e 12. Większa dyscyplina. większe wsparcie. większe poczucie odpowiedzialności 13. Epilog 14. O autorach

e 12. Większa dyscyplina. większe wsparcie. większe poczucie odpowiedzialności 13. Epilog 14. O autorach Kategoria: Fragment 219611 14.90: 1 Cena: 1: Bez pożegnania Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy Ken Klein. Posądzony przed jedenastoma laty o zgwałcenie i zamordowanie dziewczyny młodszego brata. Willa. ścigany przez FBI. rozpłynął się w powietrzu. a po jakimś czasie ludzie uznali.…

Published by admin in18 lutego 2017
Tagi: , , , , ,

e 12. Większa dyscyplina. większe wsparcie. większe poczucie odpowiedzialności 13. Epilog 14. O autorach

Kategoria: Fragment

219611

14.90: 1

Cena:

1:


Bez pożegnania

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Ken Klein. Posądzony przed jedenastoma laty o zgwałcenie i zamordowanie dziewczyny młodszego brata. Willa. ścigany przez FBI. rozpłynął się w powietrzu. a po jakimś czasie ludzie uznali. że zginął.

Nie wszyscy. Na łożu śmierci matka wyznaje Willowi. że jego brat wciąż żyje. a zdjęcie Kena – zrobione przed dwoma laty – potwierdza. że jej słowa nie były majaczeniem umierającej kobiety.

Will czuje. że musi odnaleźć brata. a kiedy znika jego ukochana. Sheila. ta potrzeba zamienia się w konieczność. Czy istnieje jakiś związek między jej zaginięciem a dawną tragedią?

Autor: Harlan Coben

Cena: 17.90

Harlan Coben: MP3


Zmysłowy anioł stróż. Tom 2

Kategoria: Powieści i opowiadania

Jet MacAlister ukrywa pewien sekret. Eddie Chavez ma chętkę na romans z Jet (nie trzeba wspominać. że przy okazji Eddie jest bardzo seksownym facetem). Jet ma na głowie zbyt wiele problemów. żeby zajmować się tym. czym zainteresowany jest Eddie. Eddie traci cierpliwość. gdy pewnej nocy Jet po nocnej zmianie w klubie ze striptizem kończy pracę z nożem przytkniętym do gardła. Eddie jest gliniarzem. więc dochodzi do wniosku. że mógłby jej pomóc. jednak Jet nie chce przyjąć niczyjej pomocy. Jest przyzwyczajona do tego. że ze wszystkim sama musi sobie poradzić. Problemów przysparza ojciec Jet. prawdziwy nicpoń i hultaj. który ściągnął na siebie masę kłopotów. zaś Jet. starając się mu pomóc. pakuje się w sytuację nie do pozazdroszczenia. Znajduje się w tak wielkim niebezpieczeństwie. że nawet może zginąć. o ile Eddie nie zdoła jej uratować.

Autor: Kristen Ashley

Cena: 34.90

Kristen Ashley: MP3


Zośka. Tom 1. Dopóki biło serce

Kategoria: Powieści i opowiadania

 

W życiu przychodzi taki czas. że trzeba coś zrobić wbrew całemu światu. Odrzucić lęki i obawy. pogodzić się z poniesionymi porażkami i podążyć za głosem serca. aby realizować swoją pasję. Po prostu – zmienić teraźniejsze życie.

Zośka długo dojrzewa do tej decyzji. Doświadczy dużo złego. zwłaszcza ze strony najbliższych. Przypadkowe spotkania z niezwykłymi osobami oraz doping ciotki i nauczycielki pomagają jej zrozumieć. że nie pasuje do tego świata. w którym teraz żyje. Aby przekonać się o swojej wartości. musi więc wyrwać się ze skostniałego środowiska. Nie jest to łatwe. gdy ma się tylko 18 lat i marzenia o projektowaniu mody.

Oparta na faktach powieść pokazuje życie niewielkiej społeczności wiejskiej lat 60. XX wieku w Polsce. problemy życia codziennego bohaterów. a przede wszystkim dążenia młodej dziewczyny. by być kochaną i rozwijać swó

ISBN: 978-83-950238-3-5

Cena: 9999

978-83-950238-3-5:latarnia czarnoksięska, gra swat, ugly love colleen hoover pdf, fortuna i namiętności, robokalipsa, bromberg driven, oczyszczanie układu limfatycznego, sarah brianne pdf, achaja tom 3, chłopi cz 2, "aleksandra janusz, szkoła żon pdf, czas niewolników białek, leszek soliński, powtórki zakochani po uszy…