oprowadzić Cię do samozniszczenia. Dzięki tej inspirującej książce umiejętniej pokierujesz swoim życiem. Nie przeoczysz ważnych ostrzeżeń. unikniesz błędów i łatwiej zrealizujesz swoje cele. Powstrzymasz ego. zanim rozwiną się złe nawyki. wykształcisz w sobie pokorę i dyscyplinę. aby posłużyły Ci w momencie sukcesu. a także nauczysz się pielęgnować siłę i wytrwałość. tak by żadna porażka Cię nie zniszczyła.

Ujarzmij Twoje ego. zanim ono Cię pokona!

oprowadzić Cię do samozniszczenia. Dzięki tej inspirującej książce umiejętniej pokierujesz swoim życiem. Nie przeoczysz ważnych ostrzeżeń. unikniesz błędów i łatwiej zrealizujesz swoje cele. Powstrzymasz ego. zanim rozwiną się złe nawyki. wykształcisz w sobie pokorę i dyscyplinę. aby posłużyły Ci w momencie sukcesu. a także nauczysz się pielęgnować siłę i wytrwałość. tak by żadna porażka Cię…

Published by admin in18 lutego 2017
Tagi: , , ,

oprowadzić Cię do samozniszczenia. Dzięki tej inspirującej książce umiejętniej pokierujesz swoim życiem. Nie przeoczysz ważnych ostrzeżeń. unikniesz błędów i łatwiej zrealizujesz swoje cele. Powstrzymasz ego. zanim rozwiną się złe nawyki. wykształcisz w sobie pokorę i dyscyplinę. aby posłużyły Ci w momencie sukcesu. a także nauczysz się pielęgnować siłę i wytrwałość. tak by żadna porażka Cię nie zniszczyła.

Ujarzmij Twoje ego. zanim ono Cię pokona!

Kategoria: Autor

Ryan Holiday

ISBN: 978-83-283-6887-3

Cena: 9999

978-83-283-6887-3: INNE KSIĄŻKI RYANA HOLIDAYA: Bolesny wstęp Wprowadzenie Ego zawsze było obecne. Teraz się rozzuchwaliło Gdziekolwiek się znajdujesz. ego też tam jest A więc co teraz? CZĘŚĆ I DĄŻENIE DO SUKCESU Słowa. słowa. słowa Być kimś czy czegoś dokonać? Wciąż się ucz Nie szukaj pasji Zastosuj strategię płótna Panuj nad sobą Wyjdź z własnej głowy Niebe


Siostra Cienia. Siedem Sióstr

Kategoria: Fantastyka i fantasy

Star D’Apliese nie może dojść do siebie po nagłej śmierci jej adopcyjnego ojca – tajemniczego multimilionera Pa Salta. Dziewczyna jedzie do położonego nad Jeziorem Genewskim urokliwego zamku. gdzie ma się spotkać z siostrami.  Na miejscu okazuje się. że Pa Salt zostawił każdej z nich w spadku zaszyfrowane wskazówki dotyczące ich pochodzenia. Otrzymana wizytówka i figurka kota wiodą najbardziej enigmatyczną z sióstr. zawsze pozostającą w ich cieniu nieśmiałą Star do uroczego londyńskiego antykwariatu. Niespodziewana śmierć Pa Salta i wizyta w księgarni Orlanda mogą stać się początkiem czegoś nowego.

Sto lat wcześniej. Zdecydowana i niezależna Flora MacNichol przyrzeka sobie. że nigdy nie wyjdzie za mąż. Wiedzie spokojne życie w domu położonym w malowniczej Krainie Jezior w północno-zachodniej Anglii. nieopodal miejsca zamieszkania słynnej pisarki. Beatrix Potter. gdzie Flora czuje się bezpieczna i szczęśliwa. Wkrótce jest zmuszona wyjechać do Londynu. gdzie trafia do domu jednej z najbardziej znanych i szanowanych w społeczeństwie edwardiańskiej Anglii kobiet. Alice Keppel. Flora wbrew swojej woli staje się pionkiem w grze. w której będzie musiała wybierać pomiędzy prawdziwą miłością a lojalnością wobec chlebodawcy. Nieoczekiwane spotkanie z tajemniczym mężczyzną przyniesie odpowiedzi. których Flora od dawna szuka.

Wykorzystując wskazówki pozostawione przez ojca. Star zgłębia fascynującą historię Flory. poznając jednocześnie szczegóły dotyczące jej własnych korzeni. Badając swoje związki z Florą. odkrywa swoje miejsce w układance pełnej miłości. nienawiści. bólu i nadziei.

Nastrojowa i pełna magii powieść. która zachwyci miłośników prozy w stylu Kate Morton i Kristin Hannah. a także wielbicieli brytyjskiego serialu „Downton Abbey”.

Autor: Lucinda Riley

Cena: 41.90

Lucinda Riley: MP3


Pięknie odmienni. Jak uwolnić związek od codziennych sprzeczek i nieporozumień

Kategoria: Poradniki

Gdy urocze wady przestają być takie urocze…

Początki są piękne. On wspaniały. ona cudowna. Myszka. misio. dzióbek. żabka. Świata poza sobą nie widzą. a wspólna przyszłość rysuje się wspaniale. Co mogłoby pójść nie tak. skoro jestem w związku z tak niezwykłą osobą? Wszystko. co na etapie zauroczenia wydaje się rozczulające. szybko zaczyna drażnić. Irytować. Przeszkadzać. Doprowadzać do szaleństwa. Takiego z awanturą. pretensjami. krzykami. a nawet obrzucaniem się wyzwiskami.

Bo ty zawsze. bo ty nigdy!

W tego typu sytuacjach można oczywiście okopać się na swoim stanowisku w myśl zasady „moje jest mojsze” i toczyć z partnerem zajadłe wojny. Można. tylko dokąd to doprowadzi? Czy nie lepiej byłoby wyjść drugiej stronie naprzeciw i ustalić. które z codziennych rytuałów. charakterystycznych zachowań i ulubionych sposobów spędzania wolnego czasu są dla obojga akceptowalne? Warto umówić się. co jest do przyjęcia. a co absolutnie nie. To nie będzie łatwe ani szybkie. Jednak. o ile obie strony zechcą. jest duża szansa. by wspólna praca nad związkiem zakończyła się sukcesem.

Chciałybyśmy. żeby ta książka stała się inspiracją do odświeżenia Twojego związku i wzbudzenia na nowo fascynacji partnerem. Zachęcamy do czytania jej we dwoje. tak by wspólna lektura stała się zalążkiem bliskiej i szczerej rozmowy.

Autorki

Autor: Monika Janiszewska. Katarzyna Kucewicz

Cena: 39.90

Monika Janiszewska. Katarzyna Kucewicz: MP3


Głos serca

Kategoria: Religia

Światowy bestseller. który został zekranizowany jako pełnometrażowy film oraz stał się inspiracją popularnego. również w Polsce. serialu Głos serca.

W wygodnym życiu na wschodnim wybrzeżu Kanady nic nie przygotowało Elizabeth na wyzwania. jakie czekają osadników na dalekim zachodzie na początku XX wieku.

Elizabeth Thatcher jest młodą. ładną. kulturalną i wykształconą nauczycielką z dobrego domu. Ale kiedy podróżuje na zachód. aby uczyć w wiejskiej szkole u podnóża gór Kanady. jest zupełnie nieprzygotowana na warunki. które napotyka. Mimo to jest zdeterminowana. by odnieść sukces w tym trudnym zadaniu polegającym na dopasowaniu się do miejscowej ludności i kształtowaniu serc oraz umysłów dzieci których uczy.

Jest równie zdeterminowana. aby nie oddawać swojego serca żadnemu z lokalnych mężczyzn. Ale kiedy pozna bohaterskiego funkcjonariusza Kanadyjskiej Królewskiej Poli

Autor: Jacek Piekara

Cena: 34.90

Jacek Piekara: MP3


5-869-2

Kategoria: Ilosc_stron

Wydawnictwo: Rok_wydania

Cena:

Rok_wydania: 1więzień dozorca w kacecie, to co musimy utracić, o jeden krok za daleko, eona, janusz głowacki z głowy, degrasse tyson, dziedzictwo sigmara pdf, king tm frazier chomikuj tłumaczenie, romantyzm pdf, sophie jordan, percy jackson pdf, coraz większy mrok colleen hoover, erich von daniken pdf, obsesyjna milosc, zdrowy kręgosłup ćwiczenia dla każdego, infoe, zjawa horror…