Patrick Melrose. Tom 1. Nic Takiego. Złe Wieści. Jakaś Nadzieja

Patrick Melrose. Tom 1. Nic Takiego. Złe Wieści. Jakaś Nadzieja Kategoria: Powieści i opowiadania Połączenie wykwintnej prozy. błyskotliwej satyry społecznej i opisów szokującego okrucieństwa. Oto świat angielskiej arystokracji. pełen zbytku i ogromnej pustki. olśniewającego piękna i niewypowiedzianej ohydy. ujmującego wdzięku i skrywanej nienawiści. Tocząca się w Londynie. Nowym Jorku i na Riwierze Francuskiej historia Patricka…

Published by admin in3 lutego 2017
Tagi: , , , ,

Patrick Melrose. Tom 1. Nic Takiego. Złe Wieści. Jakaś Nadzieja

Kategoria: Powieści i opowiadania

Połączenie wykwintnej prozy. błyskotliwej satyry społecznej i opisów szokującego okrucieństwa. Oto świat angielskiej arystokracji. pełen zbytku i ogromnej pustki. olśniewającego piękna i niewypowiedzianej ohydy. ujmującego wdzięku i skrywanej nienawiści. Tocząca się w Londynie. Nowym Jorku i na Riwierze Francuskiej historia Patricka Melrose’a i jego relacji z despotycznym ojcem to bogata i świetnie skonstruowana przypowieść o bezbronności dzieci. ciężarze rodzicielstwa i koszmarze wspomnień. od których nie sposób się uwolnić.

Pięć powieści oryginalnego cyklu. który zapewnił brytyjskiemu arystokracie miano jednego z najwybitniejszych współczesnych pisarzy w Anglii. w wydaniu polskim ukaże się w dwóch tomach. ze wstępem Zadie Smith.

Autor: Edward St. Aubyn

Cena: 20.90

Edward St. Aubyn: MP3


Prosta sprawa

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Powieść sensacyjna mistrza kryminału

Prosty zniknął. Zostało po nim zdemolowane mieszkanie. ale on sam zapadł się pod ziemię. Nie bez powodu – szukają go gangsterzy. Oraz dawny przyjaciel. który przyjechał do Jeleniej Góry. żeby spłacić dawno zaciągnięty dług.

Kłopot w tym. że wpada w sam środek niebezpiecznej gry. Nie zna jej zasad. ale wkrótce dowiaduje się. że stawka jest bardzo wysoka: Prostego chcą dorwać i jeleniogórscy gangsterzy. i czescy mafiosi.

Żeby dotrzeć do Prostego i dowiedzieć się. o co tu chodzi. jego przyjaciel będzie musiał wszystkim stawić czoła. także romskiej mafii. A pomoże mu w tym pewna analityczka z Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

Prosta sprawa to pełna akcji powieść sensacyjna. której fabuła dzieje się w malowniczych Karkonoszach. Napisana w czasie lockdownu i początkowo publikowana w odcinkach na profilu autora c

MP3: Spis_tresci

Cena:

Spis_tresci:


Kreatywność S.A

Kategoria: Ekonomia i biznes

„Kreatywność” to książka dla menedżerów. którzy chcą poprowadzić swoich pracowników na nowe wyżyny. podręcznik dla każdego. kto dąży ku oryginalności. i pierwszy wgląd za kulisy Pixar Animation – wspólnie zajrzymy na spotkania. autopsje. narady „zespołu mózgowców” (Braintrust). podczas których powstawały jedne z najpopularniejszych filmów w historii kinematografii. W założeniu jest to książka o tym. w jaki sposób można zbudować w firmie kreatywną kulturę – ale również. jak pisze sam współzałożyciel i prezes Pixara. Ed Catmull. „wyraz idei. które według mnie pozwalają wyzwolić w nas to. co najlepsze”.

Od blisko dwudziestu lat Pixar zajmuje dominującą pozycję w świecie animacji. tworząc tak wspaniałe filmy. jak trylogia „Toy Story”. „Potwory i spółka”. „Gdzie jest Nemo”. „Iniemamocni”. „Odlot” i „WALL-E”. które biły rekordy widowni i zebrały łącznie 30 Oscarów. Radość opowiadania historii. pomysłowe scenariusze. autentyczne emocje: pod wieloma względami filmy wytwórni Pixar same w sobie pokazują. czym jest kreatywność. Catmull ujawnia ideały i techniki wykorzystywane przez Pixara. które sprawiły. że wytwórnia jest dziś tak podziwiana – i zyskowna.

Przeczytaj i zainspiruj się jak zbudować wraz ze swoimi współpracownikami środowisko pracy oparte kreatywności oraz jak. poprzez odrzucenie konwencji. usprawniać procesy w firmie.

Autor: Ed Catmull. Amy Wallace

Cena: 22.90

Ed Catmull. Amy Wallace: MP3


W transie inwestowania. Podbij rynek pewnością siebie. żelazną dyscypliną i postawą zwycięzcy

Kategoria: Ekonomia i biznes

Myśl jak inwestor

Jak skutecznie inwestować? Czy można kupić niezawodną strategię inwestycyjną? Dlaczego regularne sukcesy odnosi tylko niewielki odsetek inwestorów? Jak to zrobić. żeby zarobić?

  • Po pierwsze – przestań szukać najlepszej metody inwestycyjnej. genialnego doradcy albo poradnika. który dostarczy prostych i zawsze skutecznych narzędzi.
  • Po drugie – zrozum. że już masz dobrą strategię. a jedyne. co Cię blokuje. co nie pozwala Ci stać się częścią tych 5% efektywnych inwestorów. to Twój sposób myślenia podczas prowadzenia transakcji.
  • Po trzecie – przeczytaj tę książkę i poznaj psychologiczne podłoże odnoszenia sukcesów w sferze inwestowania.

Dzięki tej lekturze dowiesz się. jak przezwyciężyć głęboko zakorzenione przyzwyczajenia psychiczne. p

Autor: B. Wiseman

Cena: 9.90

B. Wiseman: MP3


SBN

Kategoria: 978-83-66195-32-5

Ilosc_stron

: Wydawnictwo

Cena:

Wydawnictwo: 29.99kortez moj dom chomikuj, więzień miłości odc 147 napisy pl youtube, jacek galiński, tysiąc obsesji pdf, karol darwin cytaty, wojna trzydziestoletnia prezentacja, natura a kultura, sztuka zwycięstwa pdf, david vann, o sztuce miłości erich fromm, marzena radecka, trzy razy miłość, prawo administracyjne procesowe, twoje kompetentne dziecko dlaczego powinnismy traktowac dzieci powazniej?, denata, present perfect continuous określenia czasu…