Przed końcem zimy

Przed końcem zimy Kategoria: Powieści i opowiadania Jeden z najwybitniejszych pisarzy irlandzkich. Bernard MacLaverty. w pierwszej od 16 lat powieści kreśli czuły obraz małżeństwa w zimowej podróży do Amsterdamu. Gerry i Stella wydają się jedną z tych par. które już dawno temu nauczyły się czytać sobie w myślach. Ale przenikliwy wiatr znad Morza Północnego potrafi…

Published by admin in1 maja 2017
Tagi: , , , , , ,

Przed końcem zimy

Kategoria: Powieści i opowiadania

Jeden z najwybitniejszych pisarzy irlandzkich. Bernard MacLaverty. w pierwszej od 16 lat powieści kreśli czuły obraz małżeństwa w zimowej podróży do Amsterdamu. Gerry i Stella wydają się jedną z tych par. które już dawno temu nauczyły się czytać sobie w myślach. Ale przenikliwy wiatr znad Morza Północnego potrafi rozwiać pozory szczęścia i wyciągnąć na wierzch inne tęsknoty. Gerry i Stella będą musieli odpowiedzieć sobie na pytanie. czy w ich życiu jest jeszcze miejsce na kolejną wielką zmianę?

„Bernard MacLaverty bierze pod mikroskop małżeństwo z długim stażem. Czy kilkadziesiąt lat wystarczy. żeby poznać drugą osobę na wylot? A może jej prawdziwa natura ginie pod gładkimi. wypracowanymi rytuałami wspólnego życia? Mądra. poruszająca książka. osadzona we wspaniale melancholijnych plenerach zimowego Amsterdamu” – Olga Wróbel. „Kurzojady”

BE

ISBN:

Cena: 9999

:


Przesilenie

Kategoria: Literatura młodzieżowa

 

Przesilenie to ostatnia część bestsellerowego cyklu Kwiat paproci. Słowiańskie bóstwa. pradawne obrzędy.

zazdrość i wielka miłość w tle!

Zbliżają się Dziady i dzień. w którym Swarożyc zażąda spełnienia danej mu obietnicy… Po gorącym lecie. pełnym tajemniczych morderstw oraz dziwnych wizji. Gosia nie pogardziłaby chwilą spokoju. Nic z tego. atrakcji jej nie brakuje. Mieszko – choć powinien podejść do tematu dojrzale (tysiąc lat do czegoś zobowiązuje) – za żadne skarby nie chce uwierzyć w swoje ojcostwo. Przyciśnięta do muru mama wyjawia Gosi sekret rodzinnej klątwy. A co z tożsamością jej ojca? Tego nikt nie chce jej zdradzić. Nawet Baba Jaga ma przed Gosią tajemnice. a na strychu ukrywa pokój pełen świec. Jeśli chodzi o Swarożyca. to wcale nie jest lepszy! Kręci się w pobliżu. zwodzi.

uwodzi. ale podać imię tego. kogo będzie musiała zabić. nie. tego już nie jest łaskaw zrobić! No i jest jeszcze pełen oczekiwań. milczący Weles. wystająca pod oknami Mokosz i pospolite mdłości… Uff. pierwsze tygodnie ciąży Gosi to zdecydowanie nie jest sielanka rodem z kobiecych pism. Bogowie. strach pomyśleć. jak to się wszystko skończy.

Autor: Katarzyna Berenika Miszczuk

Cena: 29.90

Katarzyna Berenika Miszczuk: MP3


Tomek w krainie kangurów

Kategoria: Literatura młodzieżowa

Akcja „Tomka w krainie kangurów” zaczyna się w 1902 roku. kiedy Polska znajduje się pod zaborami. Tomek Wilmowski. syn rewolucjonisty. uczeń warszawskiego gimnazjum. opór przeciwko caratowi ma właściwie we krwi. Opiekunowie bojąc się o niego. korzystają z nadarzającej się okazji i wysyłają Tomka do ojca przebywającego na emigracji. Obaj mają udać się na łowy do Australii. I tu nasz bohater przeżywa niecodzienne przygody w scenerii egzotycznej przyrody. A wszystko to jest opisane ciekawie i z pasją.

Autor: Alfred Szklarski

Cena: 11.90

Alfred Szklarski: MP3rosyjska księżniczka pdf, statek łysiak, wowa wołodia władimir, harlan coben nie mów nikomu pdf, aplikacja do czytania pdf, sex opowiadania milf, doci najnowsze, trening autogeniczny, fejowie, agnieszka skóra, audiobooków, księżycowe miasto, zatoka świń pdf, lead kylie scott pdf, księżniczka małgorzata skandale, krotka rozprawa miedzy 3 osobami, czy to pierdzi, niebo ze stali. opowieści z meekhańskiego pogranicza, kiełbaśnica, gorzka siedemnastka obsada…