Prawda zapisana w popiołach. Tom 2. Krzyk zagubionych serc

Prawda zapisana w popiołach. Tom 2. Krzyk zagubionych serc Kategoria: Powieści i opowiadania Początek lat sześćdziesiątych. Zimna wojna się zaostrza. na świecie wrze. a Polacy próbują odnaleźć się w gomułkowskiej „małej stabilizacji”. Dla bohaterów nadszedł jednak czas. gdy życie zaczyna wystawiać rachunek za popełnione błędy. Niektórzy. szargani wyrzutami sumienia. starają się naprawić sytuację. innym los…

Published by admin in22 grudnia 2016
Tagi: , , ,

Prawda zapisana w popiołach. Tom 2. Krzyk zagubionych serc

Kategoria: Powieści i opowiadania

Początek lat sześćdziesiątych. Zimna wojna się zaostrza. na świecie wrze. a Polacy próbują odnaleźć się w gomułkowskiej „małej stabilizacji”. Dla bohaterów nadszedł jednak czas. gdy życie zaczyna wystawiać rachunek za popełnione błędy. Niektórzy. szargani wyrzutami sumienia. starają się naprawić sytuację. innym los nie pozostawia wyboru. Jedynie najbliższe sercu osoby rozumieją motywy postępowania. a okoliczności często nie wydają się jednoznaczne. Mimo swoich wad i przewinień każdy z nich szuka oparcia w drugim człowieku i akceptacji. Czy uda się im wybrnąć z problemów. czy przyjdzie im za swe występki płacić przez resztę życia?

Autor: Joanna Jax

Cena: 29.95

Joanna Jax: MP3


Depresjologia

Kategoria: Poradniki

Depresjologia została napisana z myślą o wszystkich tych. którzy zmagają się z depresją. poszukują recepty na życie w harmonii. pragną dowiedzieć się kim naprawdę są i znaleźć inspirację i odwagę. by podążać własną drogą. Depresjologia to przejrzysty przewodnik w poszukiwaniu harmonii między sercem. duszą. ciałem i rozumem. To mapa w drodze przez depresję do spełnienia. która rozpoczyna się w przeszłości. wytycza cele na przyszłość i uczy żyć w teraźniejszości. To rewolucyjne podejście do pracy nad sobą. która staje się przyjemnością. a nie ciężką harówką. do której zachęca większość poradników. Książka napisana jest obrazowym językiem. pełnym miłości do człowieka i szacunku do indywidualności każdego czytelnika. Daje wiarę w siebie. nadzieję na szczęśliwe życie i miłość do siebie samego.

Autor: Agata Komorowska

Cena: 9999

Agata Komorowska: ZMIANA ID PRODUKTU PROSZE O AKCEPTACJE


Cudowna podróż. Tom 1

Kategoria: Literatura młodzieżowa

Czternastoletni Nils Holgersson mieszka z rodzicami na wsi na południu Szwecji – niestety ma bardzo zły charakter – nie słucha rodziców i męczy zwierzęta.

Pewnego dnia znajduje krasnoludka. który zmienia go w człowieczka własnego wzrostu! Teraz wszystkie dręczone zwierzęta chcą zrewanżować się za krzywdy. które im wcześniej wyrządził. Z kłopotów ratuje go gąsior Marcin. z którym wyrusza na długą wyprawę. Chłopiec leci z nim na północ – do Laponii.

Czy dzięki tej podróży Nils Holgersson się zmieni?

Autor: Selma Lagerlof

Cena: 24.90

Selma Lagerlof: MP3


Nie ma nudnych dni

Kategoria: Pozostałe

Mogłoby się wydawać. że życie ucznia trzeciej klasy poza porą wakacji nie jest specjalnie ekscytujące. A tymczasem Maćkowi każdy dzień przynosi nowe przygody. Niewątpliwie przyczynia się do tego jego kilkuletnia siostra. Oliwka. która potrafi czasami naprawdę skomplikować życie trzecioklasisty. ale też koledzy i czarnowłosa Matylda. która tak się różni od innych dziewczyn. Jeśli nawet dzień zaczyna się szaro i zwyczajnie. nigdy nie jest nudny. Pogodne i dowcipne opowiadania o przygodach Maćka także i Wam nie pozwolą się nudzić!

Autor: Renata Piątkowska

Cena: 18.69

Renata Piątkowska: MP3barton beverly, pocałunek o północy pdf, opowiadania do chichotania audiobook chomikuj, kadzienka co to jest, audiobook chłopi, upadek gigantow, sztuka obsługi penisa pdf chomikuj, rzeź pod batohem, siedmiostrzałowy rewolwer, tomek w gran chaco, spleen baudelaire, king pdf, tomasz sroka, piotr górski, 3 metry nad niebem piosenki, perfekcyjna żona jp delaney doci…