Żar Australii

Żar Australii Kategoria: Pozostałe Młoda kobieta. której życie nigdy nie oszczędzało. spotyka na swojej drodze mężczyznę. który w życiu ma wszystko na wyciągnięcie ręki. Ona wrażliwa. samotna… wybudowała wokół siebie mur. którego dotąd nikomu nie udało się zburzyć. On seksowny. charyzmatyczny. diabelsko przystojny i bogaty. Max sprawił. że świat Patrycji zatrząsł się w posadach… Czy…

Published by admin in9 lutego 2017
Tagi: , , , , , ,

Żar Australii

Kategoria: Pozostałe

Młoda kobieta. której życie nigdy nie oszczędzało. spotyka na swojej drodze mężczyznę. który w życiu ma wszystko na wyciągnięcie ręki. Ona wrażliwa. samotna… wybudowała wokół siebie mur. którego dotąd nikomu nie udało się zburzyć. On seksowny. charyzmatyczny. diabelsko przystojny i bogaty. Max sprawił. że świat Patrycji zatrząsł się w posadach… Czy będzie w stanie zburzyć mur. jaki dziewczyna wokół siebie wybudowała? Czy Patrycja przywróci jego wiarę w szczerość i bezinteresowność kobiet? Dwa różne światy. dwie zupełnie inne osobowości. które przyciąga niesamowita siła.  Chemia. emocje. dramaty.

 

Autor: Alexa Lavenda

Cena: 17.90

Alexa Lavenda: MP3


Zwyciężaj w biznesie! Strategie i taktyki wojenne na biznesowym polu walki

Kategoria: Ekonomia i biznes

Biznes to wojna! Wykorzystaj sprawdzone strategie militarne by odnieść zwycięstwo w życiu zawodowym i prywatnym.

Jako autor bestsellerów i ceniony trener Brian Tracy wie co nieco o odnoszeniu sukcesów. W Zwyciężaj w biznesie! udowadnia. że te same zasady. które pomagały dowódcom zwyciężać podczas militarnych kampanii. mogą również być zastosowane. aby osiągnąć sukces w życiu zawodowym i prywatnym. W tym zaktualizowanym wydaniu Tracy przedstawia dwanaście kluczowych strategii wykorzystywanych przez wielkich dowódców i pokazuje. jak zastosować je w prawie każdej sytuacji. by:

 • koncentrując się na silnych stronach osiągać cele.
 • zyskać przewagę i opracować najlepszy plan działania dzięki zdobyciu cennych informacji.
 • podejmow

  ISBN: 978-83-8117-062-8

  Cena: 9999

  978-83-8117-062-8:


  Trzy tajemnice. Sen. który odszedł. Piecyk. czapeczka i budyń. Tajemnica Malutkiej

  Kategoria: Pozostałe

   

  Zbiór trzech opowiadań dla najmłodszych czytelników.

  „SEN. KTÓRY ODSZEDŁ”
  Tomek. który nie może zasnąć. wyrusza w towarzystwie swojego pluszowego przyjaciela. zająca Filipa. na poszukiwanie snu. Wędrują uśpionymi ulicami miasta. a potem jadą pociągiem. aż spotykają tajemniczego Pana w Kapeluszu…

  Opowiadanie dla młodszych dzieci. uhonorowane w 2001 roku nagrodą Polskiej Sekcji IBBY „Książka Roku”.

  „PIECYK. CZAPECZKA I BUDYŃ”
  Bajka o dwóch niezwykłych sąsiadach – Wielkim Trollu. żyjącym na szczycie lodowej góry. i malutkim Pufku. mieszkającym u jej podnóża. Chociaż mieszkali tuż obok siebie. nic o sobie nie wiedzieli. Pewnego dnia Wielki Troll porwał Pufka wraz z jego domkiem do swojego górskiego zamczyska! Czy chciał go uwięzić. czy przestraszyć? A może chciał go zaprosić na

  Autor: Laura Adori

  Cena: 14.90

  Laura Adori: MP3


  10 lekcji jogi. Jamy i nijamy w codziennym życiu

  Kategoria: Poradniki

  By żyć w zgodzie z innymi i samym sobą

  To. co dzisiaj uważamy za jogę – te wszystkie trójkąty. lotosy. powitania słońca – to tylko wierzchołek góry „jogowej”. W czasach gdy powstawała joga. około 5000 lat p.n.e.. celem jej uprawiania nie było zawinięcie się w precel ani stanie na rękach. ale uspokojenie umysłu. osiągnięcie spójności – wewnętrznej i zewnętrznej – a także jedności z Bogiem i szczęścia. Jako pierwszy napisał o tym Patańdźali. który żył na przełomie IV i V wieku n.e. Jego Jogasutry to zbiór krótkich zdań na temat jogi. rodzaj notatnika. wielokrotnie w historii opatrywanego komentarzami różnych joginów. Ta książka również stanowi rodzaj komentarza do myśli wyrażonych przez Patańdźalego. choć jej autorka nie stara się wyjaśniać. co mistrz miał na myśli. a raczej podpowiada. jaką naukę może wyciągnąć z Jogasutr współczesny człowiek.

  Zdaniem Patańdźalego. ponieważ ludzki umysł zwykle pozostaje nadaktywny. wszyscy cierpimy. By skończyć z cierpieniem. trzeba go uspokoić. Do tego celu służy medytacja. ale przyda się też siedem innych elementów jogi. między innymi asana. czyli wygodna pozycja do medytacji. oraz jamy i nijamy. Te ostatnie na pierwszy rzut oka przypominają Dekalog. Nie bez przyczyny – można je traktować jak zbiór zasad etycznych. które chronią porządek społeczny. Jednak ich główne zadanie jest inne. Jamy i nijamy mają przede wszystkim chronić nas przed nami samymi. Dbają o naszą karmę. o wewnętrzną integralność. o spokojny sen i o to. byśmy mogli patrzeć na siebie w lustrze. I w pewnym sensie – o nasze szczęście.

  Autor: Agnieszka Passendorfer

  Cena: 29.90

  Agnieszka Passendorfer: MP3


  ją się mnożyć. a tragedia zmienia w skomplikowaną zagadkę. Maciej jedzie na Mazury i wkrótce przekonuje się. że być może tak naprawdę nie znał kobiety. z którą spędził ostatnich dwanaście lat życia.

  Wyrwa to opowieść o mężczyznach. którzy kochali tę samą kobietę i którzy będą musieli zmierzyć się z tajemnicą jej śmierci. O poczuciu straty i głuchej rozpaczy zmieniającej się w gniew. który szuka ujścia. To także historia o splątanych uczuciach. o trudnej przyjaźni i o konsekwencjach życiowych błędów. I o tym. że można niewiele wiedzieć o kimś. z kim mieszka się pod jednym dachem.

   

  Kategoria: Autor

  Wojciech Chmielarz

  ISBN: 978-83-66500-45-7

  Cena: 9999

  978-83-66500-45-7:  w sercu jogi, chomikuj penny jordan, anita rafalska, barsoom, anatomia i fizjologia człowieka michajlik pdf, kruger maria, hook tłumaczenie, zakazane wrota, mister pdf, słownik frazeologiczny pdf, duchowość ateistyczna, bronisław urban, barbie podwodna przygoda, fifa 14 kariera menedżera, zakończeniem jest śmierć, żywe trupy tom 1, biegnąca z wilkami pdf, władca cieni pdf, aleksander dubrowski, lęk i fobia bourne, mass effect: odwet…