a. że jest obserwowana przez tajemniczego mężczyznę o podejrzanym wyglądzie. W dodatku pewnego dnia na nowohuckich łąkach robotnicy natrafiają na makabryczne znalezisko … To epicka opowieść mocno osadzona na płaszczyźnie społeczno-obyczajowej. Fikcja literacka przeplata się z autentycznymi zdarzeniami. Autorka poczytnych powieści w brawurowy sposób serwuje osadzoną w realiach wczesnego PRL-u historię rodzinną ze zbrodnią i zemstą w tle.

a. że jest obserwowana przez tajemniczego mężczyznę o podejrzanym wyglądzie. W dodatku pewnego dnia na nowohuckich łąkach robotnicy natrafiają na makabryczne znalezisko … To epicka opowieść mocno osadzona na płaszczyźnie społeczno-obyczajowej. Fikcja literacka przeplata się z autentycznymi zdarzeniami. Autorka poczytnych powieści w brawurowy sposób serwuje osadzoną w realiach wczesnego PRL-u historię rodzinną ze zbrodnią i…

Published by admin in9 marca 2017
Tagi: , , ,

a. że jest obserwowana przez tajemniczego mężczyznę o podejrzanym wyglądzie. W dodatku pewnego dnia na nowohuckich łąkach robotnicy natrafiają na makabryczne znalezisko … To epicka opowieść mocno osadzona na płaszczyźnie społeczno-obyczajowej. Fikcja literacka przeplata się z autentycznymi zdarzeniami. Autorka poczytnych powieści w brawurowy sposób serwuje osadzoną w realiach wczesnego PRL-u historię rodzinną ze zbrodnią i zemstą w tle.

Kategoria: Autor

Edyta Świętek

ISBN: 978-91-7861-997-9

Cena: 9999

978-91-7861-997-9:


Śmiertelny wróg

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Kolejna książka z serii Rossa Macdonalda. uchodzącej za swoistą klasykę amerykańskiego kryminału. Główny bohater. detektyw Lew Archer. prowadzi skomplikowane śledztwa. rozwiązując kolejne makabryczne intrygi i wdając się przy tym w niejedną niebezpieczną potyczkę z przestępcami.

Dave Spanner. niestabilnie emocjonalny mężczyzna. który właśnie wyszedł z więzienia. ucieka razem z młodziutką Sandy Sebastian.

Celem Spannera jest właściciel firmy naftowej. w której pracuje ojciec dziewczyny – Stephen Heckett. Wkrótce Heckett zostaje porwany.

Gdy Lew Archer wkracza do akcji. na jaw wychodzi coraz więcej nowych faktów z przeszłości. W toku śledztwa odkrywa. że piętnaście lat wcześniej zastrzelony został ojciec Spannera. Piętnaście lat wcześniej zginął również ojciec Stephena Hecketta…

Ross Macdonald. właśc. Kenneth Millar. to amerykański pisarz. autor powieści

ISBN: 978-83-8087-387-2

Cena: 9999

978-83-8087-387-2: Przedmowa. Kilka pasjonujących rozmów Wprowadzenie. Dan Strutzel 1. Czym są pieniądze? 2. Mity na temat pieniędzy 3. Tajniki wydawania pieniędzy 4. Tajniki długu 5. Tajniki generowania dochodów 6. Tajniki tworzenia bogactwa 7. Tajniki pomnażania bogactwa 8. Tajniki ochrony majątku 9. Pieniądze a szczęście 10. Tajniki ekonomii: zasady sprzyjające prężności gospodarki narodowej  


zaminatora.

Aby powtórzyć i rozwinąć słownictwo przydatne na egzaminie. skorzystaj z kursu Angielski. Konwersacje do matury. Znajdziesz tam wszystkie tematy. które najczęściej występują w zadaniach egzaminacyjnych i utrwalisz materiał przydatny zarówno na maturze ustnej jak i pisemnej.

Kategoria: Autor

Dorota Guzik

ISBN: 978-83-63099-84-8

Cena: 9999

978-83-63099-84-8:


Alfie Gets in First and Other Stories

Kategoria: Pozostałe

Meet Alfie and Annie Rose. Mum and Dad. Chessie the cat. the MacNallys down the road. and many many more. in this wonderful collection of 10 best-loved Alfie stories by Shirley Hughes. Read by Roger Allam and Roy Mcmillan.Includes: Alfie Gets in First. Alfie’s Feet. An Evening at Alfie’s. Alfie Gives a Hand. Alfie and the Big Boys. Alfie Wins a Prize. All About Alfie. Alfie’s Christmas. Alfie Outdoors and Alfie and the Birthday Surprise.

Autor: Shirley Hughes

Cena: 29.90

Shirley Hughes: MP3


my? Najprawdopodobniej ich źródło tkwi w złych nawykach: odkładaniu na później (prokrastynacji). braniu na siebie zbyt wielu zadań i obowiązków. działaniu bez celu i planu. rozpraszaniu się. niedosypianiu i braku przerw w czasie pracy. Na szczęście Twoje nawyki nie są Tobą – są tym. czego się w życiu nauczyłeś poprzez powtarzanie. I w ten sam sposób możesz nauczyć się innych. produktywnych nawyków. które pomogą Ci dokańczać rozpoczęte sprawy. realizować naprawdę ważne zadania i zbalansować wreszcie czas. jaki poświęcasz na pracę. z czasem przeznaczonym na odpoczynek. Produktywne nawyki. o których przeczytasz w tej książce. nie są trudne do opanowania. Może je łatwo wdrożyć każdy. pod warunkiem że będzie odpowiednio zdeterminowany i przede wszystkim konsekwentny w działaniu. Warto to zrobić już dziś. by stać się człowiekiem sukcesu albo po prostu tym. kim zawsze chciało się być.

Kategoria: Autor

Agnieszka Jarzębowska

ISBN: 978-83-283-5

Cena: 39.90

978-83-283-5: MP3bezwstydny klient pdf, wybrane zagadnienia z fizyki katastrof, kulti mariana zapata, stowarzyszenie wędrujących dzinsów, głos pana lem, andrzej ślęzak, simon beckett niespokojni chomikuj, malum amo jones, ulubione pozycje seksualne kobiet, fryczkowska anna, legendarny wojownik i bard celtycki, szklany tron 2, diaboliczny lord, origin pdf, kartonowy ludzik, wieża jaskółki superprodukcja, maciej kowalik, niebezpieczna gra emilia wituszyńska pdf, pizza connection 1, monika skabara, jabłońska dermatologia pdf…