Płacz

Płacz Kategoria: Fantastyka i fantasy Są takie przygody. które zostają w człowieku na zawsze. Są takie przygody. po których nie ma co zbierać. Kiedy prawda o przeszłości. zamiast wyzwolenia. przynosi jedynie nową traumę. trzem pannom Stern pozostaje już tylko ucieczka od siebie nawzajem. Dopiero wołanie z zaświatów sprawia. że ścieżki dawnych przyjaciół spotykają się raz…

Published by admin in19 grudnia 2016
Tagi: , , , ,

Płacz

Kategoria: Fantastyka i fantasy

Są takie przygody. które zostają w człowieku na zawsze. Są takie przygody. po których nie ma co zbierać.

Kiedy prawda o przeszłości. zamiast wyzwolenia. przynosi jedynie nową traumę. trzem pannom Stern pozostaje już tylko ucieczka od siebie nawzajem. Dopiero wołanie z zaświatów sprawia. że ścieżki dawnych przyjaciół spotykają się raz jeszcze. Czy tajemnicze zaginięcie sprzed wielu lat i dramatyczna wyprawa na ratunek Eleonorze zdołają na dobre scementować rodzinę? Czy też kolejne zanurzenie w czasie dla wszystkich okaże się tym ostatnim? Dramatyczna opowieść o podnoszeniu się z gruzów. osadzona w pełnej tajemnic i grozy scenerii Gór Sowich.

„W trzeciej części cyklu wrocławskiego Marta Kisiel domyka opowieść o tym. w jaki sposób przeszłość wpływa na teraźniejsze wybory. Czasami bohaterki próbują zbyt szybko pogodzić się z własną historią. która wymyka im się i gubi tropy. Ale. jak mówi jedna z nich. nie ma sensu żałować tego. co było — każde zdarzenie z naszego życia stworzyło nas takimi. jakimi jesteśmy. Lepiej skupić się na tym. co dzieje się teraz. Tylko co to takiego jest i czemu jest tak straszne? W powieści Marty Kisiel czasem trudno oddzielić prawdę od fikcji. a światy alternatywne wydają się niepokojąco blisko naszych. Lecz niezależnie od tego. w której rzeczywistości tkwimy wciąż desperacko próbujemy być szczęśliwymi”.

Sylwia Chutnik

Autor: Marta Kisiel

Cena: 17.90

Marta Kisiel: MP3


Dzień Kobiet

Kategoria: Powieści i opowiadania

Trzy kobiety. co roku 8 marca. spotykają się w kawiarni u Róży. aby porozmawiać o swojej kobiecości. błędach. które popełniły. radościach. które się im przydarzyły.

Są od siebie tak różne. a jednak połączone ze sobą nie tylko więzami krwi. ale także splotami zdarzeń.

Cecylia. seniorka rodu. mama i babcia. była tancerka. snuje opowieści. o czasach. kiedy tańczyła na deskach największych teatrów Europy.

Agnieszka. rozwiodła się z mężem. kiedy Izabella. jej córka. była małą dziewczynką. Przytłoczona obowiązkami domowymi. postanowiła czerpać z życia garściami. Tylko. to. o czym marzyła. wcale nie było takie piękne. jak jej się na początku wydawało.

Izabella. na pozór szczęśliwa. ale tak naprawdę pogubiona i samotna. Kiedy na jej drodze. pojawia się przystojny lekarz. jej świat wywraca się do góry nogami

Format: MP3

Cena:

MP3:


ść.

Kategoria: Autor

Brittainy C. Cherry

ISBN: 978-83-8146-861-9

Cena: 9999

978-83-8146-861-9:


Ostatni szczegół

Kategoria: Pozostałe

Odpoczywający na Karaibach Myron Bolitar musi pilnie wracać do Nowego Jorku – jego wspólniczka Esperanza Diaz została aresztowana pod zarzutem zabójstwa znanego bejsbolisty Clu Haida. jego pierwszego klienta. Co gorsza. nie chce składać wyjaśnień. milczy jak zaklęta. Myron nie wierzy w winę przyjaciółki. pomimo iż wskazują na nią liczne poszlaki – krew oraz broń znalezione w biurze i samochodzie. awantura z Clu krótko przed jego śmiercią. Czy śmiertelny wypadek. jaki Clu spowodował przed dwunastoma laty. ma związek z zabójstwem? Dlaczego ktoś celowo wpędzał go w depresję. fałszując wyniki kontroli antydopingowej? Co ma z tym wszystkim wspólnego Esperanza?

Autor: Harlan Coben

Cena: 37.90

Harlan Coben: MP3


Kategoria:

:

Cena: 29.90

: MP3puzyńska łaskun, klat-górska, czasy hiszpanskie, dwa lata wakacji, katarzyna grabowska m jak miłość, opowieści z narnii lew czarownica i stara szafa ebook, wojenna korona, baniewicz artur, dominik wytarł gumką cyfrę, młody sherlock holmes, shannon samantha, plagueis, trygonometria zadania pdf, diwe, wierzenia starożytnych greków, o inkach uwagi prawdziwe, fortepian szopena, afirmacje dla kobiet, czarnobyl instrukcja przetrwania, prawo administracyjne książka pdf, tessa dare ich obietnice chomikuj, paris na skraju załamania, mój anioł – e.p. may, armia pakistanu…