stron

stron Kategoria: Wydawnictwo Rok_wydania: 2018 Cena: 2018: 9999 Dwa światy Kategoria: Fantastyka i fantasy Zabijesz tych. których kochasz. Masz to we krwi. Bogowie to przewidzieli. Hematoi pochodzą ze związków bogów ze śmiertelnikami. a dziecko pary Hematoi – czystokrwistych – posiada nadludzkie moce. Potomkowie Hematoi i śmiertelnika… cóż. nie za bardzo. Półkrwiści mają dwa wyjścia: mogą…

Published by admin in25 czerwca 2017
Tagi: , , , , , ,

stron

Kategoria:

Wydawnictwo

Rok_wydania: 2018

Cena:

2018: 9999


Dwa światy

Kategoria: Fantastyka i fantasy

Zabijesz tych. których kochasz. Masz to we krwi. Bogowie to przewidzieli.

Hematoi pochodzą ze związków bogów ze śmiertelnikami. a dziecko pary Hematoi – czystokrwistych – posiada nadludzkie moce. Potomkowie Hematoi i śmiertelnika… cóż. nie za bardzo. Półkrwiści mają dwa wyjścia: mogą zostać protektorami. którzy tropią i zabijają daimony. lub sługami w domach tych wyżej postawionych.

Siedemnastoletnia Alexandria woli ryzykować życie w walce. niż skończyć jako służąca. ale ma problem z przestrzeganiem zasad. a zwłaszcza najważniejszej z nich: związki pomiędzy tymi czystej krwi. a półkrwistymi są zakazane. A jej bardzo podoba się pewien niesamowicie przystojny czystokrwisty. Aiden. To uczucie nie jest jednak jej największym problemem. Dużo trudniej jest pozostać przy życiu na tyle długo. by ukończyć szkołę Przymierza i stać się protektorem.

Jeśli zawiedzie. spotka ją los gorszy

11.90: 1

Cena:

1:


hwa. Dla mnie to żadna nowość: spędzić noc między udami nieznajomej kobiety. Czasem nawet dwóch lub trzech w ciągu dwunastu godzin. Lecz dziś to trochę co innego. Jest 3.42 nad ranem i sytuacja nie rozwija się podręcznikowo. Siedzę na odległość strzału bezpośredniego od tej konkretnej pochwy i czuję się tak. jakbym gapiła się w lufę broni. Poród to zawsze ryzyko. fizjologiczna rosyjska ruletka. ale każda położna ma nadzieję. że akurat ją kula ominie.
— Już nie mogę! — wyje bezcielesny głos.
W tej samej chwili tuż przede mną pojawia się oślizgły placek ciemnych włosków.
— Ależ możesz. przecież właśnie to robisz! — odkrzykuję.
(fragment)

Leah Hazard – Urodziła się w Stanach Zjednoczonych. Studiowała na Harvardzie. W 1999 roku przeniosła się do Wielkiej Brytanii. gdzie ukończyła studia reżyserskie. Pracowała w szkockim oddziale B

Kategoria: Historia i literatura faktu

Bez snu przez dwadzieścia godzin. Bez jedzenia przez dziesięć godzin. Oddział pełen rodzących kobiet.

Witamy w świecie położnych.


Leah Hazard opisuje swoje doświadczenia związane z pracą położnej. którą podjęła jako matka dwójki dzieci szukająca nowej ścieżki rozwoju zawodowego. Z pasją opowiada zarówno o blaskach. jak i cieniach pracy na oddziale położniczym. Jako położna widziała już chyba wszystko. w tym ciężarne nastolatki. wcześniaki urodzone na granicy dwudziestego czwartego tygodnia ciąży. uchodźczynie. ofiary handlu ludźmi czy kobiety. których narządy rodne zostały okaleczone na skutek praktyk religijnych. Pośród tego tygla ludzi. kultur i problemów położne starają się zachować profesjonalizm. empatię i poczucie humoru. ratujące je przed kompletnym wyczerpaniem. 

Kolejna noc. kolejna poc

ISBN:

Cena: 9999

:


Tatuażysta z Auschwitz

Kategoria: Powieści i opowiadania

Bestsellerowa – oparta na faktach – powieść na miarę Chłopca w pasiastej piżamie i Listy Schindlera.

Lale Sokołow trafił do Auschwitz w 1942 roku jako dwudziestosześciolatek. Jego zadaniem było tatuowanie numerów na przedramionach przybywających do obozu więźniów. Naznaczanie ich.  Pewnego dnia w kolejce stanęła młoda przerażona dziewczyna – Gita. Lale zakochał się od pierwszego wejrzenia. I obiecał sobie. że bez względu na wszystko uratuje ją.

 

Wykorzystał swoją pozycję nie tylko. by jej pomóc. W obozie po raz pierwszy rozmawiali. flirtowali. wymienili pocałunki. Ich uczucie przetrwało nazistowskie piekło: po wyzwoleniu odnaleźli się. pobrali i spędzili razem resztę życia.

Autor: Heather Morris

Cena: 34.90

Heather Morris: MP3


Projekt Feniks. Powieść o IT. modelu DevOps i o tym. jak pomóc firmie w odniesieniu sukcesu

Kategoria: Ekonomia i biznes

Niech ktoś uprzątnie wreszcie ten popiół! Gdzieś tu musi być Feniks…

Bycie menedżerem w potężnej. lecz przeżywającej poważny kryzys firmie w branży IT to nie bułka z masłem. Nigdy nie wiadomo. co czeka Cię następnego dnia i czy jeszcze tam pracujesz. Ale dzień. w którym nagle dowiadujesz się. że z pracy odeszli dwaj Twoi przełożeni. a Ty masz zająć gorący i niewygodny fotel wiceprezesa. naprawdę może przytłoczyć. Coś takiego spotkało właśnie Billa. bohatera tej niebanalnej opowieści.

Bill wcale nie chce zostać wiceprezesem. Wie. że każde potknięcie w tej roli będzie go kosztować utratę pracy. Wie też. że nie ma wyjścia – tylko od niego zależy. czy pracownicy dostaną pensje na czas i czy uda się wreszcie wdrożyć opóźniony. lecz kluczowy dla przyszłości firmy projekt Feniks. W poczuciu odpowiedzialności bierze się więc do pracy i… zmienia jej filozofię. Kto by się spodziewał. że dobrze funkcjonujący dział IT. który ułatwia komunikację i współpracę w całej firmie. może uwolnić tak potężną energię! Kto mógł przewidzieć. że dzięki wdrożeniu DevOps projekt Feniks wzleci tak wysoko!

Przeczytaj tę powieść. a zrozumiesz. jak ukryte mechanizmy mogą stymulować lub hamować firmę. To bezcenna wiedza. nie tylko dla członków działu IT…

„Projekt Feniks” to lektura obowiązkowa dla kierowników jednostek biznesowych i informatycznych. którzy zmagają się z rosnącą złożonością funkcjonowania działów IT.

Jim Whitehurst. prezes i CEO firmy Red Hat. Inc.

Autor: Gene Kim. Kevin Behr. George Spafford

Cena: 29.90

Gene Kim. Kevin Behr. George Spafford: MP3


How to Fall in Love with Anyone

Kategoria: Pozostałe

‚;A beautifully written and well-researched cultural criticism as well as an honest memoir’ (Los Angeles Review of Books) from the author of the popular New York Times essay. ‚;To Fall in Love with Anyone. Do This.’ explores the romantic myths we create and explains how they limit our ability to achieve and sustain intimacy.What really makes love last? Does love ever work the way we say it does in movies and books and Facebook posts? Or does obsessing over those love stories hurt our real-life relationships? When her parents divorced after a twenty-eight year marriage and her own ten-year relationship ended. those were the questions that Mandy Len Catron wanted to answer. In a series of candid. vulnerable. and wise essays that takes a closer look at what it means to love someone. be loved. and how we present our love to the world. ‚;Catron melds science and emotion beautifully into a thoughtful and thought-provoking meditation’ (Bookpage). She

ISBN: 978-83-7964-468-1

Cena: 9999

978-83-7964-468-1:


Zombie Fest

Kategoria: Fantastyka i fantasy

Wakacje. upał i rock’n’roll.

 

Festiwal muzyczny w małym miasteczku gdzieś w Polsce i młodzi ludzie cieszący się swobodą. bez nadzoru ze strony szkoły i bez kontroli rodzicielskiej. Pierwsze nastoletnie miłości i muzyczne fascynacje… Czy to nie brzmi jak świetny przepis na wakacyjne dni?

Niekoniecznie.

Nie w późnym PRL-u. w Polsce. kraju permanentnych niedoróbek i niedoborów.

Nie z hordą wygłodniałych zombie na karku. zagrożeniem. na które ani rząd. ani obywatele absolutnie nie są gotowi. Przez dłuższy czas nikt nawet nie wie. czym są te dziwne stwory z apetytem na ludzkie mięso. Tymczasem wśród chaosu. krwi i zniszczenia Anka. Janek i grupa ich przyjaciół próbują… cóż. po prostu nie dać się zjeść. Jak im idzie i czy wyjdą cało z apokalipsy zombie. dowiecie się z tej książki. Trochę strasznej – w końcu opowiada o żywych trupach. Ale też trochę śmiesznej – bo napisał ją Dariusz Dusza. mistrz groteski. znany z autorstwa takich piosenek jak Au sza la la la czy Och. Ziuta.

Gotowi na podróż w czasie? Prosimy o zapięcie pasów. bo tempo tej opowieści nie zwalnia od pierwszej do ostatniej strony!

„Zombie Fest” w mediach:

Radio Katowice: „Zombie Fest” – debiut powieściopisarski Dariusza Duszy

Polskie Radio | Jedynka: 40-lecie pracy artystycznej Dariusza Duszy i prezentacja „Zombie Fest”

Interia: Darek Dusza zaprasza na apokalipsę

Helikopter: „Zombie Fest” – rozdział V

Ultramaryna: Dariusz Dusza: Muszę robić coś nowego

Iminfected.pl: „Tak naprawdę to chciałem napisać kryminał”

Hammerzeit.pl: Zombie Fest (feat. Dariusz Dusza)

Autor: Dariusz Dusza

Cena: 22.90

Dariusz Dusza: MP3


To jest futbol! Krótka historia piłki nożnej

Kategoria: Literatura młodzieżowa

 

Ręka Maradony. pęknięty but Deyny. skradziony Puchar Rimeta i piesek Pickles. który go odnalazł… Historia piłki nożnej pełna jest nie tylko wspaniałych akcji i wybitnych strzelców. lecz także ciekawych anegdot. Dlaczego Francuzi nie mogli zagrać w swoich strojach na mistrzostwach świata w 1978 roku? Który Polak został królem strzelców na mundialu? Co Brazylijczycy czują na dźwięk słowa „Maracanazo”? W tej książce przeczytacie o tym. o czym każdy duży i mały kibic po prostu musi wiedzieć.

Futbol cały czas się zmienia. Pierwszy finał mistrzostw świata rozegrano dwiema różnymi piłkami. Współcześnie sędziowie mają do dyspozycji technologię goalline i powtórki wideo. a piłkarze grają w butach lżejszych od grejpfruta. Ale jedno się nie zmieniło. Wciąż chodzi o to. by to. co się kopie. wpadło do bramki. co z kolei wprawia w ekstazę cały świat.

Format: MP3

Cena:

MP3:formaty ebooków, kundera nieznośna lekkość bytu, dotyk aniola, paulo coelho hipis, joanna żak, far cry primal schowek myśliwego, z dymkiem, agatha christie noc w bibliotece, wójt jedziemy z frajerami, podstawy chromatografii witkiewicz pdf, cierpkie owoce, bankowość elektroniczna pdf, tortury jej duszy pdf, książka tomek w krainie kangurów, prawo rzeczowe kazusy, shrek trzeci gra, w piwnicznej izbie tekst, tango mrożek audiobook…