Malajski Excalibur

Malajski Excalibur Kategoria: Fantastyka i fantasy Kuala Lumpur. nieodległa przyszłość. Trwa zimna wojna pomiędzy globalnymi potęgami. czyli Chinami i światem arabskim. stolica Malezji stanowi zaś jedną z głównych aren konfliktu. Owain Llewelyn. specjalista od zdobywania trudno dostępnych informacji. otrzymuje nietypowe zadanie: ma odnaleźć Taming Sari. legendarny malajski artefakt. Przyjmując zlecenie. wplątuje się w grę. w…

Published by admin in11 sierpnia 2017
Tagi: , ,

Malajski Excalibur

Kategoria: Fantastyka i fantasy

Kuala Lumpur. nieodległa przyszłość. Trwa zimna wojna pomiędzy globalnymi potęgami. czyli Chinami i światem arabskim. stolica Malezji stanowi zaś jedną z głównych aren konfliktu. Owain Llewelyn. specjalista od zdobywania trudno dostępnych informacji. otrzymuje nietypowe zadanie: ma odnaleźć Taming Sari. legendarny malajski artefakt. Przyjmując zlecenie. wplątuje się w grę. w której chodzi już jednak o coś więcej. znacznie więcej. niż tylko o zdobycie pamiątkowego ostrza.

Na planszy pojawiają się kolejni gracze: chiński i kuwejcki wywiad. nigeryjskie i hinduskie gangi. triada oraz tajne stowarzyszenie. które od dawna nie powinno istnieć. Giną ludzie. odżywają uśpione konflikty. w wieloetnicznym malezyjskim kotle zaczyna wrzeć. A to przecież dopiero początek.

 

 

 

Daniel Nogal to rocznik 1984. Absolwent częstochowskiego IV LO. o którym śpiewa T.Love. oraz Uniwersytetu

Autor: Frauke Scheunemann

Cena: 22.90

Frauke Scheunemann: MP3


Szpilka z trupią główką

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Na początku 1914 roku w gazetach pojawiają się opisy kradzieży popełnionych na uśpionych ofiarach. Okazuje się. że przestępcy używają morfiny ukrytej w wymyślny sposób. Narzędziem zbrodni stają się modne w tamtym czasie szpilki do krawatów z rzeźbioną trupią główką. To w nich przestępcy chowają środek usypiający. Wykrycie sprawców nie będzie łatwe.

Opowiadanie kryminalne oparte na faktach. Wieloletni nadkomisarz Policji Śledczej Ludwik Kurnatowski dzieli się z czytelnikami wspomnieniami z pracy. Zdradza. jakimi prawami rządził się ówczesny świat kryminalny i kim byli jego przedstawiciele.

Język. postacie i poglądy zawarte w tej publikacji nie odzwierciedlają poglądów ani opinii wydawcy. Utwór ma charakter publikacji historycznej. ukazującej postawy i tendencje charakterystyczne dla czasów. z których pochodzi.

Autor: Dariusz Kortko. Marcin Pietraszewski

Cena: 27.99

Dariusz Kortko. Marcin Pietraszewski: MP3


I Know You

Kategoria: Pozostałe

‚Draws you in and doesn’t let you go. Gripping. chilling and twisted.’ Judy FinniganYou trust me. You shouldn’t. That picture you just posted on Instagram? I’ve seen it.The location you tagged? I’ve been there.You haven’t been careful enough. have you?Because I know all about you.But when I meet you. I won’t tell you that.I’ll pretend. Just like you do.You’ll like me though. You’ll trust me enough to let me into your life.And then I’ll destroy it.

Autor: Annabel Kantaria

Cena: 53.90

Annabel Kantaria: MP3


Sid Guy: Private Eye

Kategoria: Pozostałe

Take a nostalgic swing back in time with this modern twist on classic radio drama. Sid Guy is on the case!Detective Sid Guy doesn’t fall head-over-heels for the luscious dames who walk through his office door. he doesn’t lose his cool. and he doesn’t get into anything he can’t talk his way out of … except for the times when he does.This collection includes two Sid Guy mysteries: The Case of the Mysterious Woman and The Case of the Missing Boxer.

Autor: L. N. Nolan. W. W. Marciano

Cena: 71.90

L. N. Nolan. W. W. Marciano: MP3


Ten czas

Kategoria: Poradniki

Tymon. choć sam chodzi jeszcze do szkoły. musiał przejść przyspieszony kurs dorosłości. Po tym. jak jego mama zaszła w nieplanowaną ciążę. ojciec postanowił od nich odejść. To na Tymonie spoczęło zadbanie o ciężarną i opieka nad małą Julką. By pomóc w utrzymaniu rodziny. zatrudnił się w warsztacie wujka. Młodość rządzi się jednak swoimi prawami. więc i jego dopadły uczucia. Na zabój zakochał się w Julce. z którą zaczął spędzać dużo czasu. Między jego kumplem Maćkiem i Wiolką. koleżanką Julii także zaczęło iskrzyć. Wspólnie spotkali się na podwójnej randce u Maćka. który zorganizował używki. Niewinna impreza kończy się tragicznie. a ekipa bohaterów rozpada się bezpowrotnie. Niespodziewanie. kilka lat od feralnej nocy. tuż przed świętami Bożego Narodzenia Tymon i Aga wpadną na siebie podczas zakupów. Czy mimo przeszłości. mogą liczyć na szczęśliwe zakończenie?

 

 

 

ISBN:

Cena: 9999

:synowie zemsty, rozpieszczona pociecha, ile to jest jedna mila, wielomian definicja, plutarch igrzyska śmierci, kate evans, czekoladowa wojna, audiobook sklep, koralina i tajemnicze drzwi książka, pacjentka mobi, lev belle aurora, cztery łabędzie, streszczenie kapelusz za 100 tysięcy, perwersyjny bogacz tom 2, rafał janus, pierwszy dotyk laurelin paige chomikuj, christopher moore baranek, idealista cechy…