Poczucie własnej wartości dla bystrzaków. Wydanie IV

Poczucie własnej wartości dla bystrzaków. Wydanie IV Kategoria: Poradniki W prostocie tkwi siła Dowiedz się. jak: zidentyfikować źródła niskiego poczucia własnej wartości wyznaczać i osiągać cele. które wzbogacą Twoje życie umiejętnie wykorzystywać swoje mocne strony ukształtować wysokie poczucie własnej wartości u dzieci Zacznij proces odkrywania samego siebie – i uwierz. że jesteś cudowną. wspaniałą osobą…

Published by admin in7 lipca 2017
Tagi: , , , ,

Poczucie własnej wartości dla bystrzaków. Wydanie IV

Kategoria: Poradniki

W prostocie tkwi siła

Dowiedz się. jak:

 • zidentyfikować źródła niskiego poczucia własnej wartości
 • wyznaczać i osiągać cele. które wzbogacą Twoje życie
 • umiejętnie wykorzystywać swoje mocne strony
 • ukształtować wysokie poczucie własnej wartości u dzieci

Zacznij proces odkrywania samego siebie – i uwierz. że jesteś cudowną. wspaniałą osobą

Chcesz się dowiedzieć. jak zwiększyć wiarę w siebie? Nie jesteś sam. Ta napisana przez ekspertki książka jest pełna przydatnych i wartościowych porad. Przedstawia proste i innowacyjne metody. które pomogą Ci zidentyfikować źródło niskiego poczucia własnej wartości. zmienić sposób myślenia. zwiększyć pewność siebie i odzyskać wiarę we własne możliwości.

 • Lustereczko. powiedz przecie – poznaj swojego „wewnętrznego krytyka”. dowiedz się. jak Twoje myśli wpływają na Twoje poczucie własnej wartości i dlaczego za mało w siebie wierzysz.
 • Doskonałość nie istnieje – uświadom sobie swoją tendencję do perfekcjonizmu. uporaj się z negatywnym dialogiem wewnętrznym. stwórz pozytywny wizerunek własnego ciała i zadbaj o siebie. żeby poczuć prawdziwe szczęście.
 • Zacznij zadzierać nosa – odkryj korzyści wysokiego poczucia własnej wartości. przekonaj się. że strach osłabia Twoją wiarę i znajdź dla siebie osiągalne cele.
 • Zburz mury – dowiedz się. jak pokonać wewnętrzne bariery. które stoją na drodze do sukcesu w miłości i pracy.
 • Podaj dalej – dowiedz się. jak pomóc rodzinie. przyjaciołom. dzieciom. podwładnym i współpracownikom w zbudowaniu wysokiego poczucia własnej wartości.

W książce znajdziesz:

 • wiedzę o tym. jak kształtowało się Twoje poczucie własnej wartości
 • informacje. jak zaprzyjaźnić się z samym sobą
 • przyczyny niskiego poczucia własnej wartości
 • sposoby na zmierzenie poczucia własnej wartości
 • pomysły na zwiększenie wiary w siebie
 • metody na wyznaczanie rozsądnych granic dla siebie i dla innych
 • 10 różnych sposobów na szybkie zwiększenie poczucia własnej wartości
 • sposoby na pewność siebie podczas publicznych wystąpień

Autor: S. Renee Smith. Vivian Harte

Cena: 39.90

S. Renee Smith. Vivian Harte: MP3


Kolacja z Tiffanym

Kategoria: Powieści i opowiadania

Komedie romantyczne są do bani – twierdzi Natalia Lisek. Może i racja. ale jej życie zaczyna niepokojąco przypominać jedną z nich. Tu niespodzianka goni niespodziankę. a śmiech walczy ze wzruszeniem!

Natalia Lisek pochodzi spod Wrocławia. nosi grube okulary i… hm – delikatnie mówiąc. jest ciut roztrzepana. Właśnie straciła pracę i robi wszystko. by znaleźć nową – a zarazem dowieść rodzicom. że chce żyć po swojemu i świetnie da sobie radę.

Szczęście lubi sprzyjać takim jak ona – jest inteligentna. błyskotliwa. pełna uroku osobistego i nietuzinkowych pomysłów. To wszystko sprawia. że chociaż często wpada w tarapaty. zawsze wychodzi z nich cało!

Agnieszka Lingas-Łoniewska po mistrzowsku prowadzi czytelników przez zawiłą intrygę. bawiąc. wzruszając i oszałamiając!

Autor: David Sinden. Matthew Morgan. Guy Macdonald

Cena: 51.90

David Sinden. Matthew Morgan. Guy Macdonald: MP3


Kategoria:

:

Cena: 7.90

: MP3


ła wyrosnąć przepyszna powieść!
Katarzyna Berenika Miszczuk

Kategoria: Autor

Alek Rogoziński

ISBN: 978-83-272-6714-6

Cena: 9999

978-83-272-6714-6:


MP3

Kategoria: Spis_tresci

Fragment: 304768

Cena:

304768:


Kasia Bulicz-Kasprzak

Kategoria: ISBN

978-83-8194-211-9

Ilosc_stron:

Cena:

: 296904


Nawyki bogatych i biednych

Kategoria: Poradniki

Książka Michaela Yardneya i Toma Corleya to szansa na poznanie konkretnych nawyków ludzi bogatych. które musisz nabyć. aby odnieść sukces. To także okazja do poznania nawyków ubogich. o których warto wiedzieć. by z nimi zerwać. Autorzy przez pięć lat badali i analizowali codzienne praktyki 233 ludzi sukcesu i 128 tych. którym się nie udało. W książce odsłaniają wszystkie różnice między nawykami obu grup badanych. A jest ich naprawdę wiele.

Książka opiera się nie tylko na wynikach pasjonujących badań socjologicznych. ale i na wiedzy z dziedziny fizjologii. neurologii i psychologii – podanych w formie luźnego. nieprzemądrzałego dialogu z czytelnikiem. Dialogu o tym. jak lepiej. bardziej pożytecznie i szczęśliwie żyć. I – jak to wielokrotnie podkreślają autorzy – w ostatecznym rachunku nie chodzi o pieniądze. lecz o dobre życie. Bo prawdziwe bogactwo. jak piszą. „zostaje. kiedy utracimy pieniądze i inne dobra materialne”.

Bestseller Michaela Yardneya i Toma Corleya Nawyki bogatych i biednych nie jest kolejnym poradnikiem pełnym wskazówek. jak szybko się wzbogacić. a jego autorzy nie są typowymi twórcami tego rodzaju książek.

W odróżnieniu od większości poprzedników Australijczyk Corley i Amerykanin Yardney są bardzo zamożnymi praktykami tego. czego nauczają. A w odróżnieniu od większości podobnych publikacji ich wspólna praca to książka nie tyle o zdobywaniu bogactwa. co o sztuce bogatego życia. Bogatego życia. które leży według nich w zasięgu każdego. kto zdecyduje się praktykować Nawyki.

Ta książka jest dla wszystkich tych. którzy:
żyją z miesiąc na miesiąc i chcą to szybko i skutecznie zmienić pragną uciec z wyścigu szczurów i żyć niezależnie
chcą lepszego życia dla siebie i swoich bliskich
pragną nauczyć własne dzieci jak stać się bogatym

“Nie jest to książka o pieniądzach. inwestowaniu. nieruchomościach czy akcjach – takich książek powstało bez liku. Jest to książka o kształtowaniu sposobu. w jaki ludzie bogaci czują. myślą. działają i postępują. Jest to książka o rozwijaniu nawyków bogatych i rezygnowaniu z nawyków ubogich.”

“Ciekawe. że większość z nas próbuje się uczyć samemu. zamiast znacznie przyspieszyć swój rozwój osobisty oraz postępy na drodze do sukcesu finansowego i naśladować ludzi bogatych. którzy już osiągnęli sukces. Nie mówimy tu o tym. w jaki sposób ludzie ci inwestowali ani jakim biznesem się zajmowali – chociaż warto i to wziąć pod uwagę. Proponujemy. abyście spojrzeli na to od innej strony i poznali ich codzienne nawyki – co robią od rana do wieczora. Chcemy. żebyście się postawili w ich sytuacji. odkryli. co czują i jak myślą. bo to właśnie decyduje o ich postępowaniu. nawykach i osiągnięciach.”

“Jak sami się przekonacie. bogaci nie różnią się specjalnie od biednych. Po prostu nauczyli się postępować inaczej niż większość z nas. Pokażemy wam. że jeżeli będziecie konsekwentnie robić to. co robią bogaci ludzie sukcesu. to w końcu osiągniecie takie same rezultaty jak oni.

Autor: Michael Yardney. Tom Corley

Cena: 39.90

Michael Yardney. Tom Corley: MP3kontakt carl sagan, magiczne lato zwiastun, sztuka podstepu, zemsta książka pdf, co to jest elegia, kumpel czasopismo, hiszpański ćwiczenia pdf, napisał pięknych dwudziestoletnich, szara dama, książki o kryptowalutach, niesamowite przygody dziesięciu skarpetek audiobook, rękopis znaleziony w saragossie książka, dzieci z bulerbyn audiobook, prawicowe dzieci, fred vargas, gorączka werterowska, misala, gdzie ci mężczyźni zimbardo pdf, car mechanic simulator 2018 wymagania…