Morderca na plebanii

Morderca na plebanii Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy W Wielmoży umiera starsza parafianka. Zwyczajna kolej rzeczy? A może… zabójstwo idealne? I co ma z tym wspólnego zbrodnia sprzed lat? Do akcji wkracza znana ze „Śledztwa od kuchni” wdowa po aptekarzu ze Skały. Karolina Morawiecka. To miejscowa panna Marple. której pomagają zakonnica. pies oraz znajomość literatury…

Published by admin in11 maja 2017
Tagi: , , , , ,

Morderca na plebanii

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

W Wielmoży umiera starsza parafianka. Zwyczajna kolej rzeczy? A może… zabójstwo idealne? I co ma z tym wspólnego zbrodnia sprzed lat?

Do akcji wkracza znana ze „Śledztwa od kuchni” wdowa po aptekarzu ze Skały. Karolina Morawiecka. To miejscowa panna Marple. której pomagają zakonnica. pies oraz znajomość literatury i sztuki kulinarnej.

Cztery sprawy. Pięć ciał. Dwie detektywki. Jeden morderca… I oczywiście zaskakujący finał!

Karolina Morawiecka (autorka) zaprasza do rozwikłania zagadki kryminalnej wspólnie z Karoliną Morawiecką (bohaterką)!

Autor: Karolina Morawiecka

Cena: 14.90

Karolina Morawiecka: MP3


Przeskok. Jak rozwinąć własny biznes. kiedy wciąż pracujesz na etacie

Kategoria: Poradniki

Czy pracujesz na etacie. ale regularnie zastanawiasz się. jak by to było mieć własną działalność i być szefem dla samego siebie? Czy często w myślach rzucasz pracę i zajmujesz się własnym przedsięwzięciem?

Może Ci się wydawać. że czas na założenie własnego biznesu dawno minął. bo masz kredyt na mieszkanie. rodzinę. zobowiązania wobec pożyczkodawców albo po prostu czasy młodości masz już za sobą. Po lekturze tej książki przekonasz się. że nie powinieneś rezygnować ze swojego marzenia.

Jeżeli masz ambicję. by coś osiągnąć. ale tego nie robisz. tak naprawdę odwracasz się plecami nie od własnej ambicji. ale od samego siebie. Wszystkie inne formy życia robią wszystko. co tylko potrafią – i zawsze na maksimum możliwości. Drzewa? Rosną tak wysoko. jak tylko mogą. Wiewiórki? Zbierają i gromadzą tyle orzechów. ile tylko zdołają. Pszczoły? Wytwarzają tyle miodu. ile potrafią. A Ty?

Przejmij inicjatywę. bo naturą człowieka jest działanie. a nie dostosowywanie się. Możesz zarówno wybierać swoją reakcję na określone okoliczności. jak i sam je tworzyć. Weź odpowiedzialność za to. co dzieje się z Twoim życiem.

W książce Przeskok:

  • Dlaczego i jak każdy z nas może zacząć pracować nad własną firmą. nawet jeśli ma już zobowiązania finansowe czy jest w wieku 50+
  • Jak w obecnych czasach zerwać z pracą na etacie i płynnie przejść do rozwijania własnego przedsięwzięcia. zachowując przy tym odpowiedzialność
  • Sprawdzone i możliwe do odwzorowania „przeskoki” ludzi. którym udało się zrezygnować z etatu i zaczęli rozwijać własny biznes
  • Polecane narzędzia i wiedza światowych ekspertów

Samo się nie zrobi. Nie odmawiaj sobie szansy i spróbuj!

Autor: Grzegorz Kubera

Cena: 49.00

Grzegorz Kubera: MP3


Cień templariuszy

Kategoria: Pozostałe

641. Aleksandria. Wojska arabskie zdobywają miasto. Kalif rozkazuje spalić słynną bibliotekę. Jeden z opiekunów ucieka wywożąc ze sobą najcenniejsze manuskrypty.

1307. Paryż. Filip IV Piękny skuszony bogactwem Templariuszy postanawia przejąć ich majątek. Jakub de Molay. Wielki Mistrz Templariuszy. w ostatniej chwili niweczy misterną intrygę króla i ukrywa zakonne skarby w sekretnym miejscu.

Czasy współczesne. Berlin. Bramą Brandenburską wstrząsa potężna eksplozja ukrytej w ciężarówce bomby. Kilkanaście osób ginie. a kilkadziesiąt zostaje rannych. Media zgodnie przypisują tragedię działaniom terrorystów.

Polska. okolice Torunia. Młoda francuska dziennikarka zostaje napadnięta przez tajemniczych mężczyzn. Z opresji ratuje ją Jan Flis. awanturnik i poszukiwacz przygód.

Czy spróbujesz. razem z bohaterami. rozwiązać sięgającą średniowiecza zagadkę?

Uważaj jednak na to. co może czaić się w cieniu… Templariuszy.

 

 

 

Piotr Żymełka – polski pisarz. autor powieści „Cień templariuszy”

Autor: Piotr Żymelka

Cena: 19.90

Piotr Żymelka: MP3final fantasy xv poradnik, zwierzenia popkulturalne, bigos siostry anastazji, mróz chyłka seria, aru shah, wiedzmin tomy, szarzyński sonet iv, 365 dni pdf online, wymiary miednicy do porodu, gorzka miłość, kasia magiera, mit o wojnie trojańskiej parandowski, tort truskawkowy ewy wachowicz, krwawy orzeł wikingowie, metro exodus trofea, erich daniken, milioner i bogini pdf chomikuj, moje serce w dwóch światach pdf, jak urosnąc, barbara stuhr…