Jednym kliknięciem. Historia Jeffa Bezosa i rosnącej potęgi Amazon.com

Jednym kliknięciem. Historia Jeffa Bezosa i rosnącej potęgi Amazon.com Kategoria: Pozostałe Richard Brandt w intrygujący sposób przedstawia sylwetkę jednej z największych postaci epoki internetu. Stephen Leeb. autor książek The Oil Factor oraz Red Alert Zostać najbardziej skupioną na kliencie firmą na świecie – firmą. która umożliwi mu dotarcie do wszystkiego. co chciałby kupić przez internet.…

Published by admin in31 marca 2017
Tagi: , , , , ,

Jednym kliknięciem. Historia Jeffa Bezosa i rosnącej potęgi Amazon.com

Kategoria: Pozostałe

Richard Brandt w intrygujący sposób przedstawia sylwetkę jednej z największych postaci epoki internetu.

Stephen Leeb.
autor książek The Oil Factor oraz Red Alert

Zostać najbardziej skupioną na kliencie firmą na świecie – firmą. która umożliwi mu dotarcie do wszystkiego. co chciałby kupić przez internet.

deklaracja misji Amazon.com

Po prostu kup!

Dlaczego Amazon odniósł tak wielki sukces. podczas gdy konkurencja już dawno zwinęła interes? Niekwestionowanym ojcem sukcesu jest Jeff Bezos (zawód: dyrektor generalny i innowator). Dzięki umiejętności perspektywicznego myślenia oraz bezwzględnemu wyczuciu biznesowemu Bezos zmienił swoją firmę w internetowego giganta dyktującego rynkowe warunki.

Oto opowieść o człowieku. który z komputerowego maniaka stał się przedsiębiorcą z misją zrewolucjonizowania świata. Jeśli chcesz się dowiedzieć. w jaki sposób pracuje ten genialny biznesowy umysł i jak podejmuje strategiczne decyzje. ta książka będzie dla Ciebie prawdziwym objawieniem. Z pewnością dzisiejsze rewolucyjne pomysły Bezosa będą jutro kopiowane przez resztę świata. Pozwól porwać się tej inspirującej opowieści i wyjdź poza tysięczne grono kopistów!

 


 

Richard L. Brandt jest wielokrotnie nagradzanym dziennikarzem. który od ponad dwudziestu lat pisze o Dolinie Krzemowej. Dał się poznać przedstawicielom społeczności technologicznej jako korespondent magazynu „BusinessWeek„. Za swoją pracę otrzymał National Magazine Award. Napisał również książkę Potęga Google’a o założycielach firmy Google.

Autor: Richard L. Brandt

Cena: 27.90

Richard L. Brandt: MP3


ówne postaci – prócz tytułowego bohatera również jego ochroniarza Magnusa. cesarza Kaliguli. ale też Szawła/Pawła. Heroda Agryppy i wielu innych – to atuty pisarstwa Fabbriego. do których Autor przyzwyczaił Czytelnika już w poprzednich tomach cyklu.

Kategoria: Autor

Robert Fabbri

ISBN: 978-83-8194-187-7

Cena: 9999

978-83-8194-187-7:kingdom classic poradnik, wojna w biafrze, ile to jest jedna mila, agatha christie kurtyna, dachołazy, arabska 5, tomasz basiuk, głaskologia pdf, srebrny łabędź amo jones doci, miejsce akcji dżumy, młyn nad flossą, chorwacka przystań, hobbit niezwykła podróż download, katarzyna miszczuk kwiat paproci…