Jednominutowy Menedżer oraz zarządzanie samym sobą. Wydanie II

Jednominutowy Menedżer oraz zarządzanie samym sobą. Wydanie II Kategoria: Poradniki W dzisiejszym dynamicznie zmieniającym się świecie od pracowników oczekuje się. że nie będą czekali na dokładne wskazówki od kierownika. mają za to aktywnie brać udział w tworzeniu swojego środowiska pracy. wykazywać się kreatywnością i przejmować inicjatywę. Zamiast bezrefleksyjnie wykonywać polecenia. powinni współpracować. Innym wyzwaniem jest…

Published by admin in12 lutego 2017
Tagi: , , , ,

Jednominutowy Menedżer oraz zarządzanie samym sobą. Wydanie II

Kategoria: Poradniki

W dzisiejszym dynamicznie zmieniającym się świecie od pracowników oczekuje się. że nie będą czekali na dokładne wskazówki od kierownika. mają za to aktywnie brać udział w tworzeniu swojego środowiska pracy. wykazywać się kreatywnością i przejmować inicjatywę. Zamiast bezrefleksyjnie wykonywać polecenia. powinni współpracować. Innym wyzwaniem jest rozwój technologii: takie wynalazki jak internet. urządzenia mobilne czy zasoby informacyjne przechowywane w chmurze zmieniają sposób pracy coraz większej liczby organizacji. Aby się w tym wszystkim nie pogubić. a w dodatku okazać się nieodzownym członkiem zespołu. musisz umieć tylko i aż… zarządzać sobą!

Trzymasz w ręku kolejne. uzupełnione i zaktualizowane. wydanie bestsellerowej książki. dzięki której wkroczysz na sprawdzoną ścieżkę do sukcesu. Jeśli jesteś jeszcze szeregowym pracownikiem. dowiesz się

Autor: Marek Aureliusz

Cena: 29.90

Marek Aureliusz: MP3


.When Starkey discovers that all of the victims so far had been investors in that fund. and that the count is actually a member of the Russian Mafia. he suspects that the Atocha Fund might have a substantial penalty for early withdrawal.Meanwhile. William Stevens. a Chicago Tribune police reporter. has been writing a series of bestselling crime novels based on his pal Starkey’s career. Starkey’s alter-ego is Chicago homicide detective Jack Stoney.Things are not what they seem. plot twists abound. and the bullets begin to fly. Starkey. in desperation. reaches out to the fictional Stoney to help him catch the killer.

Kategoria: Autor

William Wells

ISBN:

Cena: 9999

:


BN

Kategoria:

Ilosc_stron

: Wydawnictwo

Cena:

Wydawnictwo: 39.90


Mąż przez zasiedzenie

Kategoria: Powieści i opowiadania

Morderstwo. tajemnicza willa i dama do towarzystwa. Zagadka historyczna. fochy starszej pani i niespodziewane uczucie.

Patrycja zostaje zaskoczona propozycją pracy u profesora Zygmunta Tofla jako… dama do towarzystwa. Łamane przez opiekunka i asystentka. Ma się zajmować starszym panem. ale też poszukiwać rozmaitych dokumentów. które doprowadzą ją do niespodziewanego odkrycia. Pomaga jej syn profesora. Mateusz. który potrafi grać w szachy. ale równie chętnie tropi przestępców. Bo profesor – miły. starszy pan – zaczyna się nagle dziwnie zachowywać. A w starej. zabytkowej wilii z ogrodem dochodzi do niewyjaśnionych zdarzeń. Zupełnie jakby ktoś czyhał na życie profesora. choć ten konsekwentnie wszystkiemu zaprzecza. Żeby chronić swojego pracodawcę. Patrycja przeprowadza się do willi. ale razem ze swoją ciotką. która porusza się na wózku i ma dość paskudny charakter. Wybucha potworne zamiesz

ISBN:

Cena: 9999

:


go zniknięcia. To będzie początek epickiego pojedynku pomiędzy kilkoma ocalałymi Autobotami i potworami. które będą walczyć do końca. by uratować Algnisten. Jeśli ten wpadnie w szpony Decepticonów. będzie oznaczało to koniec zarówno ludzkości. jak i Autobotów. Od teraz roboty i ludzie muszą współpracować. aby pokonać strasznego Megatrona.

 

Książka oparta na popularnych filmach z serii Transformers. które były nominowane do kilku Oscarów.

Kategoria: Autor

Dan Jolley

ISBN: 978-87-26-51043-0

Cena: 9999

978-87-26-51043-0:


Ale historia… Stasiu. co ty robisz?

Kategoria: Pozostałe

 

„Cześć. jestem Słoniu i jestem super! Sto razy lepszy niż inni. Mam muskuły i tatę dyrektora. Tata lubi. jak zwyciężam. więc się staram. Jedno. co mnie martwi. to moje jutrzejsze urodziny. Powinienem zaprosić kolegów. Rzecz w tym. że ich nie mam…”

Grupa nastolatków przenosi się do osiemnastowiecznej Polski. Muszą sprawdzić. kto odpowiada za upadek Rzeczypospolitej. Źli sąsiedzi? Beznadziejny król? A może po prostu pech? Dziwne? Wcale nie! W niedalekiej przyszłości nauka historii wygląda zupełnie inaczej… Szczególnie gdy nauczycielem jest pan Cebula.

Seria„Ale historia…” z humorem przekazuje fakty historyczne i ciekawostki. Z piątej części dowiecie się między innymi. czy liberum veto to czarodziejskie zaklęcie. na co Stanisław August Poniatowski wydawał pieniądze i po czym poznać fałszywych przyjaciół.

Wydanie tradycyjne jest bogato i dowcipnie ilustrow

: Format

Cena:

Format:


Kategoria:

:

Cena: 14.90

:


Smarty Girl

Kategoria: Pozostałe

A Simon & Schuster audiobook. Simon & Schuster has a great book for every listener.

Autor: Honor Molloy

Cena: 102.90

Honor Molloy: MP3



karolina drozdowska, geneza potopu, liber novus, puc, bursztyn i goście, dawno temu na dzikim zachodzie muzyka, hermann und dorothea, książka elektroniczna, sejf 3: gniazdo kruka, asiunia audiobook, obudź w dziecku olbrzyma pdf, bartosz rakoczy, dziwne kwiaty, charamsa, radek rak baśń o wężowym sercu, szklana zupa, ogon diabla, kamienie na szaniec cała książka, wolfenstein solucja…