kazówkami Pa Salta i pozna historię fascynującej kobiety. która żyła przed ponad wiekiem. Historię Anny Landvik. dziewczyny z norweskiej wsi. mającej niebiański głos. który znali tylko ludzie z miejscowego kościoła i… krowy na pastwisku.

 

Dopóki nie odkrył jej „łowca talentów” i nie zabrał do Christianii – dzisiejszego Oslo – by zaśpiewała na premierze Peer Gynta z muzyką Edwarda Griega. Im więcej Ally dowiaduje się o Annie. tym bardziej desperacko chce odkryć własne korzenie. Zwłaszcza że ma ku temu nowy powód.

kazówkami Pa Salta i pozna historię fascynującej kobiety. która żyła przed ponad wiekiem. Historię Anny Landvik. dziewczyny z norweskiej wsi. mającej niebiański głos. który znali tylko ludzie z miejscowego kościoła i… krowy na pastwisku.   Dopóki nie odkrył jej „łowca talentów” i nie zabrał do Christianii – dzisiejszego Oslo – by zaśpiewała na premierze Peer…

Published by admin in9 czerwca 2017
Tagi: , , , , , ,

kazówkami Pa Salta i pozna historię fascynującej kobiety. która żyła przed ponad wiekiem. Historię Anny Landvik. dziewczyny z norweskiej wsi. mającej niebiański głos. który znali tylko ludzie z miejscowego kościoła i… krowy na pastwisku.

 

Dopóki nie odkrył jej „łowca talentów” i nie zabrał do Christianii – dzisiejszego Oslo – by zaśpiewała na premierze Peer Gynta z muzyką Edwarda Griega. Im więcej Ally dowiaduje się o Annie. tym bardziej desperacko chce odkryć własne korzenie. Zwłaszcza że ma ku temu nowy powód.

Kategoria: Autor

Lucinda Riley

ISBN: 978-83-7985-449-3

Cena: 9999

978-83-7985-449-3:


n

Kategoria:

Wydawnictwo

Rok_wydania: 2019

Cena:

2019: 9999


Książę i żebrak

Kategoria: Literatura młodzieżowa

Klasyka światowej litaratury dziecięcej.

Powieść rozgrywa się w XVI – wiecznym Londynie i opowiada historię nieoczekiwanej zamiany miejsc pomiędzy dwoma podobnymi chłopcami. z których jeden jest dziedzicem tronu a drugi żebrakiem. Chłopcy dla zabawy zamieniają się ubraniami i przyjdzie im zmierzyć się z nieznaną im rzeczywistością.

 

„— Gdybym to ja mógł się tak ubrać jak ty. gdybym mógł zdjąć trzewiki i wytarzać się raz w błocie. gdyby mi tego nikt nie bronił. nikt mnie nie pilnował! Koronę dałbym za to!

— A ja. ileż bym dał za to. dostojny panie. by być chociaż raz tak ubrany jak wy — chociaż jeden raz…

— Co. chciałbyś naprawdę? To się wnet może stać. Zdejm te łachmany i wdziej moje szaty. Krótkie to będzie szczęście. ale niemniej będzie ci miłe. Będziemy się tym rozkoszowali. póki zdołamy. i zanim nam kto przeszkodzi. zamienimy ubrania z powrotem.

W kilka minut mały książę Walii odziany był w zdarte i postrzępione łachmany Tomka. zaś mały książę żebraków wdział barwny strój królewski. Podeszli razem do wielkiego zwierciadła i o dziwo: niepodobna było spostrzec zmiany! Spojrzeli na siebie. potem na swe odbicie w zwierciadle. potem znowu w zmieszaniu na siebie.

Wreszcie książę rzekł zdumiony:

— Masz takie same włosy. takie same oczy. taki sam głos i ruchy. taki sam wzrost i postawę. taką samą twarz. takie same rysy jak ja. Gdybyśmy stali obok siebie nago. nikt nie potrafiłby rzec. który ty jesteś. a który książę Walii.”

Autor: Mark Twain

Cena: 12.90

Mark Twain: MP3


Psychologia zmiany. Rzecz dla wściekniętych. Wydanie II rozszerzone

Kategoria: Ekonomia i biznes

150 skutecznych technik jak wyjść z kryzysu!

Gość specjalny II wydania: prof. Witold M. Orłowski

Ile potrwa światowy kryzys gospodarczy. tego nie wiemy. Potrzebujemy jednak wskazówek. jak go przetrwać. Na szybkie odbicie się od dna nie możemy liczyć. stagnacja sporo potrwa. Dlatego drugie wydanie zostało uzupełnione o rozdział kryzysowy. Pierwsze wydanie tej książki ukazało się niemal na rok przed kryzysem. Zawierało ponad 150 technik. za pomocą których można zbudować lub poprawić dobre relacje – jak się okazuje. najważniejszą rzecz w kryzysie. Efekt tej książki nie znajduje się jednak na jej stronach – ten efekt jest w nas. Już WIESZ. co robić i jak robić. To jednak za mało. Należy jeszcze TO ZROBIĆ. Każda ze 150 technik coś daje. zmniejsza skutki kryzysu. pozwala go unikać w jakimś obszarze. daje wręcz szansę na sukces.

„Gratuluję postępów w pracy nad książką. Nie mogę się doczekać jej publikacji. Przesyłam Ci wprowadzenie. które możesz zamieścić. Powodzenia w pisaniu.”

Bob Cialdini

„Marek – TA KSIĄŻKA TO WSPANIAŁA IDEA – i dziękuję. że umieściłeś mnie w tak wspaniałym towarzystwie.”

Kevin Hogan

„W zarządzaniu ludźmi najważniejsze jest motywowanie – do lepszej pracy. rozwoju. zmiany. I wszystko to jest w tej książce. Dobra idea – techniki z najwyższej półki – podane są prosto. do zastosowania od zaraz. Osobisty udział największych światowych autorytetów biznesu – Cialdiniego. Hogana. Ury’ego – obok znakomitych komentarzy Andrzeja Mleczki daje tej książce dodatkowe atuty. Chce się ją czytać. dobrze się czyta i warto ją czytać.”

Katarzyna Niezgoda

„Żywy język. przystępna forma. liczne praktyczne przykłady. Do tego dowcipne. niekonwencjonalne puenty. To idealna lektura dla osób. które pragną być skuteczne oraz odnosić sukcesy zarówno w biznesie. jak i życiu prywatnym.”

Igor Chalupec

„Książka ta jest nowym zjawiskiem w naszej literaturze biznesowej z dwóch co najmniej powodów. Pierwszy to znakomita równowaga między słowem i obrazem – ożywiająca pozycja. która uczy. bawiąc. Drugi to równowaga między mnóstwem sugestii dla praktyków i sporą dawką rzetelnej. pogłębionej refleksji o relacjach między ludźmi. Autor upraszcza. nie spłycając. daje trafne przykłady. wyjaśniając jednoznacznie opisywane idee. reguły i zasady. Lektura dla wszystkich! Książka świetnie smakuje dzięki osobistemu podejściu autora. bezpretensjonalnej opowieści o spotkaniach z wieloma znakomitymi osobistościami świata społecznego. ludźmi pokazywanymi w ujmujący. bezpośredni sposób. Przybliżając autorów. przybliża ich idee.”

prof. dr hab. Zbigniew Nęcki

 


Patroni medialni:

 

Autor: Marek Skała. Andrzej Mleczko

Cena: 34.90

Marek Skała. Andrzej Mleczko: MP3ebuki, akademia pana kleksa do czytania, laini taylor marzyciel, w czym grzyby są lepsze od ciebie, coben obiecaj mi, saga dziedzictwo, tańcowała igła z nitką do wydruku, rok1984, 50 twarzy greya oczami christiana pdf za darmo, jacek hugo bader oko, zima koloru turkusu pdf, co się zdarzyło w harlan, czarna tęcza, tozsamość bourne’a, idee polityczne, the elder scrolls iv: knights of the nine, rublowka…