BERENICE 16. THE PURLOINED LETTER 17. THE PURLOINED LETTER(CONTINU…

BERENICE 16. THE PURLOINED LETTER 17. THE PURLOINED LETTER(CONTINU… Kategoria: Fragment 226883 14.90: 1 Cena: 1: Wichura i trzciny Kategoria: Literatura młodzieżowa Powieść oparta na autentycznych wydarzeniach. Jej bohater. Grzegorz Polański. jest młodym człowiekiem zmagającym się z chorobą Heinego-Medina. Nastolatek. niegdyś wysportowany i przebojowy. musi stawić czoła niepełnosprawności. bezsilności. świadomości braku szans na spełnienie niegdysiejszych…

Published by admin in14 czerwca 2017
Tagi: , ,

BERENICE 16. THE PURLOINED LETTER 17. THE PURLOINED LETTER(CONTINU…

Kategoria: Fragment

226883

14.90: 1

Cena:

1:


Wichura i trzciny

Kategoria: Literatura młodzieżowa

Powieść oparta na autentycznych wydarzeniach. Jej bohater. Grzegorz Polański. jest młodym człowiekiem zmagającym się z chorobą Heinego-Medina. Nastolatek. niegdyś wysportowany i przebojowy. musi stawić czoła niepełnosprawności. bezsilności. świadomości braku szans na spełnienie niegdysiejszych marzeń. Grzegorz ma jednak wiele determinacji oraz wsparcie – pomagają mu matka i przyjaciel. Michał.

Bohaterowie powieści to postacie złożone. pełne wewnętrznych dylematów. zmagające się ze zwątpieniem. Mimo słabości wciąż jednak konsekwentnie dążą do celu. dostrzegając drugiego człowieka i wychodząc mu naprzeciw.

Irena Krzywicka – pisarka. tłumaczka. publicystka. propagatorka działań na rzecz kontroli urodzeń. powszechności edukacji seksualnej i antykoncepcji. W swej twórczości nie stroniła od tematów związanych z seksualnością. co naraziło ją na ataki ze strony środowisk prawicow

Autor: Tomasz Bielecki

Cena: 22.90

Tomasz Bielecki: MP3


Na tej samej ziemi

Kategoria: Powieści i opowiadania

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. a tymczasem bohaterki znane z powieści „Pod tym samym niebem” stają przed nowymi dylematami i rozterkami. Kinga tęskni za narzeczonym. który od miesięcy przebywa w śniegach Spitsbergenu. Lilianna. skupiona na wychowaniu pięcioletniej córki. nie potrafi wsłuchać się w to. co podpowiada jej serce. Jedynie mała Nela oraz jej wierny kotożbik Eastwood nie wahają się czerpać z życia wszystkiego. co najlepsze.

Codzienność Lilki odmienia zagadkowa przesyłka. a w niej informacje na temat ukrytej w Górach Połabskich rodzinnej tajemnicy. Aby ją poznać. przyjaciółki postanawiają wybrać się w podróż śladami listu. Jednak przewrotny los ma wobec nich zupełnie inne plany. nie żałując wyzwań i niespodzianek.

Czy Lilianna zdoła wypełnić wolę zmarłego przed laty dziadka? Czy pozwoli. by jego wojenne doświadczenia wpłynęły na jej obecne życie?

Autor: Nina Majewska-Brown

Cena: 39.90

Nina Majewska-Brown: MP3


Firma jako CAŁOŚĆ. Porządkowanie chaosu korporacyjnego/Corporate Global Thinking

Kategoria: Ekonomia i biznes

Perfekcyjnie. jak to w korporacji

Chaos. chaos. wszędzie chaos. Fabryka nie nadąża z produkcją. ponieważ zamówienia docierają do niej zbyt późno. Kontrahent otrzymuje nie ten towar. który kupił. albo owszem – ten. tyle że w zbyt małej/zbyt dużej ilości. Faktury kupujący nie dostaje wcale. gdyż zawalona papierami księgowość zapomniała ją wystawić. Dział obsługi klienta gęsto się tłumaczy. szuka winnych. ale nie znajduje. bo w tym samym czasie wściekli handlowcy okupują biurko dyrektora marketingu – przekrzykując się nawzajem. narzekają na marketingowców i pytają: „Gdzie druki reklamowe? Gdzie gadżety?”. „Nie ma – broni swoich ludzi dyrektor marketingu. – Nie ma. bo nie złożyliście na czas zapotrzebowania. Zresztą. i tak nigdy nie odbieracie materiałów z magazynu”. Zamieszanie. nerwy. bałagan. Stan naturalny w większości dużych przedsiębiorstw.

Skąd to się bierze?

Krótkowzroczność. daleko posunięta specjalizacja. ściśle określony zakres obowiązków na każdym stanowisku wyłączają w umysłach pracowników tzw. świadomość biznesową. Tracą oni zdolność ustalania priorytetów i postrzegania swojej pracy szerzej. z punktu widzenia skuteczności firmy. Tymczasem nawet pojedyncza nietrafnie podjęta decyzja w jednym dziale skutkować może obniżeniem efektywności całego korporacyjnego mechanizmu. Jak to zmienić? Jak wyrwać przedsiębiorstwo z chaosu?

Po pierwsze. trzeba zrozumieć. że ludzie są tylko ludźmi i zawsze będą stawiać własny interes nad interes kolegi z innego działu. Po drugie. sprzęgnąć interes pracownika z interesem przedsiębiorstwa. Proste? Nie. raczej trudne. Wykonalne? Jak najbardziej. jeśli będzie się działać krok po kroku. konsekwentnie eliminując poukrywane po firmowych kątach problemy. Design Thinking to nie tylko metoda tworzenia innowacji produktowych. ale też narzędzie pozwalające na sprawne zarządzanie organizacją.

W książce znajdziesz odpowiedź na pytania:

  • Jak wykorzystać narzędzie desing thinking. aby w korporacji żyło się lepiej. a zespół osiągał maksymalną efektywność?
  • Jak nauczyć się sprawnej komunikacji i współpracy?
  • Jak zwiększyć kreatywność zatrudnionych pracowników?
  • Jak w dobie rynku pracy pracownika pozyskać i utrzymać najlepszych specjalistów. a także zwiększyć lojalność już zatrudnionych?
  • Jak zmniejszyć wydatki marketingowe już na etapie projektowania produktów i usług?
  • Jak pracować w organizacji. wdrażając sposób pracy Design Thinking oparty na empatii?

Autor: Łukasz Kuciński. Dagmara Mielczarek

Cena: 35.90

Łukasz Kuciński. Dagmara Mielczarek: MP3fantazja truskawkowa, filmy porno na tel za free, jedz i chudnij z dietą sirt pdf, byt i nicość pdf, jarosław grzędowicz hel 3, farming symulator 2013, opium w rosole, nienawidze cie, bogowie greccy którzy mieli skrzydła, świąteczne dzwonki online lektor, wytworność szyk krzyżówka, miłość i zdrada, skręt szypuły jądra, długa ziemia…