Ostatni szczegół

Ostatni szczegół Kategoria: Pozostałe Odpoczywający na Karaibach Myron Bolitar musi pilnie wracać do Nowego Jorku – jego wspólniczka Esperanza Diaz została aresztowana pod zarzutem zabójstwa znanego bejsbolisty Clu Haida. jego pierwszego klienta. Co gorsza. nie chce składać wyjaśnień. milczy jak zaklęta. Myron nie wierzy w winę przyjaciółki. pomimo iż wskazują na nią liczne poszlaki –…

Published by admin in25 grudnia 2016
Tagi: , ,

Ostatni szczegół

Kategoria: Pozostałe

Odpoczywający na Karaibach Myron Bolitar musi pilnie wracać do Nowego Jorku – jego wspólniczka Esperanza Diaz została aresztowana pod zarzutem zabójstwa znanego bejsbolisty Clu Haida. jego pierwszego klienta. Co gorsza. nie chce składać wyjaśnień. milczy jak zaklęta. Myron nie wierzy w winę przyjaciółki. pomimo iż wskazują na nią liczne poszlaki – krew oraz broń znalezione w biurze i samochodzie. awantura z Clu krótko przed jego śmiercią. Czy śmiertelny wypadek. jaki Clu spowodował przed dwunastoma laty. ma związek z zabójstwem? Dlaczego ktoś celowo wpędzał go w depresję. fałszując wyniki kontroli antydopingowej? Co ma z tym wszystkim wspólnego Esperanza?

Autor: Harlan Coben

Cena: 37.90

Harlan Coben: MP3


Młot na czarownice

Kategoria: Fantastyka i fantasy

Świat coraz szybciej stacza się w otchłań piekielną. Szerzą się zbrodnia. zdrada i rozpusta. Plugawi czarownicy. wraz z demonim pomiotem. snują niecne intrygi godzące w prawowitych. szlachetnych władców. Pomiędzy tymi piekielnymi wilkami. a korną i posłuszną trzódką Pańską. ponownie musi stanąć on – sługa boży. urzędnik szacownej i jakże niestety potrzebnej instytucji Świętego Oficjum. czyli inkwizytor Mordimer Madderdin. W tomie mieści się pięć opowiadań. opisujących kolejne sprawy prowadzone przez głównego bohatera i jego pomagierów. Staje on do konfrontacji z potworną wręcz herezją. tytułową czarownicą. wyjątkowo pożądliwą panią demon. zagadką wampiryzmu oraz chyba najtrudniejszą kwestią – polityką wewnątrz Kościoła.

Autor: Jacek Piekara

Cena: 29.90

Jacek Piekara: MP3


Joga śmiechu

Kategoria: Poradniki

Nie myśl o szczęściu. jeśli tak naprawdę nie chcesz go osiągnąć!

Nie myśl o szczęściu. jeśli nie jesteś gotowa/y choć trochę o nie powalczyć!

Bo szczęście nigdy nie przychodzi samo – a przynajmniej nie to pełne. długotrwałe.

Gdybym ja nie myślał o szczęściu i sukcesie. gdybym nie zawalczył. to z pewnością nie osiągnąłbym tak wiele. Tak – wiem o czym piszę. bo sam długo poszukiwałem szczęścia. Musisz wiedzieć. że wolność finansowa i udane życie zawodowe to tylko jeden z elementów niezbędnych by osiągnąć pełnię szczęścia.

Ta książka pozwoli Ci zaoszczędzić wielu lat poszukiwań. które ja poświęciłem. abyś Ty mogła/mógł się rozwijać i cieszyć życiem już teraz! Jeśli czytając to. czujesz. że naprawdę chcesz zaznać szczęścia i jesteś gotowa/y odrobinę o nie powal

ISBN: 978-83-66195-69-1

Cena: 9999

978-83-66195-69-1:


ę i wciąż się zastanawiała. kim stał się jej dawny adorator. co robi. jak wygląda i czy znalazł już miłość swojego życia. Któregoś czwartkowego wieczoru. po nieudanym dniu i opróżnieniu butelki shiraza. znalazła numer jego telefonu i… zadzwoniła. I nie była to ich ostatnia rozmowa.

Landon wcale o niej nie zapomniał. ale nie zdradził. dlaczego nie próbował jej odszukać. Twierdził również. że jego rodzice nie wyrzucili jej rodziny z mieszkania. a cała historia wyglądała inaczej. Wkrótce okazuje się. że tajemnic i niedopowiedzeń jest więcej. Także Rana nie chce zdradzać swoich. Właściwie najrozsądniej byłoby rzeczywiście o sobie zapomnieć. Ale… ani on. ani ona nie umieją tego zrobić. Napięcie rośnie. Pożądanie buzuje. W obojgu rodzi się przeczucie. że zawsze należeli do siebie. Jak jednak zaufać komuś. kto boi się szczerości?

Usłyszałeś już dosyć. żeby się rozłączyć?

Kategoria: Autor

Penelope Ward

ISBN: 978

Cena: 44.90

978: MP3xavier cold pdf pl, rockefeller biografia, peebee tajny projekt, czasy gramatyczne angielski pdf, światło którego nie widać pdf, warci ocalenia pdf doci, żmijowisko piosenka, przygody mikołajka pdf, karol borchardt żona, grób adama mickiewicza, kuchnia neli, otwieranie epub, piecyk czapeczka i budyń tekst, mity o stworzeniu świata, erystyka schopenhauer pdf, jezus z nazaretu pdf, ksawery de montepin, wiedzmin renfri, perfekcyjna pani domu poradnik…