ABC pewności siebie i atrakcyjności

ABC pewności siebie i atrakcyjności Kategoria: Poradniki Czy bywa tak. że: robisz coś. bo inni tak chcą? boisz się zmian. szukasz bezpieczeństwa? odczuwasz strach. gdy spotykasz się z kobietą? pracujesz jak wół. aby naprawić błędy z przeszłości? chcesz pokazać innym. że jesteś coś wart? czerwienisz się. jak ktoś Ci powie komplement? Czytasz. rozmawiasz… starasz się…

Published by admin in31 lipca 2017
Tagi: , , , ,

ABC pewności siebie i atrakcyjności

Kategoria: Poradniki

Czy bywa tak. że:

  • robisz coś. bo inni tak chcą?
  • boisz się zmian. szukasz bezpieczeństwa?
  • odczuwasz strach. gdy spotykasz się z kobietą?
  • pracujesz jak wół. aby naprawić błędy z przeszłości?
  • chcesz pokazać innym. że jesteś coś wart?
  • czerwienisz się. jak ktoś Ci powie komplement?

Czytasz. rozmawiasz… starasz się zrozumieć. a jednak dalej nie wiesz. dlaczego tak się dzieje. Dlaczego wciąż brak Ci takiej pewności siebie. jaką chciałbyś osiągnąć. Wciąż boisz się kobiet. Czy tak ma pozostać do końca Twojego życia? Czy jedna książka na temat wszystkich aspektów związanych z pewnością siebie może zmienić Twoje życie? Gwarantujemy Ci. że tak!

ABC Pewności siebie to największe tego typu kompendium wiedzy. zawierające odpowiedzi na wszystkie pytania związane z pewnością siebie w relacjach damsko-męskich. Dzięki tej książce zmienisz swoje życie na zawsze! Czy warto? Spróbuj…!

 


 

Patroni medialni:


Autor: Krzysztof Król. Jan Gajos

Cena: 39.90

Krzysztof Król. Jan Gajos: MP3


Wstawaj i walcz. Sprawdzone strategie. techniki i nawyki produktywności ludzi sukcesu

Kategoria: Poradniki

Nie ma cudownych metod na spektakularny sukces. Aby wygrać. wspiąć się na sam szczyt i na nim pozostać. trzeba wziąć się do ciężkiej pracy. wytrwale podążać do celu. stać się lepszym. wydajniejszym. sprytniejszym od innych. Trzeba po prostu wstawać i walczyć każdego dnia. Klasyczna idea. że sukces zależy od mądrego wysiłku. ogromnej wytrwałości i ambitnej pracy. wciąż pozostaje aktualna. Przy tym nie jest ważne. czy próbujesz wspinać się po szczeblach korporacyjnej drabiny. odnieść sukces jako artysta. prowadzić firmę. czy po prostu czuć się szczęśliwszy. Zasada jest prosta: aby odnieść sukces. musisz pracować.

Ta książka jest długo oczekiwaną kontynuacją bestsellerowej Siły przedsiębiorczości. siły upadku. Pozwoli Ci ona poznać nawyki i sposoby codziennego funkcjonowania ludzi sukcesu. którzy dzięki ciężkiej pracy d

Autor: Eric Ries

Cena: 39.90

Eric Ries: MP3


Mindfulness w 10 minut. 71 prostych nawyków. które pomogą Ci żyć tu i teraz

Kategoria: Poradniki

Wiele osób nie umie się wydostać z pułapki nieświadomego życia: bezmyślnego reagowania. rozproszenia uwagi i narastającego stresu. Ta nieświadomość wynika ze sposobu pracy układu nerwowego: mózg człowieka jest szczególnie wyczulony na postrzeganie potencjalnych zagrożeń. więc ludzie silnie reagują na impulsy społeczne. kulturowe i technologiczne. Zalewa ich natłok informacji. przez co odczuwają lęk. wzburzenie. martwią się i angażują w walkę z wiatrakami. Telefony komórkowe. laptopy i tablety stały się bronią masowego rozpraszania uwagi. odciągając człowieka od jedynego miejsca. w którym może odnaleźć prawdziwy spokój i szczęście – od chwili obecnej. Czy można jakoś przerwać to błędne koło. jeśli się nie jest buddyjskim mnichem?

W tej książce znajdziesz odpowiedź na powyższe pytanie. Jest to przystępnie napisany poradnik. dzięki

29.90: 1

Cena:

1:


Jej wina i grzech. Bogactwo i grzech #2

Kategoria: Pozostałe

Whitney była skazana na porażkę. Cokolwiek by się działo. jej wina była oczywista i nie do obalenia. Nawet jeśli chodziło o romans jej własnej matki. Sytuacji nie ułatwiał magiczny wpływ. jaki na Whitney wywierał Lincoln Riscoff – wyjątkowo przystojny dziedzic ogromnej fortuny. Jakby komplikacji było mało. Whitney miała już kiedyś męża. Ricky Rango za życia nie był ideałem. ale prawdziwa nawałnica rozpętała się wtedy. gdy na jaw wyszły niejasności co do jego prawdziwego pochodzenia: była teściowa Whitney starała się udowodnić. że jej zmarły syn w rzeczywistości był prawowitym spadkobiercą majątku Riscoffów.

Kolejny etap niezwykłego związku Whitney Gable i Lincolna Riscoffa rozpoczął się dramatem. Wydawało się więc. że przeznaczenie przemożną mocą postanowiło uczynić wszystko. aby nieszczęśni kochankowie nigdy nie odnaleźli drogi do siebie. Wielkie pieniądze. walka o

Ilosc_stron:

Cena:

: 87806


Życie. Następny poziom. Wydanie 2 rozszerzone

Kategoria: Poradniki

Wyrusz w podróż do źródeł rozwoju

Wyobraź sobie. że idziesz przez las. Błądzisz. szukając najlepszej drogi. Raz za razem rozglądasz się za nową ścieżką. wracasz w to samo miejsce. znowu szukasz i znowu się orientujesz. że jednak nie idziesz w dobrą stronę. Nagle nad głową. ponad drzewami widzisz szybującego sokoła. Postanawiasz iść za nim. Ścieżki przechodzą jedne w drugie. ale za każdym razem stają się szersze i idzie Ci się łatwiej. W końcu. wciąż za krążącym po niebie sokołem. trafiasz na gościniec prowadzący do ogrodu. Na jego końcu widzisz majaczący w oddali dom. I kiedy się doń zbliżasz. spostrzegasz. że nie ma już sokoła. Zniknął dokładnie w tym momencie. w którym zobaczyłeś swój prawdziwy cel. Zniknął. bo nie był Ci już potrzebny.