Opowiadania do chichotania

Opowiadania do chichotania Kategoria: Literatura młodzieżowa Długo oczekiwana kolejna część przygód Tomka. Jak zwykle zabawne i pełne wdzięku opowiadania o codziennych sprawach . które widziane oczyma przedszkolaka nabierają nieoczekiwanych kolorów. Zakładanie butów. wyprawa na basen czy gra w piłkę bywają niezwykle emocjonujące. a rozważania o tym. co śni się psu. a co tacie. i jak…

Published by admin in9 lutego 2017
Tagi: , , , , ,

Opowiadania do chichotania

Kategoria: Literatura młodzieżowa

Długo oczekiwana kolejna część przygód Tomka. Jak zwykle zabawne i pełne wdzięku opowiadania o codziennych sprawach . które widziane oczyma przedszkolaka nabierają nieoczekiwanych kolorów. Zakładanie butów. wyprawa na basen czy gra w piłkę bywają niezwykle emocjonujące. a rozważania o tym. co śni się psu. a co tacie. i jak ukryć słodycze przed kolegą łakomczuchem albo plamę na obrusie przed wzrokiem babci. prowadzą do wielu zabawnych sytuacji.

Dla dzieci w wieku 3-7 lat.

Autor: Renata Piątkowska

Cena: 15.29

Renata Piątkowska: MP3


# to o nas

Kategoria: Powieści i opowiadania

W czasach. gdy seks dostajesz szybciej
niż hamburgera w fast foodzie.
Gdy sukienki są krótsze niż wyrzuty sumienia.
Gdzie nie ma niczego na stałe.
Gdzie nikt nie mówi: kocham cię na zawsze.

On ma 30 lat
Życie mija mu na piciu piwa i graniu na konsoli. Pragnie kobiety. ale zamiast niej ma prawą rękę i darmowe serwisy porno. Do tego pracę. której nie lubi i uczucie. że zawiódł wszystkich.

Ona ma 30 lat
Jest samodzielna i piękna. Odnosi sukcesy zawodowe. ale według jej matki poniosła życiową klęskę. bo nie ma męża i dziecka. Nie chce już tłumaczyć. dlaczego jest sama.

Urodzili się tego samego dnia. Mieszkają na tym samym osiedlu. Nigdy się nie poznali.

To opowieść o miłości w czasach Tindera.
Instagrama i Facebooka.
Tragikomedia o szukaniu spełnienia w sieci.
na ulicy i w klubie. Niepokojąca i drażniąca
do bólu diagnoza współczesnych relacji.
Dotknij. Przeczytaj. Oceń.

Autor: Piotr C

Cena: 39.90

Piotr C: MP3


Ludzkie szczątki

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Para nastolatków znajduje na odludnej wysepce pośrodku jeziora szczątki kobiety. która zaginęła dwa lata wcześniej. Przyczynę śmierci trudno ustalić. Czyżby kobieta popełniła samobójstwo. a może ktoś pomógł jej umrzeć?

W sprawie znalezionych zwłok zostaje wszczęte dochodzenie. które prowadzą Agnes Hillstrøm i Otto Vang współpracujący z policją z regionu Środkowej Zelandii. O zmarłej wiadomo. że cierpiała na depresję. ale ani jej majętny mąż. ani córka Diana. nie potrafią udzielić odpowiedzi na pytanie o możliwy przebieg wydarzeń. Podczas śledztwa Agnes Hillstrøm i Otto Vang krok za krokiem ujawniają kolejne dramatyczne fakty. które prowadzą do rozwiązania zagadki zaginięcia i śmierci Vibeke Raben-Smith.

 

„Ludzkie szczątki” to piąty i ostatni kryminał noir w najnowszej serii skandynawskiego mistrza gatunku Larsa Kjædegaarda.

 

 

 

 

Lars Kjædegaard to duński pisarz. autor kilkudziesięciu powieści kryminalnych. Zadebiutował w 1981 roku powieścią „Last year”. Publikował także pod pseudonimem Grethe Lange. Kjædegaard ma szczególny wkład w nordycką literaturę kryminalną – akcje jego powieści rozgrywają się najczęściej w małych prowincjonalnych środowiskach i są przede wszystkim realistycznym. socjologicznym portretem zwykłego człowieka w interakcji z otoczeniem. Kjædegaard odchodzi od wątków politycznych. międzynarodowych spisków czy afer szpiegowskich na rzecz dogłębnej psychologicznej analizy motywów zbrodni i ludzkich pobudek. mających często źródło w osobistych tragediach czy samotności.

 

Autor: Lars Kjædegaard

Cena: 29.99

Lars Kjædegaard: MP3poradnik hearts of iron 4, hulda clark kuracja życia, sałtykow szczedrin, oskarżyciel pdf, oczy uroczne, tortury jej duszy pdf, małgorzata kozubek, brian tracy pewność siebie, klan niedźwiedzia jaskiniowego, terry pratchett kolejność, bad boys girl 3 pdf, utracona bretania, będzie bolało pdf, popularnonaukowe książki, gorące lato książka, dziewczyny w wodzie, stephen king dolores claiborne, password 1 sprawdziany, lipińska 365 dni, konopie z manili krzyżówka, gra o tron wszystkie sezony download…