Niskie drzewa

Niskie drzewa Kategoria: Powieści i opowiadania Młoda nauczycielka. która przybywa do pewnej wsi. powoli i niepostrzeżenie wsiąka w sprawy jej mieszkańców. Podpalenia. zdrady. sekrety księdza i ciemna strona dyrektora szkoły. sekta zagrażająca mieszkańcom. wsiowy głupek w ruinach zamku i znająca na wszystko odpowiedź tajemnicza szamanka. Czy w takim świecie można odnaleźć miłość? Autor: Ewa Cielesz…

Published by admin in11 sierpnia 2017
Tagi: , , ,

Niskie drzewa

Kategoria: Powieści i opowiadania

Młoda nauczycielka. która przybywa do pewnej wsi. powoli i niepostrzeżenie wsiąka w sprawy jej mieszkańców. Podpalenia. zdrady. sekrety księdza i ciemna strona dyrektora

szkoły. sekta zagrażająca mieszkańcom. wsiowy głupek w ruinach zamku i znająca na wszystko odpowiedź tajemnicza szamanka. Czy w takim świecie można odnaleźć miłość?

Autor: Ewa Cielesz

Cena: 21.29

Ewa Cielesz: MP3


Joni. Niezapomniana historia

Kategoria: Biografie i dzienniki

W ułamku sekundy w gorące lipcowe popołudnie wypadek na zawsze zmienił życie Joni Eareckson Tada. Przeszła od bycia aktywną młodą kobietą do codziennej jazdy na wózku inwalidzkim. W swojej autobiografii Joni ujawnia każdy etap swojej walki o zaakceptowanie niepełnosprawności i odkrycie sensu swojego życia. Ciężko zasłużone prawdy. które odkrywa. oraz szczególne sposoby. w jakie Bóg objawiał jej swoją miłość. są świadectwem triumfu wiary nad trudami życia i cierpieniem.

Wielokrotnie nagradzana historia młodej kobiety. która zatriumfowała nad nieszczęściem. by dotknąć niezliczonych żyć na całym świecie uzdrawiającym przesłaniem o zbawieniu w Jezusie Chrystusie.

Nowe. II wydanie na 25-lecie tej nagradzanej historii. która sprzedała się w nakładzie ponad 3 mln egzemplarzy w ponad 40 językach. wprowadzi nowe pokolenie czytelników do poznania niesamo

Autor: Danny Seo

Cena: 56.90

Danny Seo: MP3


Jaga Czekolada i Władcy wiatru

Kategoria: Pozostałe

 

 

Mija rok od niezwykłych wydarzeń w miasteczku. Mirella i Lukrecja zamknęły swoją cukiernię i odeszły. o niebezpiecznym magu Hedimie słuch zaginął. nawet Indi gdzieś zniknęła… Jaga Czekolada powoli zaczyna wierzyć. że wszystko. co się wydarzyło. było tylko wytworem jej wyobraźni. Prowadzi znów zwykłe życie nastolatki. spędzając dużo czasu z nowymi przyjaciółmi – Maksem i Zielonym Kapturem. Podczas przedwakacyjnych przygotowań do wspólnego wyjazdu znajduje podręcznik magii. a w nim tajemnicze pióro. Wkrótce na wsypie znajduje identyczne w opuszczonej fabryce czekolady. Zaraz potem do pensjonatu przybywają Mirella i Lukrecja! Okazuje się. że czarodziejki z Almendurii znów potrzebują jej pomocy: kruk Zafir zniknął bez śladu. a Pierwszy Kryształ zaczyna wysyłać sygnały o nadchodzącym niebezpieczeństwie. Hedim i jego sprzymierzeńcy porywają dzieci. a w zamian za ich o

Nota wydawcy Wstęp Pierwsza bitwa koło wyspy Savo Piątek. 13 listopada Bój olbrzymów : Fragment

Cena:

Fragment:


Test tolerancji. Komisarz Iwona Suda. Tom 2

Kategoria: Pozostałe

Wyrafinowany plan mordercy … „Dwudziestego drugiego grudnia zabiłem człowieka. To miało być wyrafinowane morderstwo. Morderstwo w białych rękawiczkach …” W zimną. grudniową noc tarnowska policja odnajduje w lesie zwłoki pozbawione głowy. Kim był zamordowany mężczyzna? Kto przeprowadził egzekucję? I dlaczego komisarz Iwona Suda nie pamięta. co robiła tamtej nocy? Tymczasem w Tarnowie umierają bezdomni. Starszy aspirant Widełka próbuje rozwikłać zagadkę ich śmierci. Z pozoru wydaje się. że tych dwóch spraw nic nie łączy …To drugi tom w serii o komisarza Iwony Suda. Pierwszy tom „Echo serca”. Czyta: Jakub Kamieński. Od autora również polecamy „Persona non grata”.

Autor: Piotr Liana

Cena: 40.00

Piotr Liana: MP3


lat wyjechał z domu do Kopenhagi. by uczyć się i pisać. Debiutował zbiorem opowiadań „Młodzieńcze próby” (1822). Wiele podróżował po Europie. Wydał kilka powieści. tomików wierszy oraz ponad trzydzieści utworów dramatycznych. Międzynarodową sławę przyniosły mu dopiero baśnie. Łącznie napisał ich blisko 150. Część z nich to zapisy znanych Andersenowi utworów ludowych. Wiele z baśni ma charakter autobiograficzny. jak np. „Brzydkie kaczątko”.  i przeznaczonych jest dla osób dorosłych. a tylko nieliczne nadają się do czytania najmłodszym. Do najbardziej znanych baśni Andersena należą m.in.: „Mała syrenka”. „Nowe szaty cesarza”. „Calineczka” i „Królowa Śniegu”. Baśnie zostały przetłumaczone na ponad 100 języków. a ich nowe adaptacje ukazują się także współcześnie.

Kategoria: Autor

Hans Christian Andersen

ISBN: 978-87-26-36400-2

Cena: 25.57

978-87-26-36400-2:


Starship. Tom 5. Okręt flagowy

Kategoria: Fantastyka i fantasy

Trwa wojna pomiędzy Republiką. a Federacją Teroni.

Wilson Cole. dowódca zbuntowanego okrętu wojennego „Teodor Roosevelt” przygotowuje się do obalenia skorumpowanego rządu Republiki. I nie jest ważne. że przeciwnik ma druzgocącą przewagę. Sztuka polega na tym. by osiągnąć sukces bez konfrontacji z liczącą ponad trzy miliony okrętów. flotą przeciwnika.

Jednak taktyka „uderz i uciekaj” to za mało. by zrzucić z piedestału polityków i rozgromić największą potęgę militarną w historii galaktyki. Trzeba uderzyć w samo serce. najlepiej strzeżoną planetę Republiki – Deluros VIII.

Cole. Walkiria. Dawid Copperfield. Sharon Blacksmith. Jacovic i reszta załogi „Teddy’ego R.” stają przed największym wyzwaniem ich życia.

Autor: Mike Resnick

Cena: 34.

Mike Resnick: MP3rozmówki hiszpańskie pdf, władca pierścieni pdf, automatyczne łowienie ryb minecraft, tomek w gran chaco, www.1944.waw.pl, jak zainstalować tindera, genezis z ducha, mleko i miód pdf za darmo, archiwum w pułtusku, powrót z piekła, zakazany układ pdf doci, klamczucha, brandon mull baśniobór, słownik medyczny łacina, sławomir mrożek artysta streszczenie szczegółowe, wielicki książka, złota era piractwa, bracia kennedy, paweł preisner, paulina słowik…