SBN

SBN Kategoria: 978-83-66606-04-3 Ilosc_stron : Wydawnictwo Cena: Wydawnictwo: 19.90 Porucznik Borewicz – Wisior (Tom 2) Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy W tej części serii dzielny i przystojny porucznik Borewicz ściga złodzieja drogocennej biżuterii. która pewnego dnia zniknęła z „Jubilera”. Ściga. ale czy złapie…? Autor: Krzysztof Szmagier Cena: 3.15 Krzysztof Szmagier: MP3 Codzienny rachunek sumienia. Według…

Published by admin in17 maja 2017
Tagi: , , , , ,

SBN

Kategoria: 978-83-66606-04-3

Ilosc_stron

: Wydawnictwo

Cena:

Wydawnictwo: 19.90


Porucznik Borewicz – Wisior (Tom 2)

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

W tej części serii dzielny i przystojny porucznik Borewicz ściga złodzieja drogocennej biżuterii. która pewnego dnia zniknęła z „Jubilera”. Ściga. ale czy złapie…?

Autor: Krzysztof Szmagier

Cena: 3.15

Krzysztof Szmagier: MP3


Codzienny rachunek sumienia. Według metody św. Ignacego Loyoli

Kategoria: Pozostałe

W prezentowanym skupieniu rekolekcyjnym Autor ukazuje istotę ignacjańskiego rachunku sumienia. Zwraca uwagę.że jest on przede wszystkim szkołą dojrzałości duchoweji moralnej oraz wyrazem codziennego. wewnętrznego zmaganiao ludzkie szczęście: doczesne i wieczne. Rozważania mają charakter świadectwa.

Autor: Józef Augustyn SJ

Cena: 17.90

Józef Augustyn SJ: MP3


Angielski – Niezbędne zwroty i wyrażenia 2

Kategoria: Nauka języków

Audio Kurs uczy 650 zwrotów niezbędnych do swobodnego porozumiewania się. Wszystkie wyrażenia zilustrowano zdaniem lub krótkim dialogiem pokazującym ich użycie w kontekście. Niezbędne zwroty i wyrażenia część 2 to doskonałe repetytorium leksykalne dla osób początkujących i średnio zaawansowanych – łącznie z częścią 1 uczy ponad 1300 wyrażeń. Kurs jest unikalnym zestawieniem zwrotów konwersacyjnych. koniecznych do naturalnego komunikowania się. Każdy. kto uczy się języka angielskiego powinien je znać. aby mówić płynnie i swobodnie. Kurs polecamy też wszystkim wyjeżdżającym za granicę.

Spróbuj efekty Cię zaskoczą!

Audio Kurs obejmuje 18 najważniejszych zagadnień. m.in. wygląd. prowadzenie interesu. przestępczość. zdrowie i choroby. finanse. ekonomia. pieniądze. a także stosunki międzyludzkie. czas wolny. nauka. technika i media. Kurs stanowi szczególn1 pomoc d

Autor: Janina Porazińska

Cena: 21.90

Janina Porazińska: MP3


Narrenturm. Część II

Kategoria: Fantastyka i fantasy

Narrenturm – część 2 tomu pierwszego Trylogii Husyckiej.

Świat nie zginął i nie spłonął. Przynajmniej nie cały. Ale i tak było wesoło. Zwłaszcza Reinmarowi z Bielawy. zwanemu także Reynevanem. zielarzowi i uczonemu medykowi. spokrewnionemu z wieloma możnymi ówczesnego świata. Młodzieniec ten. zakochawszy się w pięknej i obdarzonej temperamentem żonie śląskiego rycerza. przeżywa niezapomniane chwile miłosnych uniesień. Do czasu. kiedy wyłamując drzwi. wdzierają się do komnaty krewniacy zdradzanego małżonka. I w tym momencie Reynevanowi przestaje być wesoło. Komentując Reynevanową skłonność do zakochiwania się. Zawisza Czarny. „rycerz bez skazy i zmazy”. stwierdził: „Oj. nie umrzesz ty. chłopaczku. śmiercią naturalną!” Zawiszę. wziętego do niewoli. wkrótce ścięli Turcy. A co z Reynevanem?

Zespół aktorów między inny

Autor: Thomas Erikson

Cena: 32.90

Thomas Erikson: MP3


Basia i zwierzaki

Kategoria: Bajki i baśnie

Nadchodzi długo oczekiwany czas Świąt! Basia wraz z rodziną kolejny raz przygotowuje się do tego szczególnego okresu. Mama pomaga dzieciom w wycinaniu papierowych ozdób na choinkę. Przy zabawie wspólnie zastanawiają się. co by było. gdyby nagle wszystkie kartonowe zwierzątka ożyły!

„Basia i zwierzaki” to ciepła i przyjemna książeczka doskonała na czas przedświąteczny. Rodzicom przypomni. że posprzątane mieszkanie na czas i przygotowanie dwunastu potraw liczy się mniej niż czas spędzony w gronie najbliższych. a dzieciom pozwoli zrozumieć. dlaczego dorośli zamiast się cieszyć. tak często przed Świętami chodzą poddenerwowani.

Bestsellerowa seria o Basi przedstawia młodym czytelnikom realny świat współczesnej rodziny. Basia jest zabawną i mądrą przyjaciółką wszystkich przedszkolaków. Jej przygody pomagają dzieciom zrozumieć świat i uczą. jak zachować się w trudnych sytuacjach.

Seria „Basia” jest pierwszą na naszym rodzimym rynku próbą wypromowania na szeroką skalę współczesnej polskiej bohaterki dziecięcej. Historiom dziewczynki towarzyszą piękne ilustracje Marianny Oklejak.

Młodzi czytelnicy wraz z Basią przeżywają zabawne przygody. które czekają na nich w przedszkolu. w domu. na zakupach. ale także wraz z nią przechodzą przez pierwsze kłopoty. czy stresujące sytuacje. Postać Basi stworzona przez Zofię Stanecką odpowiada rozwojowi jej rzeczywistych rówieśników. Ma podobne marzenia. zainteresowania i lęki. Jest kopalnią pomysłów i twórczych zabaw. choć sama miewa i słabsze momenty. Jak każdy przedszkolak nie lubi sprzątać i bywa zazdrosna o młodsze rodzeństwo. Basia wie jednak. że zawsze może liczyć na swoich mądrych rodziców. Przy ich wsparciu i odrobinie humoru okazuje się. że świat może być bezpieczny i wypełniony samymi dobrymi emocjami.

Zofia Stanecka – autorka książek dla dzieci. Jest absolwentką filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Największą popularność przyniosła jej seria książek o Basi. przeznaczona dla najmłodszych czytelników. Zofia Stanecka pisze także książki do serii „Czytam sobie”. „Poczytaj ze mną” oraz „Czytam i główkuję”. Jest autorką opowiadań („Świat według dziadka”). baśni i powieści („Tajemnica Namokniętej Gąbki”. „Księga Ludensona”. „Domino i Muki. Po drugiej stronie czasu”). a także trylogii fantasy dla dzieci „Gdy pada deszcz”. Wydała także dwa poradniki o zasadach dobrego zachowania dla najmłodszych: „Damą być” oraz „Rycerzem być”.

Autor: Zofia Stanecka

Cena: 9.99

Zofia Stanecka: MP3niedopasowani samantha young pdf docer, piotr sobolczyk, legendy zamków sudeckich, williams cathy, aldona dereń, ewangelia marii magdaleny pdf, przebudzenie mello, ring girl pdf, might and magic 8 poradnik, gotowanie w parowarze książka, ostatnia debiutantka, dracul, atlas owadów pdf, autorefleksji, maria skłodowska curie grób, lionheart legacy of the crusader poradnik, władca pierścieni 2 część, prawo cywilne część ogólna pdf, coraz większy mrok pdf chomikuj, sztuka zwyciestwa nike, paweł mecner, zwroty po angielsku pdf, wypracowania ten obcy…