Ja jestem Halderd

Ja jestem Halderd Kategoria: Powieści i opowiadania Wielowątkowa i arcyciekawa opowieść o życiu wikingów na przełomie pierwszego tysiąclecia. Uległem fascynacji historią Halderd. doceniając urodę narracji i zdolności Autorki w rekonstrukcji ducha tamtych czasów. Szczególna wartość książki Elżbiety Cherezińskiej polega na tym. że uczyniła ona bohaterami nie bezwzględnych wojowników. miesiącami przebywających na łupieżczych wyprawach z dala…

Published by admin in4 kwietnia 2017
Tagi: , , , , ,

Ja jestem Halderd

Kategoria: Powieści i opowiadania

Wielowątkowa i arcyciekawa opowieść o życiu wikingów na przełomie pierwszego tysiąclecia. Uległem fascynacji historią Halderd. doceniając urodę narracji i zdolności Autorki w rekonstrukcji ducha tamtych czasów. Szczególna wartość książki Elżbiety Cherezińskiej polega na tym. że uczyniła ona bohaterami nie bezwzględnych wojowników. miesiącami przebywających na łupieżczych wyprawach z dala od domów. lecz dzielne i dumne kobiety. Ja jestem Halderd to tryumf kobiecego pierwiastka. który wbrew stereotypom niesie w sobie prawdziwą siłę. a historia to jedynie kostium. pod którym kryje się na wskroś współczesna opowieść.

Autor: Elżbieta Cherezińska

Cena: 29.90

Elżbieta Cherezińska: MP3


ej nie zrobił. czyli działanie bez wzorca;
 • myśleć i działać na skalę globalną;
 • radzić sobie z porażkami. ale i sukcesami;
 • i wiele innych lekcji.

   

  A teraz SIŁĄ PĘDU bierz się za słuchanie i wdrożenie!


  Kategoria: Autor

  Lech Kaniuk

  ISBN: 978-83-951628-2-4

  Cena: 9999

  978-83-951628-2-4:


  Zbyt piękne

  Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

   

  Jeden stary dom i dwoje nabywców. którzy nie mają o sobie pojęcia.

  Zuzanna kupuje dom po okazyjnej cenie. Wie. że wymaga on sporych nakładów. ale na marzeniach się nie oszczędza. Nowy dom. nowa praca. nowe życie. Wreszcie będzie mogła mieć kota. psa i różanecznik w ogrodzie.

  Tymoteusz kupuje stare mieszkania. remontuje je i sprzedaje po wyższej cenie. Jakież jest jego zdziwienie. gdy na progu niedawno nabytego domu pojawia się nieznajoma młoda kobieta i twierdzi. że to jej własność.

  Oboje padli ofiarą oszusta. który sprzedał nieruchomość dwóm osobom. a następnie zniknął wraz z pieniędzmi. Tymoteusz nie zamierza ustąpić i wyprowadzić się ze swojego nabytku. Zuza zaciągnęła kredyt. więc również nie zamierza zrezygnować. Jedyne. co im pozostaje. to zawiązać sojusz. znaleźć oszusta i odzyskać pieniądze.

  Autor: Olga Rudnicka

  Cena: 9999

  Olga Rudnicka:


  9

  Kategoria:

  :

  Cena:

  :


  Bajka o tym. jak Gucio. Leoś i Tadziu uratowali bociana Szczepana

  Kategoria: Pozostałe

  Gdy ktoś potrzebuje pomocy. trzej bracia – Gucio. Leoś i Tadziu – przestają się kłócić i ruszają do akcji! Tym razem. gdy chłopcy jedli obiad. do ich kuchni przyleciała mama bociana Szczepana. Okazało się. że jej synek – pisklak wypadł z gniazda. bo jest ciekawym świata małym wiercipiętą i nie potrafi usiedzieć na miejscu. Biedak leży pod drzewem i czeka na ratunek. A że w ptasim świecie nie ma karetek pogotowia. potrzebna jest pomoc braci. którzy kochają zwierzęta. Gucio. Leoś i Tadziu. na szczęście. nie zawiedli.

  Autor: Ewa Ruszkiewicz

  Cena: 9.90

  Ewa Ruszkiewicz: MP3  arno strobel, prokurator pdf, pan lodowego ogrodu tom 3, robert siwik, zorn warriors, wojna w afryce północnej, jak uwieść milionera, wciąż cie kocham, darmowe porno download, atlas anatomii pdf, epidemia alex kava, śmieszne tytuły książek, playboy za sterami vi keeland penelope ward doci, piekielna miłość pdf doci, sylwia bogucka, sierra cartwright piętno pdf, beren i luthien, sims 2 własny biznes, ludwik wiśniewski op, nagie ostrze, bądź damą myśl jak facet, syn mafii pdf doci…