Mindfulness znaczy sati. 25 ćwiczeń rozwijających mindfulness

Mindfulness znaczy sati. 25 ćwiczeń rozwijających mindfulness Kategoria: Poradniki Mindfulness … świadomie bądź tu i teraz W zabieganych. nerwowych. pełnych napięć czasach wielu ludzi poszukuje sposobów radzenia sobie ze stresem. z obniżonym nastrojem. natłokiem myśli. lękiem przed przyszłością. niepokojem związanym z przeszłością. szeroko rozumianym cierpieniem. brakiem satysfakcji czy zagubieniem w pędzie codzienności. Jedną z możliwości…

Published by admin in23 czerwca 2017
Tagi: , , , , , , ,

Mindfulness znaczy sati. 25 ćwiczeń rozwijających mindfulness

Kategoria: Poradniki

Mindfulness … świadomie bądź tu i teraz

W zabieganych. nerwowych. pełnych napięć czasach wielu ludzi poszukuje sposobów radzenia sobie ze stresem. z obniżonym nastrojem. natłokiem myśli. lękiem przed przyszłością. niepokojem związanym z przeszłością. szeroko rozumianym cierpieniem. brakiem satysfakcji czy zagubieniem w pędzie codzienności. Jedną z możliwości jest praktykowanie mindfulness.

Jak każdy szybko rozwijający się trend. uważność obrasta różnego rodzaju mitami i nieporozumieniami. Ta książka podkreśla wagę nieznanego większości. często pomijanego. a niezwykle ważnego kontekstu mindfulness. Autor. Tomasz Kryszczyński. psycholog i certyfikowany nauczyciel mindfulness. opisuje błędne przekonania. z którymi spotyka się w swojej działalności. Uświadamia. że mindfulness znaczy sati. ale przede wszystkim daje czytelnikom do rąk narzędzia ułatwiające codzienną praktykę. Przez niemal trzydzieści lat zdobywał doświadczenie w wielu miejscach na świecie (między innymi na Sri Lance. w Tajlandii. Indiach. Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych). pogłębiając wiedzę i poszerzając umiejętności. którymi teraz dzieli się z czytelnikami. Mindfulness znaczy sati zawiera dwadzieścia pięć ćwiczeń … praktyk pozwalających rozwijać uważność na co dzień zarówno początkującym. jak i osobom. którym mindfulness jest już znane. Do książki dołączona jest płyta CD z nagraniami medytacji. pomocnymi w praktykowaniu mindfulness.

 

 

Zapraszamy do lektury. ćwiczeń. do świadomego bycia tu i teraz.

>> Posłuchaj wywiadu Agnieszki Kozak z Tomaszem Kryszczynskim poświęconego mindfulness i jego rozwijaniu.

Autor: Tomasz Kryszczyński

Cena: 39.90

Tomasz Kryszczyński: MP3


a

Kategoria: 2021

Oprawa

: Format

Cena:

Format:


Odwaga w przywództwie

Kategoria: Ekonomia i biznes

Co robić. aby kształtować odważniejszych. śmielszych liderów i jak zaszczepić odwagę w kulturze organizacji? Jak budować środowiska pracy. które sprzyjają poczuciu przynależności i twórczej swobody wśród pracowników?

Brené Brown. autorka pięciu bestsellerów „New York Timesa”. od ponad dwudziestu lat bada emocje i doświadczenia nadające sens naszemu życiu. a przez ostatnich siedem lat poświęciła wiele czasu na pracę z wpływowymi liderami i zespołami z całego świata. W niniejszej książce. w typowy dla siebie i uwielbiany przez czytelników sposób. udziela odpowiedzi na powyższe pytania. powołując się na wyniki swoich badań. a przy okazji przywołując liczne anegdoty i przykłady.

Na odważne przywództwo składają się cztery kompetencje. których można się nauczyć. które mają konkretne prz

Autor: Joanna Wachowiak

Cena: 15.29

Joanna Wachowiak: MP3warframe poradnik, wbrew pożegnaniom pdf, pieśń lodu i ognia ebook, kubuś puchatek ebook, życie bez happy endu, melchior wańkowicz ziele na kraterze, dwunaste nie myśl że uciekniesz, metro exodus damir, twardziel laurelin paige pdf, janina kundera, camilla lackberg fabrykantka aniołków pdf, w mroku nocy, zakazana historia ludzkości pdf, perr, pamietnik wampirów, czarna owieczka jan grabowski, ukryta łowczyni pdf, zuchwalec krzyżówka…