r

r Kategoria: James Joyce ISBN 978-87-26-28815-5: Ilosc_stron Cena: Ilosc_stron: Fragment Pismo. Magazyn Opinii 03/2019 Kategoria: Pozostałe „Pismo. Magazyn opinii” to miesięcznik. który łączy w sobie fakt. literaturę. obraz oraz humor. Poruszamy w nim istotne tematy społeczne. ekonomiczne. naukowe. technologiczne. kulturalne i polityczne. Dlatego znajdziecie tu treści merytoryczne. wnikliwe i rzetelne. A to wszystko w nowoczesnej i…

Published by admin in28 lipca 2017
Tagi: , , ,

r

Kategoria: James Joyce

ISBN

978-87-26-28815-5: Ilosc_stron

Cena:

Ilosc_stron: Fragment


Pismo. Magazyn Opinii 03/2019

Kategoria: Pozostałe

„Pismo. Magazyn opinii” to miesięcznik. który łączy w sobie fakt. literaturę. obraz oraz humor. Poruszamy w nim istotne tematy społeczne. ekonomiczne. naukowe. technologiczne. kulturalne i polityczne. Dlatego znajdziecie tu treści merytoryczne. wnikliwe i rzetelne. A to wszystko w nowoczesnej i zwracającej uwagę formie. Chcemy. by nasze „Pismo” angażowało czytelnika zarówno atrakcyjną ilustracją. jak i przykuwającym uwagę zdjęciem. I żeby zapraszało do rozmów o rzeczach ważnych.

 

Pismo. Magazyn Opinii 03/2019

OPOWIADANIE

Liliana Hermetz – Kugelhopf

 

APTECZKA

Wojciech Kalarus – Co w niej trzyma…

 

POEZJA

Emily Dickinson – There’s a certain Slant of light (258)

Jacek Dehnel – 258

Szymon Żuchowski – 258

 

STUDI

Oprawa:

Cena:

:


Basia i tablet

Kategoria: Bajki i baśnie

Kolejna opowieść o przygodach Basi i jej rodziny! Tym razem cała rodzina wyjeżdża wspólnie nad morze. Długą podróż rodzeństwu umila (a może uprzykrza?) tablet. który Janek dostał od kuzyna na urodziny. Okazuje się. że ciężko jednym głosem zdecydować się na którąś z wielu funkcji urządzenia. Na dodatek mama zaczyna się denerwować. że dzieci wpadną w nałóg. Tata co prawda uspokaja. że dobrze wykorzystywany tablet może służyć edukacji. ale Basia sama nie wie. komu wierzyć. I o co chodzi z tym nałogiem? Czy tablet jest jak żelki. od których ciężko się oderwać?

Zofia Stanecka i Marianna Oklejak tekstem i ilustracjami wprowadzają dzieci w świat nowych technologii. Pokazują. że może mieć on jasne. ale i ciemne strony. Autorki poruszają trudny temat uzależnień i w przystępny dla przedszkolaków sposób tłumaczą. dlaczego rodzice ograniczają im czas spędzany przed ekranem tabletów lub komputerów.

Bestsellerowa seria o Basi przedstawia młodym czytelnikom realny świat współczesnej rodziny. Basia jest zabawną i mądrą przyjaciółką wszystkich przedszkolaków. Jej przygody pomagają dzieciom zrozumieć świat i uczą. jak zachować się w trudnych sytuacjach.

Seria „Basia” jest pierwszą na naszym rodzimym rynku próbą wypromowania na szeroką skalę współczesnej polskiej bohaterki dziecięcej. Historiom dziewczynki towarzyszą piękne ilustracje Marianny Oklejak.

Młodzi czytelnicy wraz z Basią przeżywają zabawne przygody. które czekają na nich w przedszkolu. w domu. na zakupach. ale także wraz z nią przechodzą przez pierwsze kłopoty. czy stresujące sytuacje. Postać Basi stworzona przez Zofię Stanecką odpowiada rozwojowi jej rzeczywistych rówieśników. Ma podobne marzenia. zainteresowania i lęki. Jest kopalnią pomysłów i twórczych zabaw. choć sama miewa i słabsze momenty. Jak każdy przedszkolak nie lubi sprzątać i bywa zazdrosna o młodsze rodzeństwo. Basia wie jednak. że zawsze może liczyć na swoich mądrych rodziców. Przy ich wsparciu i odrobinie humoru okazuje się. że świat może być bezpieczny i wypełniony samymi dobrymi emocjami.

Zofia Stanecka – autorka książek dla dzieci. Jest absolwentką filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Największą popularność przyniosła jej seria książek o Basi. przeznaczona dla najmłodszych czytelników. Zofia Stanecka pisze także książki do serii „Czytam sobie”. „Poczytaj ze mną” oraz „Czytam i główkuję”. Jest autorką opowiadań („Świat według dziadka”). baśni i powieści („Tajemnica Namokniętej Gąbki”. „Księga Ludensona”. „Domino i Muki. Po drugiej stronie czasu”). a także trylogii fantasy dla dzieci „Gdy pada deszcz”. Wydała także dwa poradniki o zasadach dobrego zachowania dla najmłodszych: „Damą być” oraz „Rycerzem być”.

Autor: Zofia Stanecka

Cena: 9.99

Zofia Stanecka: MP3


Spray: zbiór opowiadań erotycznych

Kategoria: Pozostałe

Zbiór zawiera części 1 i 2 cyklu Spray autorstwa Vanessy Salt.

 

W tym niepohamowanie erotycznym opowiadaniu dwóch policyjnych aspirantów – Patrik i Mounir – spotyka artystkę graffiti Veronique. Podniecenie jest natychmiastowe i obezwładniające. Mniej doświadczonym Patrikiem kieruje ślepa żądza. Wraz z resztą bohaterów doświadcza czegoś. o czym wcześniej mógł tylko pomarzyć. Eksperymentom i ekstazie nie ma końca.

 

Vanessa Salt to pseudonim pary pisarzy mieszkających gdzieś w środkowej Szwecji. Inspirację do opowiadań Vanessa znajduje w licznych podróżach dookoła świata. gdzie upalne egzotyczne miejsca pobudzają jej erotyczną fantazję. Pisze lekko. z poczuciem humoru i namiętnością. która pojawia się w najmniej spodziewanym momencie.

Autor: Vanessa Salt

Cena: 9999

Vanessa Salt: MP3


kim nacieszyć – opowiadają w książce jej bliscy.

„Długo nie zgadzałam się na tę publikację. wszystko było jeszcze zbyt świeże. Raz jedyny udzieliłam wywiadu. który ukazał się w «Wysokich Obcasach». Po raz pierwszy pomyślałam wtedy. że może warto. by ludzie. którzy kochali moją córkę – a dowody tego uczucia spotykają mnie do dzisiaj – zachowali w pamięci obraz takiej Ani. jaką była naprawdę. Nie ten wykoślawiany w szukających często taniej sensacji mediach. ale prawdziwy. Taki. który mogą znać tylko najbliżsi. I że chciałabym móc taką książkę dać w prezencie wnukom. Biografia napisana przez Grzegorza Kubickiego i Macieja Drzewickiego jest właśnie taka” – mówi Krystyna Przybylska. matka aktorki.

„Ania” to pierwsza autoryzowana przez rodzinę biografia Anny Przybylskiej. Jej autorami są Grzegorz Kubicki i Maciej Drzewicki – dziennikarze trójmiejskiej „Gazety Wyborczej”. Ksi

Kategoria: Biografie i dzienniki

Ania Przybylska. przed kamerą bardziej naturalna od szkolonych aktorek. utożsamiała „polski sen lat 90.” – była idealną dziewczyną z sąsiedztwa. która trafiła na okładki magazynów i do telewizji w szczytowych godzinach oglądalności. Została „Królową Serc” w kraju. w którym ludzie sukcesu – zwłaszcza „piękni i młodzi” – nigdy nie mają łatwo.
Była sympatyczną Marylką ze „Złotopolskich”. ale też dziewczyną z rozkładówki „Playboya”. Raz mówiła. że nie ma pomysłu na życie poza aktorstwem. innym razem – że na pierwszym miejscu jest rodzina. Długo nie miała szczęścia w miłości. lecz ciągle była zakochana.
Spieszyła się momentami tak. jakby czuła. że to wszystko może zbyt długo nie potrwać. Jakby wiedziała. że szybko musi zawierać związek. zakładać rodzinę. urodzić dzieci. by zdążyć się jeszcze tym wszyst

Autor: Ewa Cielesz

Cena: 21.29

Ewa Cielesz: MP3


Alcohol Experiment: how to take control of your drinking and enjoy being sober for good

Kategoria: Pozostałe

From the bestselling author of This Naked MindIt’s YOUR body…It’s YOUR mind…It’s YOUR choice…There are a million reasons why you might drink. It tastes great. You feel more sociable. Sex is better. It helps you relax.But are you really in control?Whether you’re reading this because you know you drink too much and want to quit. or whether you just want to cut back for a while. this book is for you.The Alcohol Experiment is a 30-day programme with a difference. Each day. it will show you a new way of thinking about booze. and ask you to look a little closer at why we drink. what we get out of it. and whether it’s really the alcohol that’s giving us what we want.In the bestselling This Naked Mind. Annie Grace offered a completely revolutionary solution to dependency. and a path to sobriety. Now. let Annie give you the tools you need to understand alcohol – whether or not it’s a problem

ISBN:

Cena: 9999

:edyta rutkowska-tomaszewska, nazwij to snem, ardeny 1944. ostatnia szansa hitlera, marquez miłość w czasach zarazy, modlitwa przy konającym, pierwszy dotyk pdf, luke dittrich eksperyment, jestem szczesliwym singlem, stuck-up, imię róży pdf, syn szarej wilczycy, cisza białego miasta pdf, niezgodna frakcje test, na szczycie właściwy rytm doci, don kichot pdf, planeta singli 2 online fili…