n ją.
W końcu Carrie pierwszy raz w życiu doznaje czegoś. czego się nie spodziewała – szczęścia.
Niestety szczęście nie trwa długo. Nie. dla takich ludzi jak ona. Szczególnie kiedy przeszłość czai się za rogiem. czekając na odpowiedni moment. żeby wszystko odebrać.

n ją.W końcu Carrie pierwszy raz w życiu doznaje czegoś. czego się nie spodziewała – szczęścia.Niestety szczęście nie trwa długo. Nie. dla takich ludzi jak ona. Szczególnie kiedy przeszłość czai się za rogiem. czekając na odpowiedni moment. żeby wszystko odebrać. Kategoria: Autor Samantha Towle ISBN: 978-83-272-6709-2 Cena: 9999 978-83-272-6709-2: Podejrzany Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy…

Published by admin in14 stycznia 2017
Tagi: , ,

n ją.
W końcu Carrie pierwszy raz w życiu doznaje czegoś. czego się nie spodziewała – szczęścia.
Niestety szczęście nie trwa długo. Nie. dla takich ludzi jak ona. Szczególnie kiedy przeszłość czai się za rogiem. czekając na odpowiedni moment. żeby wszystko odebrać.

Kategoria: Autor

Samantha Towle

ISBN: 978-83-272-6709-2

Cena: 9999

978-83-272-6709-2:


Podejrzany

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Reacher pomaga FBI w znalezieniu mordercy kobiet. które w sądach wojskowych wygrały sprawy o molestowanie.

Dwie kobiety. Obie służyły w amerykańskiej armii. Obie były napastowane seksualnie przez kolegów. Obie poszły z tym do sądu i wygrały… I właśnie dlatego musiały zrezygnować z wojska.

Obie znały Reachera. Obie znaleziono w ich łazienkach. Martwe. Zanurzone w farbie maskującej.

FBI tworzy portret psychologiczny zabójcy: inteligentny. samotnik. brutalna osobowość. samozwańczy obrońca prawa… Do Reachera pasuje jak ulał.

Były oficer żandarmerii wojskowej szybko jednak oczyszcza się z podejrzeń i zaczyna pomagać grupie dochodzeniowej FBI w znalezieniu sprawcy. W przeciwieństwie do Julii Lamarr. specjalistki od tworzenia portretów psychologicznych. Reacher nie podejrzewa. że chodzi o zemstę. Ale kolejne zabójstwo podważa jego teorię.

Autor: Lee Child

Cena: 37.50

Lee Child: MP3


Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Dookoła świata. Kalifornia

Kategoria: Literatura młodzieżowa

Marzycie o dalekich podróżach i poznawaniu świata?

Dołączcie do Emi i Tajnego Klubu Superdziewczyn!

Przyjaciele dzięki pomocy profesora Kaganka oraz wyjątkowemu stypendium wyruszą aż za ocean. odwiedzą Azję. a w Londynie złożą wizytę królowej. Pakujcie walizki i bierzcie kurs na przygodę! W swojej pierwszej podróży przyjaciele dotrą aż do Kalifornii w Stanach Zjednoczonych. Podczas wycieczki z Los Angeles do San Francisco zatrzymają się na dłużej nad Pacyfikiem i będą obserwować słonie… morskie! Staną oko w oko z niedźwiedziem w parku narodowym. zobaczą najwyższe na świecie drzewa i w najgorętszym miejscu na Ziemi spali ich słońce. A zaplanowany odpoczynek w Mieście Aniołów zostanie przerwany przez… trzęsienie ziemi!

Autor: Agnieszka Mielech

Cena: 29.99

Agnieszka Mielech: MP3


Przygody Pompona. Trylogia

Kategoria: Literatura młodzieżowa

Trzy fantastyczne przygody Pompona i jego rodziny!

Pompon to mały zielony smok. który pewnego dnia po prostu wylazł z odpływu umywalki państwa Fisiów… I już u nich pozostał. Smok rósł jak na drożdżach. apetyt miał za dwóch. a że był bardzo bystry – szybko nauczył się mówić i stał się najbardziej wygadanym smokiem na świecie. Swoim charakterkiem podbija serca. ale też pakuje się w tarapaty. Zaprzyjaźnijcie się z nim. a nie zaznacie nudy!

Audiobook zawiera tytuły:

Pompon w rodzinie Fisiów

Pompon na wakacjach

Pulpet i Prudencja. Smocze Pogotowie Przygodowe

 

Autor: Joanna Olech

Cena: 17.90

Joanna Olech: MP3prześcieradło uziemiające allegro, bukowczan, polski słownik pijacki, miłość ponad wszystko, oczy wilka alicja sinicka chomikuj, mózg władca czasu, dodawanie i odejmowanie do 20 do wydruku, mroczniej grey pdf, czasy angielskie pdf, agnieszka mrozińska insta, chaos on deponia osiągnięcia, nowy wspaniały świat książka, sztuka zwyciestwa nike, nie zostawię cię anna wolf pdf, dom nocy, ziarno prawdy online, psie serce bułhakow, syn mafii pdf, ginekolodzy tajemnice gabinetów, pomóż bilbowi uporządkować notatki z podróży, wynagrodzenie w czasie strajku…