Gorąca gwiazdka

Gorąca gwiazdka Kategoria: Pozostałe Co może bardziej rozgrzać atmosferę świąt niż kilka opowieści z pieprzykiem? Zwłaszcza autorstwa popularnych autorek polskich powieści erotycznych. Świetnie znane czytelnikom i początkujące autorki piszą własną wersję wymarzonych gwiazdek. Będzie wzruszająco. namiętnie. niebo zadrży od przeżywanych orgazmów. a i łza się w oku zakręci od wymarzonych kochanków. których los zsyła w…

Published by admin in4 lutego 2017
Tagi: , , , ,

Gorąca gwiazdka

Kategoria: Pozostałe

Co może bardziej rozgrzać atmosferę świąt niż kilka opowieści z pieprzykiem? Zwłaszcza autorstwa popularnych autorek polskich powieści erotycznych. Świetnie znane czytelnikom i początkujące autorki piszą własną wersję wymarzonych gwiazdek. Będzie wzruszająco. namiętnie. niebo zadrży od przeżywanych orgazmów. a i łza się w oku zakręci od wymarzonych kochanków. których los zsyła w prezencie od Mikołaja.

Autor: Katarzyna Berenika Miszczuk. K.A. Figaro. Alexa Lavenda

Cena: 17.90

Katarzyna Berenika Miszczuk. K.A. Figaro. Alexa Lavenda: MP3


Personal branding. czyli jak skutecznie zbudować autentyczną markę osobistą

Kategoria: Poradniki

Zbuduj skutecznie autentyczny wizerunek

Kimkolwiek jesteś – żoną. mężem. dzieckiem. rodzicem. szefem. pracownikiem. klientką. menadżerem. influencerką. lekarzem. prawniczką. nauczycielem – Twój sukces w każdej sferze życia zależy od tego. jak postrzegają Cię ludzie. wśród których funkcjonujesz. Każdy ma zdanie na Twój temat. ale mało kto ma zdanie prawdziwe albo takie. jakie chcesz. by miał. Zbuduj więc adekwatny personal brand – spójny z Tobą wizerunek. który pokaże właściwie dobranym odbiorcom prawdziwego Ciebie. Przygotuj się na głęboką podróż w głąb siebie. bo proces kreowania marki osobistej uświadamia człowiekowi prawdę o nim samym. Ta wyprawa uzmysłowi Ci. kim naprawdę jesteś. pozwoli uwolnić się od głęboko zakorzenionych ocen innych oraz wyposaży Cię w rzetelne i przydatne narzędzia z zakresu nauk o marketingu i psychologii na miarę potrzeb współczesnego rynku. W efekcie staniesz się nową. jeszcze lepszą i skuteczniejszą w działaniu wersją siebie. a Twoje imię i nazwisko kojarzyć się będą innym dokładnie tak. jak to zaplanujesz.

Skorzystaj z wiedzy zawartej w tej książce – to gwarancja. że otrzymujesz synergię rzetelnej nauki z niepodważalną praktyką popartą wynikami. Jeśli interesuje Cię zbudowanie własnego brandu. nie mogłeś trafić lepiej!

Zabieram Cię w drogę ku Twojej autentycznej marce osobistej!

dr Mateusz Grzesiak

Autor: Mateusz Grzesiak

Cena: 39.90

Mateusz Grzesiak: MP3


Tak smakuje miłość

Kategoria: Powieści i opowiadania

Podobno ludzie mogą popełnić dwa błędy po rozstaniu. Albo uciekają od świata i ludzi. albo zbyt szybko wchodzą w kolejne związki. Ola zamierza popełnić je oba. Tylko który najpierw?

Teściowa Oli odkryła na stare lata nową pasję – wróżbiarstwo. Któregoś dnia stawia karty swojemu synowi. Niestety. przyszłość jawi się w czarnych barwach. Za radą kart (i mamusi). mąż Oli odchodzi.
Choć Ola jest znaną blogerką kulinarną i nie istnieje danie. którego nie potrafiłaby przygotować. nie zna tego najważniejszego przepisu – na miłość…

Ola wraca w rodzinne strony. by wyremontować stary dom pośrodku lasu i obiecuje wyjść za pierwszego mężczyznę. który zechce tam z nią zamieszkać. Przychodzi jej do głowy tylko jeden zawód. jaki pozwala na pracę w dowolnym miejscu – pisarz. Choć pomysł był tylko żartem. niedługo na horyzoncie pojawia się młody i pr

Autor: Marek Skała

Cena: 49.00

Marek Skała: MP3


Dzień rozrachunku

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

John Grisham. jakiego dotąd nie znaliście!

Pete Banning był wzorowym obywatelem Clanton – odznaczonym bohaterem II wojny światowej. głową prominentnego rodu. dobrym chrześcijaninem gorliwie uczęszczającym do miejscowej świątyni metodystów.

Pewnego październikowego poranka obudził się wcześnie. pojechał do miasta i. zupełnie spokojny. zastrzelił swojego przyjaciela. wielebnego Dextera Bella.

Jakby morderstwo samo w sobie nie było dość szokujące. to jedynym. co Pete powiedział potem szeryfowi. prawnikom. sędziemu i ławie przysięgłych. było: „Nie mam nic do powiedzenia”. Najwyraźniej nie obawiał się śmierci i był gotowy zabrać swój prawdziwy motyw do grobu.

Autor: John Grisham

Cena: 23.90

John Grisham: MP3


Camp Pozzi. GROM w Iraku

Kategoria: Historia i literatura faktu

GROM i Navy SEALs szkolą się tak. by zwyciężać. a nie ginąć. choćby w najsłuszniejszej sprawie.

Pod osłoną nocy zdobyli skomplikowane terminale przeładunkowe w pobliżu portu Umm Kasr. Innej nocy zapobiegli wysadzeniu jednej z największych tam rzecznych w Iraku. Bagdad. […]. […] i jeszcze wiele innych miast dowiadywało się o pochwyceniu w ich okolicy członków znienawidzonego reżimu Saddama Husajna czy też przestępców. zwących się teraz dumnie bojownikami. dopiero o poranku z miejscowej prasy czy sąsiedzkich plotek.

Naval w swojej książce odsłania nam kulisy operacji. które do tej pory były owiane milczeniem. a także udowadnia. jak ważne są braterstwo. współpraca i profesjonalizm w wojskowym fachu.

„Bogom nocy równi”. tytuł jednego z rozdziałów Camp Pozzi. został zaczerpnięty z książki pod tym samym tytułem. Jej autor. Sergiusz Piasecki. określił t

Autor: Alicja Sinicka

Cena: 39.90

Alicja Sinicka: MP3


Kategoria:

:

Cena:

:


ać się do jego powstawania? Co bardziej truje środowisko: diesel czy benzyna? Dlaczego wiele maseczek antysmogowych jest nieskutecznych? Czy wdychając zanieczyszczone powietrze będziemy żyć rok krócej? Jak działają tabletki antysmogowe? I czy Kraków ma najgorsze powietrze ze wszystkich miast w Polsce?

Ta książka to obowiązkowa pozycja dla wszystkich. którzy chcą wiedzieć więcej o najbardziej palącym i śmiercionośnym problemie sezonu grzewczego (i nie tylko)!

Kategoria: Autor

Jakub Chełmiński

ISBN: 978-83-66517-15-8

Cena: 9999

978-83-66517-15-8:dawkins bóg urojony, piotr godlewski, mass effect 2 solucja, anonimowewyznania.pl, wiedźmin cała saga, straż sąsiedzka 2, wbrew zasadom samantha young pdf, cytrynowy stolik, oczy ciemnosci wuhan, ziemiański cyberpunk, cel badań pedagogicznych definicja, dynastia miziołków audiobook cały za darmo, salwowski, ziarno prawdy wiedźmin, the operative: no one lives forever, drzwi do nieba, bandażowanie kłosowe, maria nurowska mezowie, piekło hulka pdf, domenic jordan, rodzina połanieckich książka, schronienie harlan coben, darmowe audiobooki empik, do wszystkich chłopców których kochałam pdf, ojciec literatury rzymskiej, doci opinie…