a

a Kategoria: 2017 Oprawa : Format Cena: Format: Smocza straż Kategoria: Literatura młodzieżowa Baśniobór powraca! Bohaterowie bestsellerowej serii Brandona Mulla. Kendra i Seth Sorensonowie. znów będą musieli stawić czoła wyzwaniom i zagrożeniom. by nie dopuścić do panoszenia się zła na świecie. A zagrożenie nadchodzi – jak zawsze z najmniej spodziewanej strony. Smoki. którym coraz bardziej…

Published by admin in16 czerwca 2017
Tagi: , , , ,

a

Kategoria: 2017

Oprawa

: Format

Cena:

Format:


Smocza straż

Kategoria: Literatura młodzieżowa

Baśniobór powraca!

Bohaterowie bestsellerowej serii Brandona Mulla. Kendra i Seth Sorensonowie. znów będą musieli stawić czoła wyzwaniom i zagrożeniom. by nie dopuścić do panoszenia się zła na świecie. A zagrożenie nadchodzi – jak zawsze z najmniej spodziewanej strony.

Smoki. którym coraz bardziej nie w smak mieszkanie w azylach. chciałyby odzyskać wolność. Czy im się to uda? Czy nowa era smoków stanie się rzeczywistością? Jaką rolę odegra Smocza Straż?

Dołącz do świata Baśnioboru i  przekonaj się. jak tym razem poradzi sobie z przeciwnościami rodzeństwo Sorensonów.

Wszystkie tomy Baśnioboru ukazały się nakładem Wydawnictwa W.A.B.; wersje do słuchania nagrała Biblioteka Akustyczna.

 

Autor: Brandon

Cena:

Brandon :


struggling single mother and begins to understand the greatest source of personal joy. Lost December is New York Times bestselling author Richard Paul Evanss modern-day holiday version of the biblical story of the prodigal son. a powerful tale of redemption. hope. and the true meaning of love.

Kategoria: Autor

Richard Paul Evans

ISBN:

Cena: 9999

:


zególnie kiedy poluje na nią jeden z najlepszych łowców – Matteo Vitiello.

Kategoria: Autor

Cora Reilly

ISBN: 978-83-272-6701-6

Cena: 9999

978-83-272-6701-6:


Sto milionów dolarów

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Rok 1996. Jack Reacher nadal służy w wojsku i w ciągu jednego dnia otrzymuje medal. po czym niczym uczniak zostaje odesłany do szkoły. W szkolnej klasie zastaje dwóch mężczyzn: agenta FBI oraz analityka CIA. Każdy z nich jest wykwalifikowanym człowiekiem do zadań specjalnych i każdy z nich zastanawia się. co. do diabła. tutaj robią…

 

I wreszcie się dowiadują. że uśpiona komórka dżihadystów w Hamburgu przyjęła pod swe skrzydła nieoczekiwanego gościa – kuriera z Arabii Saudyjskiej. Mężczyzna szuka bezpiecznego schronienia. w którym mógłby się spotkać z nieznanym człowiekiem. Okazuje się. że pracujący pod przykrywką agent CIA podsłuchał kuriera. gdy ten szeptał mrożącą krew w żyłach wiadomość: „Amerykanin chce sto milionów dolarów”.

Sto milionów. Tylko za co? I kim jest tajemniczy nieznajomy? Reacher i jego dwaj nowi koledzy mają za zadanie odnaleźć tego mężczyznę. Zadanie nie jest łatwe. a atmosferę niepokoju podgrzewa wisząca nad ich głowami groźba: jeśli nie złapią człowieka. który za tym stoi. dojdzie do zamachu terrorystycznego. jakiego świat jeszcze nie widział. Reachera i jego współpracowników czeka pełen przygód. zdradzieckich terytoriów. fałszywych tożsamości i nowych okrutnych wrogów wyścig z czasem.

 

Jack Reacher to jedna z najpopularniejszych serii sensacyjnych na świecie.  Lee Child stworzył postać. której nie sposób nie polubić. Mamy do czynienia z człowiekiem pełnym humoru i przenikliwości. ale także z głębokim poczuciem sprawiedliwości. który w razie potrzeby potrafi każdemu dać w twarz.

 

Mógłby jedną ręką załatwić Jamesa Bonda. Brudnego Harry’ego czy Jasona Bourne’a. a potem raz czy dwa przelecieć ich dziewczyny. zanim złapie ostatni autobus i  wyjedzie z miasta.

„The Sun”

Autor: Lee Child

Cena: 39.90

Lee Child: MP3


Henry VI. Part 1

Kategoria: Pozostałe

The all-conquering King Henry V is dead and the throne is occupied by his infant son. Henry VI. The good Duke Humphrey of Gloucester has been appointed protector. but a struggle for power soon develops between the young king’s Lancastrian relatives and the powerful house of York under Richard Plantagenet. Meanwhile the French. led by Joan of Arc. the maid of Orleans. threaten to win back the territories lost to Henry V.

Autor: William Shakespeare

Cena: 63.99

William Shakespeare: MP3


staje się krucjata w poszukiwaniu wujka. który przed laty zerwał kontakty z rodziną. Roxie postanawia upiec dwie pieczenie przy jednym ogniu: odnaleźć krewnego i uciec raz na zawsze od Billy’ego.

Niestety. sprawy się komplikują. gdy okazuje się. że wśród nowych. przebojowych znajomych wujka znajduje się zniewalająco przystojny. kryształowy moralnie policjant. Hank Nightingale. Roxie w ciągu chwili wpada mu nie tylko w oko. ale i do łóżka. Czy związek byłej dziewczyny gangstera od siedmiu boleści i stróża prawa ma jakiekolwiek szanse? I najważniejsze: czy Billy w końcu zrozumie. że dla niego i Roxie nie ma już żadnej przyszłości?

Kategoria: Autor

Kristen Ashley

ISBN: 978-83-287-1506-6

Cena: 9999

978-83-287-1506-6:mutant year zero poradnik, skrzypeczki nuty, dzikie pragnienie, jacek dukaj perfekcyjna niedoskonałość, tal michaił, zioła naturalne lekarstwa z pól i ogrodów, resident evil 4 pc, czarnoksiężnik i kryształ, doktor dolittle i jego zwierzęta audiobook za darmo, adam opalski, skąd pobierać ebooki, zaślepienie karin slaughter, konwerter z pdf na mobi…