esci

esci Kategoria: Fragment 287621: 14.90 Cena: 14.90: ydania Kategoria: 2019 Oprawa : Format Cena: Format: ydania Kategoria: 2019 Oprawa : Format Cena: Format: Książę i żebrak Kategoria: Literatura młodzieżowa Klasyka światowej litaratury dziecięcej. Powieść rozgrywa się w XVI – wiecznym Londynie i opowiada historię nieoczekiwanej zamiany miejsc pomiędzy dwoma podobnymi chłopcami. z których jeden jest…

Published by admin in4 stycznia 2017
Tagi: , , , , , , ,

esci

Kategoria:

Fragment

287621: 14.90

Cena:

14.90:


ydania

Kategoria: 2019

Oprawa

: Format

Cena:

Format:


ydania

Kategoria: 2019

Oprawa

: Format

Cena:

Format:


Książę i żebrak

Kategoria: Literatura młodzieżowa

Klasyka światowej litaratury dziecięcej.

Powieść rozgrywa się w XVI – wiecznym Londynie i opowiada historię nieoczekiwanej zamiany miejsc pomiędzy dwoma podobnymi chłopcami. z których jeden jest dziedzicem tronu a drugi żebrakiem. Chłopcy dla zabawy zamieniają się ubraniami i przyjdzie im zmierzyć się z nieznaną im rzeczywistością.

 

„— Gdybym to ja mógł się tak ubrać jak ty. gdybym mógł zdjąć trzewiki i wytarzać się raz w błocie. gdyby mi tego nikt nie bronił. nikt mnie nie pilnował! Koronę dałbym za to!

— A ja. ileż bym dał za to. dostojny panie. by być chociaż raz tak ubrany jak wy — chociaż jeden raz…

— Co. chciałbyś naprawdę? To się wnet może stać. Zdejm te łachmany i wdziej moje szaty. Krótkie to będzie szczęście. ale niemniej będzie ci miłe. Będziemy się tym rozkoszowali. póki zdołamy. i zanim nam kto przeszkodzi. zamienimy ubrania z powrotem.

W kilka minut mały książę Walii odziany był w zdarte i postrzępione łachmany Tomka. zaś mały książę żebraków wdział barwny strój królewski. Podeszli razem do wielkiego zwierciadła i o dziwo: niepodobna było spostrzec zmiany! Spojrzeli na siebie. potem na swe odbicie w zwierciadle. potem znowu w zmieszaniu na siebie.

Wreszcie książę rzekł zdumiony:

— Masz takie same włosy. takie same oczy. taki sam głos i ruchy. taki sam wzrost i postawę. taką samą twarz. takie same rysy jak ja. Gdybyśmy stali obok siebie nago. nikt nie potrafiłby rzec. który ty jesteś. a który książę Walii.”

Autor: Mark Twain

Cena: 12.90

Mark Twain: MP3


Czas przeszły

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Reacher postanowił podążyć szlakiem zachodzącego słońca i przejechać z Maine do Kalifornii. Ale. jak zwykle. nie ujechał daleko. Przy leśnej drodze w Nowej Anglii widzi drogowskaz do miejsca. w którym nigdy nie był: miasteczka. gdzie mieszkał jego ojciec. Czym jest jeden dodatkowy dzień podróży? Dla Reachera niczym szczególnym.
Kiedy Reacher przekracza granicę miasteczka Laconia. kilka kilometrów dalej dwojgu Kanadyjczykom psuje się samochód. Muszą zatrzymać się w odciętym od świata motelu. choć każda jego ściana zdaje się wołać do nich. żeby wynosili się stąd jak najszybciej. Ale samochód nie działa. a właściciele obiecują pomoc…
Następnego ranka Reacher stara się dowiedzieć czegoś o rodzinnym domu. W archiwach Laconii nie ma jednak po nim śladu. Reacher będzie musiał wpakować się w niezłe kłopoty. żeby odnaleźć strzępy informacji o ojcu. Ale w znacznie gorszych tarapatach znajdzie się dwójka Kanadyjczyków… I Reacher dokona szokującego odkrycia: teraźniejszość może być ciężka do zniesienia. ale przeszłość też nie jest spokojna… Raczej zabójcza.

Autor: Lee Child

Cena: 35.90

Lee Child: MP3


Psychologia szefa 1. Szef to zawód. Wydanie III rozszerzone

Kategoria: Poradniki

Szanowny Czytelniku!

Oddajemy w Twoje ręce książkę szczególną — i nie jest to slogan marketingowy.

Ta książka jest szczególna na naszym rynku. bo jej dwa wcześniejsze wydania sprzedały się w nakładzie ponad 40 000 egzemplarzy. co w polskich warunkach jest niezwykle dobrym wynikiem dla poradnika biznesowego.

Ta książka jest szczególna. bo w badaniach Think Tank „Biznesowe Bestsellery Dwudziestolecia” na lekturę najbardziej inspirującą polskich menedżerów znalazła się na liście „Top 20” jako jedyna polska pozycja.

Ta książka jest też szczególna. bo powstała na podstawie ponad dwudziestoletniej praktyki biznesowej i szkoleniowej. Dotyczy polskiej rzeczywistości i uwzględnia polską specyfikę.

Autorzy tej książki nie pouczają i nie dają „dobrych rad”. ale wskazują precyzyjne narzędzia i konkretne algorytmy działania. które mogą być użyteczne w codziennej pracy szefa i trudnych sytuacjach z podwładnymi.

Trzecie wydanie zostało poszerzone o narzędzia budowania współpracy. której brak jest poważnym problemem rozwojowym wielu zespołów. firm i organizacji w Polsce.

Psychologia szefa. Szef to zawód Wojciecha Hamana i Jerzego Guta jest wyrazem ich szczególnego uznania dla polskich menedżerów.

Szefie. ta książka przyda Ci się. jeżeli:

  • masz kłopoty z przekazywaniem trudnych decyzji;
  • denerwuje Cię i osłabia narzekanie i marudzenie podwładnych;
  • potrzebujesz więcej narzędzi do motywowania pracowników i budowania postawy odpowiedzialności;
  • wyrosłeś z zespołu swoich kolegów i trudno Ci się pogodzić z samotnością w roli szefa;
  • chcesz zainwestować w budowanie współpracy w swoim zespole.

 


 

Kliknij. żeby powiększyć obrazek:

Highslide JS

Autor: Jerzy Gut. Wojciech Haman

Cena: 62.90

Jerzy Gut. Wojciech Haman: MP3gorączka złotych rybek, bon na prezent, vi keeland naga prawda pdf, spiczaste skały w dolomitach krzyżówka, poznaj tajemnicę tworzenia talizmanu słońca, trzech panów w łódce nie licząc psa, przypadki robinsona crusoe pdf, łowy na człowieka, samotnośc w sieci, obcy powiew wiatru, rytuał na miłość, tatarkiewicz o szczęściu, tijan akademia, czarne krzyże nad polską, mocny erotyk…