Litr ciekłego ołowiu

Litr ciekłego ołowiu Kategoria: Fantastyka i fantasy Zbiory opowiadań tzw. „bezjakubowych” to kawałek prozy pisanej bardziej na poważnie. Wśród krytyków uchodzą za najlepszą część twórczości Andrzeja Pilipiuka. Większość tekstów eksploruje tematykę historyczną. Jak w kalejdoskopie przewijają się mało znane epizody. artefakty innych epok. alternatywy historyczne. zapomniane wynalazki. Ten zbiór także was nie zawiedzie. Zbierane skrzętnie…

Published by admin in21 czerwca 2017
Tagi: , ,

Litr ciekłego ołowiu

Kategoria: Fantastyka i fantasy

Zbiory opowiadań tzw. „bezjakubowych” to kawałek prozy pisanej bardziej na poważnie. Wśród krytyków uchodzą za najlepszą część twórczości Andrzeja Pilipiuka. Większość tekstów eksploruje tematykę historyczną. Jak w kalejdoskopie przewijają się mało znane epizody. artefakty innych epok. alternatywy historyczne. zapomniane wynalazki.

Ten zbiór także was nie zawiedzie. Zbierane skrzętnie okruchy przeszłości. tworzą mozaikę. od której podziwiania nikt nie może się oderwać.

Autor: Andrzej Pilipiuk

Cena: 39.90

Andrzej Pilipiuk: MP3


BN

Kategoria: 978-83-272-6362-9

Ilosc_stron

: Wydawnictwo

Cena:

Wydawnictwo: 17.90


Dublerka

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Najbardziej prestiżowa akademia sztuk scenicznych w Londynie.

Główna rola w szkolnym przedstawieniu może otworzyć drogę do kariery.

Cztery dziewczyny. dotąd tworzące zgraną paczkę. stają się konkurentkami.

I piąta. która wydaje się najgroźniejsza. nie tylko jeśli chodzi o wynik rywalizacji.

Ale tak naprawdę to ich matki startują w wyścigu szczurów i nie cofną się przed niczym.

A każda ma swoje tajemnice – mniej lub bardziej niewinne… a niektóre nawet mordercze.

Matki

Kendall – żona Hollywoodu. która pragnie rozpocząć nowe życie w Londynie. Carolyn – profesor prawa. w skrytości marząca o zupełnie innej karierze. Elise – skupiona wyłącznie na swojej firmie. Bronnie –idealna gospodyni domowa. Nie mogłyby się bardziej różnić. Ale łączy jej jedno: wszystkie walczą o dobro własnych córek. choć każda rozumie je po swojemu.

Córki

Autor: Ilona Gołębiewska

Cena: 39.90

Ilona Gołębiewska: MP3


Prawda zapisana w popiołach. Tom 3. Śpiew bezimiennych dusz

Kategoria: Powieści i opowiadania

 

Ciąg dalszy losów Błażeja. Neli. Mateusza. Szymona i Nadii na tle ważnych wydarzeń z dziejów Polski i świata.

Nadchodzi burzliwy koniec lat sześćdziesiątych. Wybucha wojna sześciodniowa. której następstwa odczuwalne są nawet w Polsce. W Paryżu młodzież wychodzi na ulice. podobne wydarzenia mają miejsce w kraju. a ich tragicznym finałem staje się Grudzień ’70. Bohaterowie zmagają się z osobistymi problemami. dokonują trudnych wyborów i próbują naprawiać swoje życie. Targani są dylematami. silnymi emocjami i wyrzutami sumienia. Jednak gdy stają twarzą w twarz ze sprawami ostatecznymi. nic już nie ma znaczenia. a wzajemne animozje przestają się liczyć.

 

Autor: Joanna Jax

Cena: 34.95

Joanna Jax: MP3


władzę i bezwzględne ambicje zwaśnionych rodzin to ogromne przeszkody. Trwanie przy ukochanej osobie będzie wymagało odwagi i poświęceń. I zaufania. Tymczasem ani ona. ani on nie potrafią już ufać nikomu. Nawet rodzinie.

Druga część trylogii Bogactwo i grzech to kontynuacja historii grzesznej miłości dwojga ludzi. którzy wciąż znajdują w sobie odwagę. by walczyć o siebie. Ten związek wyklęły ich rodziny. zaślepione troską o przetrwanie rodowej dumy i zgromadzonego majątku. W tej sytuacji trudno podążać za własnymi przekonaniami. zwłaszcza gdy dramatyczny rozwój wydarzeń prowadzi do nieuchronnej katastrofy…

Pokaż mi dowód. wtedy zaufam

Kategoria: Autor

Meghan March

ISBN: 978-83-283-7142-2

Cena: 9999

978-83-283-7142-2: Ze względu na strukturę książki nie zamieszczono spisu treści.


ątkowska

Kategoria: ISBN

978-83-7551-228-1

Ilosc_stron:

Cena:

: 87806


Kategoria:

:

Cena: 16.90

: MP3pamietnik narkomanki pdf, bliższa ciału koszula niż sukmana znaczenie, nic zwyczajnego. o wisławie szymborskiej, filozofia dla bystrzaków, jacek rozenek audiobook, plotkara online, blanka lipińska 365 dni pdf docer, kryminały i sensacje, horizon zero dawn kurhan, oczyszczanie wątroby moritz, joyce maynard, jarosław marciniak, rutkowski dzieci, spirit animals zwierzoduchy, magiczne miejsce krawczyk, john marsden jutro, księgi jakubowe fragment, władysław tatarkiewicz historia filozofii pdf, kariatyda zapolskiej krzyżówka, my, dzieci z dworca zoo, dolina strachu, czciciele kosmosa wyznawcy rodu, monika matusik…