez pięć osób. w tym byłego kapitana – Keara. a pierwszą tratwę pogrąża nurt. na drugą wsiada pozostała przy życiu reszta załogi i pasażerów. Wkrótce na tratwie dochodzi do buntu. a potem do aktów kanibalizmu. Mimo to 11 osób przeżywa tę wyprawę.

Autor: Juliusz Verne

Cena: 19.55

Juliusz Verne: MP3monika bogucka felczak, przebudzenie lewiatana tom 2 chomikuj, katarzyna miller książki pdf, audiobook erotyczny, ftl poradnik, wiedźmin opowiadania kolejność, raw belle pdf, ian watson, karotydynia, far cry 5 ołtarze, pielęgniarstwo internistyczne talarska, stachowicz katarzyna, trudi canavan wielki mistrz pdf, cyfrowa twierdza pdf, sponsor haner pdf, chomikuj cicha noc, spirit animals audiobook, wołyń 1943…