Oczy wilka

Oczy wilka Kategoria: Powieści i opowiadania Pierwszy tom bestsellerowej serii Oczy wilka. która zawładnęła sercami polskich czytelniczek! Spójrz mu w oczy. Wkrocz do świata namiętności. tajemnic i zaskakujących fascynacji. Lena Kajzer przeprowadza się z Katowic do małej miejscowości Głębia. Zaczyna nowy rozdział w swoim życiu. Jednak stłuczki z terenowym BMW nie było w planach. Podobnie…

Published by admin in26 grudnia 2016
Tagi: , , , , ,

Oczy wilka

Kategoria: Powieści i opowiadania

Pierwszy tom bestsellerowej serii Oczy wilka. która zawładnęła sercami polskich czytelniczek!

Spójrz mu w oczy. Wkrocz do świata namiętności. tajemnic i zaskakujących fascynacji.

Lena Kajzer przeprowadza się z Katowic do małej miejscowości Głębia. Zaczyna nowy rozdział w swoim życiu. Jednak stłuczki z terenowym BMW nie było w planach. Podobnie jak jego właściciela.

Artur Mangano to człowiek owiany aurą tajemnicy. Jego jasnobłękitne tęczówki przypominają oczy drapieżnego wilka. Wywołują uczucie lęku. respektu. ale i pożądania.

Dała mu się porwać. Zawładnął nią. Jednak kim naprawdę jest ten człowiek o zniewalającym spojrzeniu?

Autor: Alicja Sinicka

Cena: 39.90

Alicja Sinicka: MP3


Nieprzyjaciel

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Jack Reacher nie zamierza słuchać przełożonych. którzy nakazują mu zamknąć niewygodne śledztwo.

Sylwester 1990 roku. dwa miesiące po upadku muru berlińskiego. Koniec zimnej wojny.

W obskurnym motelu w Karolinie Północnej zostaje odnalezione ciało generała amerykańskiej armii. który w tym momencie powinien być w Europie. Jack Reacher – wierzący w szczytne ideały i żołnierski honor major żandarmerii wojskowej – ma przeprowadzić śledztwo i jak najszybciej zamknąć sprawę.

Kiedy jednak pojawiają się k olejne zwłoki. żony generała. i giną ważne dokumenty. otrzymuje rozkaz przerwania śledztwa. Reacher nie byłby jednak sobą. gdyby tak łatwo zrezygnował ze sprawy. która na kilometr pachnie spiskiem.

Autor: Lee Child

Cena: 17.90

Lee Child: MP3


Przystanek śmierć

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Warszawa nigdy nie była spokojnym miastem. jednak seria morderstw sprawiła. że mrok dzisiejszych czasów odczuwano jeszcze bardziej. Nieczęstym zjawiskiem jest bowiem pojawienie się seryjnego mordercy – nie tutaj. nie dzisiaj. Komisarz Nowak będzie musiał odłożyć na bok własne demony. żeby znaleźć tego jednego. fizycznego. który sparaliżował stolicę Polski.

 

Tomasz Konatkowski to polski pisarz specjalizujący się w powieściach kryminalnych. które zostały docenione przez czytelników nie tylko w Polsce. Specyficzny klimat Warszawy. ciężka atmosfera morderstw. a także nieoczywisty główny bohater to elementy. które wyróżniają książki Konatkowskiego na tle innych pisarzy.

Autor: Tomasz Konatkowski

Cena: 29.99

Tomasz Konatkowski: MP3


berto Eco. które czyta się fantastycznie.” – Palm Beach Post

Kategoria: Autor

Megan Campisi

ISBN: 978-83-8139-758-2

Cena: 9999

978-83-8139-758-2:assassin’s creed origins przysięga bayeka, analiza matematyczna pdf, neuronauka poznawcza jak mózg tworzy umysł pdf, far cry 5 ołtarze, www liz pl logowanie, dżuma albert camus audiobook, przełęcz złamanych serc, belgijski kurort krzyżówka, beata walczak, zbuntowane serce vi keeland pdf doci, falling fast, dzieci kukurydzy 4, e-booki, format epub, glicz…