sc_stron

sc_stron Kategoria: Wydawnictwo Rok_wydania: 2020 Cena: 2020: 9999 Poradnik design thinking – czyli jak wykorzystać myślenie projektowe w biznesie Kategoria: Ekonomia i biznes Design thinking to metoda praktykowana z powodzeniem od dobrych kilkudziesięciu lat. Stosują ją światowi giganci. jak Apple czy Google. Definiowana jest jako podejście. sposób myślenia czy – jak kto woli – filozofia.…

Published by admin in12 lipca 2017
Tagi: , , , , ,

sc_stron

Kategoria:

Wydawnictwo

Rok_wydania: 2020

Cena:

2020: 9999


Poradnik design thinking – czyli jak wykorzystać myślenie projektowe w biznesie

Kategoria: Ekonomia i biznes

Design thinking to metoda praktykowana z powodzeniem od dobrych kilkudziesięciu lat. Stosują ją światowi giganci. jak Apple czy Google. Definiowana jest jako podejście. sposób myślenia czy – jak kto woli – filozofia. w której proponowanie nowych rozwiązań zostaje poprzedzone gruntownym poznaniem i zrozumieniem potrzeb użytkowników. To metodologia absolutnie uniwersalna i intuicyjna. a dzięki filarom. na których bazuje – kulturze zrozumienia. dociekliwości i kwestionowaniu utartych schematów – pomaga nie tylko lepiej odpowiadać na ludzkie potrzeby. Pozwala także szybko odnajdować punkty zapalne. których zniwelowanie może znacząco przyczynić się do podniesienia jakości życia. pracy oraz doświadczeń zarówno pojedynczego człowieka. jak i społeczeństwa.

Tym. co gwarantuje skuteczność metody design thinking. jest usystematyzowanie procesu. w którym technologiczną wykonalność projektu łączy się z jego biznesową opłacalnością i codzienną użytecznością. Proces ten składa się z pięciu podstawowych etapów: odkrywania. definiowania wyzwania (potrzeb). tworzenia rozwiązania. prototypowania. testowania. planowania wdrożenia. Wszystkie podejmowane działania prowokują do zadania sobie podstawowych w metodologii design thinking pytań: Dla kogo projektujemy? Po co to robimy? Co w związku z tym proponujemy? Jak to wygląda? Czy działa? Czy jest możliwe do wdrożenia? W efekcie kreowane są produkty i usługi pożądane przez odbiorców. przy tym praktyczne i piękne. a jednocześnie wolne od niepotrzebnych udziwnień.

Ta książka pokazuje krok po kroku. jak posługiwać się metodą design thinking. Od poszukiwania pomysłów po pogłębionych wywiadach przeprowadzonych z klientami po przygotowanie rynkowego wdrożenia rozwiązania – szczegółowo omawia etapy procesu oraz praktyczne narzędzia. które z powodzeniem będziesz mógł wykorzystywać w swojej firmie. Znajdziesz tu studia przypadków z różnych branż oraz opinie i doświadczenia specjalistów. którzy stosują tę metodę w swoim biznesie.

Beata Michalska-Dominiak i Piotr Grocholiński to założyciele społeczności Klientocentryczni skupiającej ekspertów metodyki design thinking i service design w Polsce. Ideą Klientocentrycznych jest wspieranie marki. tworzenie nowych produktów i usług. a także pomoc organizacjom w wewnętrznej transformacji. W myśl zasady. że liczą się ludzie. konsekwentnie zmieniają rzeczywistość firm. budując nową wartość i zapewniając zupełnie nowe doświadczenia zarówno klientom. jak i pracownikom. Więcej na www.klientocentryczni.pl.

Autor: Beata Michalska-Dominiak. Piotr Grocholiński

Cena: 39.90

Beata Michalska-Dominiak. Piotr Grocholiński: MP3


Enamorada. truskawki i szampan

Kategoria: Powieści i opowiadania

Główna bohaterka. Malwina pozbywa się swoich marzeń po śmierci Stasia. jej męża. który ginie w wypadku  w Meksyku. Malwina zamyka ten rozdział w życiu. opuszczając Polskę i udając się do Madrytu. W telewizji widzi program. który prowadzi jej znajoma Ewa  w którym młody Polak – Olek Mado pracujący na plantacji w Andaluzji. zostaje oskarżony o zniknięcie niewidomej  córki właściciela tej plantacji. Olek czyta na wizji list. który spadł mu pod nogi znikąd. a który jest częścią snu Malwiny. Główne oskarżenia padają z ust matki dziewczyny. zaborczej Andaluzyjki. Malwina jedzie do studia. żeby poznać Olka. Dowiaduje się o nim wielu rzeczy. poznaje jego historię. Ewa wyznaje Malwinie. że kobieta. która wpadła w Meksyku na samochód. w którym zginął jej mąż. była siostrą zaginionej dziewczyny i namawia Malwinę. żeby pojechała do Andaluzji  i przyjrzała się rodzinie

ISBN: 978-83-8215-184-8

Cena: 9999

978-83-8215-184-8:


10 lekcji jogi. Jamy i nijamy w codziennym życiu

Kategoria: Poradniki

By żyć w zgodzie z innymi i samym sobą

To. co dzisiaj uważamy za jogę – te wszystkie trójkąty. lotosy. powitania słońca – to tylko wierzchołek góry „jogowej”. W czasach gdy powstawała joga. około 5000 lat p.n.e.. celem jej uprawiania nie było zawinięcie się w precel ani stanie na rękach. ale uspokojenie umysłu. osiągnięcie spójności – wewnętrznej i zewnętrznej – a także jedności z Bogiem i szczęścia. Jako pierwszy napisał o tym Patańdźali. który żył na przełomie IV i V wieku n.e. Jego Jogasutry to zbiór krótkich zdań na temat jogi. rodzaj notatnika. wielokrotnie w historii opatrywanego komentarzami różnych joginów. Ta książka również stanowi rodzaj komentarza do myśli wyrażonych przez Patańdźalego. choć jej autorka nie stara się wyjaśniać. co mistrz miał na myśli. a raczej podpowiada. jaką naukę może wyciągnąć z Jogasutr współczesny człowiek.

Zdaniem Patańdźalego. ponieważ ludzki umysł zwykle pozostaje nadaktywny. wszyscy cierpimy. By skończyć z cierpieniem. trzeba go uspokoić. Do tego celu służy medytacja. ale przyda się też siedem innych elementów jogi. między innymi asana. czyli wygodna pozycja do medytacji. oraz jamy i nijamy. Te ostatnie na pierwszy rzut oka przypominają Dekalog. Nie bez przyczyny – można je traktować jak zbiór zasad etycznych. które chronią porządek społeczny. Jednak ich główne zadanie jest inne. Jamy i nijamy mają przede wszystkim chronić nas przed nami samymi. Dbają o naszą karmę. o wewnętrzną integralność. o spokojny sen i o to. byśmy mogli patrzeć na siebie w lustrze. I w pewnym sensie – o nasze szczęście.

Autor: Agnieszka Passendorfer

Cena: 29.90

Agnieszka Passendorfer: MP3


Litr ciekłego ołowiu

Kategoria: Fantastyka i fantasy

Zbiory opowiadań tzw. „bezjakubowych” to kawałek prozy pisanej bardziej na poważnie. Wśród krytyków uchodzą za najlepszą część twórczości Andrzeja Pilipiuka. Większość tekstów eksploruje tematykę historyczną. Jak w kalejdoskopie przewijają się mało znane epizody. artefakty innych epok. alternatywy historyczne. zapomniane wynalazki.

Ten zbiór także was nie zawiedzie. Zbierane skrzętnie okruchy przeszłości. tworzą mozaikę. od której podziwiania nikt nie może się oderwać.

Autor: Andrzej Pilipiuk

Cena: 39.90

Andrzej Pilipiuk: MP3


Przesilenie

Kategoria: Literatura młodzieżowa

 

Przesilenie to ostatnia część bestsellerowego cyklu Kwiat paproci. Słowiańskie bóstwa. pradawne obrzędy.

zazdrość i wielka miłość w tle!

Zbliżają się Dziady i dzień. w którym Swarożyc zażąda spełnienia danej mu obietnicy… Po gorącym lecie. pełnym tajemniczych morderstw oraz dziwnych wizji. Gosia nie pogardziłaby chwilą spokoju. Nic z tego. atrakcji jej nie brakuje. Mieszko – choć powinien podejść do tematu dojrzale (tysiąc lat do czegoś zobowiązuje) – za żadne skarby nie chce uwierzyć w swoje ojcostwo. Przyciśnięta do muru mama wyjawia Gosi sekret rodzinnej klątwy. A co z tożsamością jej ojca? Tego nikt nie chce jej zdradzić. Nawet Baba Jaga ma przed Gosią tajemnice. a na strychu ukrywa pokój pełen świec. Jeśli chodzi o Swarożyca. to wcale nie jest lepszy! Kręci się w pobliżu. zwodzi.

uwodzi. ale podać imię tego. kogo będzie musiała zabić. nie. tego już nie jest łaskaw zrobić! No i jest jeszcze pełen oczekiwań. milczący Weles. wystająca pod oknami Mokosz i pospolite mdłości… Uff. pierwsze tygodnie ciąży Gosi to zdecydowanie nie jest sielanka rodem z kobiecych pism. Bogowie. strach pomyśleć. jak to się wszystko skończy.

Autor: Katarzyna Berenika Miszczuk

Cena: 29.90

Katarzyna Berenika Miszczuk: MP3


Daleki rejs

Kategoria: Literatura młodzieżowa

 

Mini-powieść o dwóch braciach: Kubie i Pawle. którzy nie mogą znaleźć wspólnego języka. Pewnego dnia do Pawła zaczynają przychodzić listy. podpisywane przez Tajemniczego Dżejmsa. Chłopcy korespondują ze sobą. używając jako skrzynkę kontaktową dziuplę w starym kasztanie. Z biegiem czasu Paweł chce jednak poznać Dżejmsa osobiście… Tytułowy daleki rejs – to marzenie braci. którzy chcą odnaleźć zaginionego ojca…

„Na zamówienie” dzieci powstała druga część książki. „Gdzie jesteś tatusiu?”.

Książka nagrodzona w konkursie „Naszej Księgarni”.

Autor: Anna Onichimowska

Cena: 9.90

Anna Onichimowska: MP3jestem żoną szejka pdf za darmo, mp3 konventer, samantha young wszystko przed nami, szajka bez końca, fa ebook pl, lorraine warren corka, nasze olśnienie pdf, risen 2 mapa, anonimowi heretycy, motywacja psychologia pdf, indiana jones emperor’s tomb, agusiq torenty.pl, sonet o nietrwałej miłości rzeczy świata tego, pobierz:pdfepubmobiwięcej, opisz drogę jaką pokonuje w uchu fala dźwiękowa, cukrzyca książka pdf, rodzina wenclów tom 3, anatomia głowy i szyi pdf, to co zostaje, cienie neketaki, robinson crusoe pdf, zanim pozwole ci wejsc…