Oprogramowanie szyte na miarę. Jak rozmawiać z klientem. który nie wie. czego chce. Wydanie II rozszerzone

Oprogramowanie szyte na miarę. Jak rozmawiać z klientem. który nie wie. czego chce. Wydanie II rozszerzone Kategoria: Ekonomia i biznes Przy tworzeniu projektów informatycznych ludzie muszą umieć się dogadać. Brak wspólnej wizji. świadomości istnienia innych perspektyw czy zrozumienia potrzeb pomiędzy współpracującymi stronami zawsze prowadzi do porażki. Tym bardziej w środowisku Agile. gdzie ludzie ze świata…

Published by admin in19 grudnia 2016
Tagi: , , , , ,

Oprogramowanie szyte na miarę. Jak rozmawiać z klientem. który nie wie. czego chce. Wydanie II rozszerzone

Kategoria: Ekonomia i biznes

Przy tworzeniu projektów informatycznych ludzie muszą umieć się dogadać. Brak wspólnej wizji. świadomości istnienia innych perspektyw czy zrozumienia potrzeb pomiędzy współpracującymi stronami zawsze prowadzi do porażki. Tym bardziej w środowisku Agile. gdzie ludzie ze świata biznesu i developerzy pracują razem. zdolność do skutecznej komunikacji staje się niezwykle ważna. Można nawet powiedzieć. że umiejętności miękkie mają tam większe znaczenie niż umiejętności techniczne. które łatwiej zdobyć.

Skuteczna komunikacja to taka sama umiejętność jak jazda samochodem czy programowanie. Michał Bartyzel doskonale to pokazuje. rozkładając cały proces rozmowy na proste elementy. Dzięki temu czytelnik może nauczyć się rozpoznawać wzorce i dopasowywać odpowiednie techniki do kontekstu rozmowy. Autor posługuje się prostym i zrozumiałym językiem. uważnie wybiera najważniejsze aspekty tematów z pogranicza psychologii i coachingu. Narzędzia. które czytelnik dostaje do ręki. można od razu wykorzystać w pracy.

Oprogramowanie szyte na miarę wyróżnia się spośród pozycji o podobnej tematyce skupieniem na ludzkiej stronie tematu – w miejsce proponowania kolejnych szablonów i metod. Nie jest to kolejne tłumaczenie z języka angielskiego. ani próba zastosowania amerykańskich technik w polskich realiach. Liczne przykłady zaczerpnięte prosto z życia pokazują. jakie błędy popełniamy w codziennych rozmowach i jak można ich uniknąć. Gwarantuję. że niejeden raz uśmiechniesz się podczas czytania zapisów rozmów.

Jest to książka promująca pierwszy punkt Manifestu Agile: ludzie i ich interakcje ponad procesy i narzędzia. Polecam ją gorąco wszystkim osobom zaangażowanym w pracę nad projektami informatycznymi wytwarzanymi w relacji klient-dostawca albo na wewnętrzne potrzeby organizacji.

Krystian Kaczor. Agile Coach. trener. autor książki Scrum i nie tylko

Autor: Michał Bartyzel

Cena: 54.90

Michał Bartyzel: MP3


musiał stawić czoło bandzie lichwiarzy. złodziei i zabójców. Pomoże mu w tym znudzona kelnerka. która wie nieco więcej. niż chce ujawnić. To będzie długa droga. zwłaszcza że wszystko sprzysięgło się przeciwko niemu…

Ale Reacher wierzy. że raz na jakiś czas sprawiedliwości staje się zadość.

Kategoria: Autor

Lee Child

ISBN: 978-83-8125-846-3

Cena: 9999

978-83-8125-846-3:


iwa. Przejmująca. Zatrzymuje w biegu i całkowicie zmienia słodki. idylliczny obraz rodziny i macierzyństwa. Nie zawsze wiąże się ono ze szczęściem i euforią. Czasem jest to również strach i zagubienie. O tej przemilczanej często prawdzie pisze Daria Skiba. Nie możecie przegapić tej książki. Poruszy Wami do głębi i nie da o sobie zapomnieć…”

Agnieszka Zakrzewska. pisarka

Kategoria: Autor

Daria Skiba

ISBN: 978-83-8194-171-6

Cena: 9999

978-83-8194-171-6:


cie tylko dlatego. że nie wydawało im się wystarczająco dobre. Ty też możesz to zrobić. Daj się porwać w niezwykłą podróż w poszukiwaniu źródeł pozytywnej zmiany.

Poznaj historie tych. którym się udało. choć wcale nie było im łatwo. Odkryj ich pasje. motywacje. inteligentne sposoby na pokonanie przeszkód. Poczuj siłę. z jaką zmagali się z losem. i euforię. która towarzyszyła wygranej. Edyta Walęciak-Skórka wraz z adeptkami Akademii Projektantek Przyszłości pokaże Ci. jak znaleźć tę moc w sobie i wykorzystać ją na swoją korzyść. Nie wystarczy tylko marzyć — trzeba wytyczyć sobie cele i odrzucić ograniczające przekonania. podejmować wyzwania i nie bać się pracy czy walki o marzenia. Czy nie warto tego zrobić?

 • Sięgnij po marzenia i zaufaj im
 • Postaw sobie cele i zbuduj silne DLACZEGO
 • Znajdź swoje mocne strony i stwórz plan działania
 • Odkryj swoją moc i walcz o realizację marzeń

  Kategoria: Poradniki

  Jutro zaczyna się dziś

  Odkryj w sobie moc!

  • Osiem wspaniałych darów. czyli to. co masz w sobie i co pomoże Ci rozwinąć skrzydła
  • Potęga marzeń. czyli cudowna droga. którą sama możesz sobie wytyczyć
  • Aktywne działanie. czyli uparte dążenie do szczęśliwego i spełnionego życia

  Czy zastanawiałaś się kiedyś nad tym. jak wyglądałoby Twoje wymarzone życie? Co naprawdę chciałabyś robić. co osiągnąć. kim się stać? Czy myślałaś o poznawaniu innych kultur. wspaniałej pracy. satysfakcjonującym życiu osobistym? A czy wiesz. że niezależnie od tego. jak Twoje życie wygląda w chwili obecnej. spełnienie marzeń naprawdę jest możliwe? Nie kręć głową z niedowierzaniem. Tysiące. a może miliony ludzi na świecie radykalnie zmieniły swoje ży

  :

  Cena:

  :


  Motocykl po czterdziestce (zamiast kochanki)

  Kategoria: Poradniki

  Przygotuj się. by poczuć wolność…

  • Po co ci ten motocykl. czyli jak przekonać otoczenie. że nie zwariowałeś
  • Co musisz wiedzieć. żeby się… nie zabić!
  • Motocyklizm — filozofia twojego nowego stylu życia

  Skończyłeś czterdziestkę i zdążyłeś wyhodować spektakularny mięsień piwny? Siedzisz przed telewizorem w ciepłych bamboszkach i zastanawiasz się. co dalej? Czy w ogóle istnieje jakieś „dalej?” Jeśli tak. to jesteś jednym z wielu tysięcy facetów. którzy mają ten problem. Część z nich zainwestuje w młode kochanki. Inni po wielu latach wreszcie spełnią swoje marzenie i kupią motocykl. Uprzedzam Cię — pierwsza opcja jest bardziej kosztowna!

  Jeśli zdecydujesz się na drugą. to czas. byś dowiedział się. co to takiego „motocyklizm”. Bo nie jest to tylko i wyłącznie posiadanie motocykla. To pasja. styl życia. filozofia. rodzaj myślenia i odczuwania. To upragniona wolność. I emocje. Cała masa fantastycznych emocji.

  Jeśli ta książka przyciągnęła Twoją uwagę. na pewno złapałeś już bakcyla. Podkarm go. czytając o wszystkim. o czym powinieneś wiedzieć. zanim zaczniesz motocyklową przygodę.

  • Jaki motocykl powinieneś sobie sprawić?
  • Motocyklowe prawko dla zgreda
  • Czy można jeździć w pidżamie?
  • Motocyklowa rewia mody
  • Kiedy spadnie deszcz
  • Zapakuj na motocykl swój cały majdan
  • Dziewczyna na motocyklu
  • Największy wróg motocyklisty: samochód
  • Motocyklizm w Internecie
  • Upojne wieczory garażowe
  • Motocyklowe ciekawostki

  Niech moc (motocykla) będzie z tobą!

   

  Autor: Jarosław Gibas

  Cena: 35.90

  Jarosław Gibas: MP3


  r

  Kategoria: Tess Gerritsen

  ISBN

  978-83-8125-874-6: Ilosc_stron

  Cena:

  Ilosc_stron: Fragment


  Zdrowie masz we krwi! Jak żyć w zgodzie z grupą krwi

  Kategoria: Poradniki

  Pokarm jest warunkiem życia ludzkiego. ilość i jakość pokarmu warunkuje jego przedłużenie

  Andrzej Czesław Klimuszko

  Dzięki diecie zgodnej z Twoją grupą krwi:

  • stracisz na wadze. bo Twój organizm zacznie wypłukiwać toksyny odkładane w tkance tłuszczowej
  • pozbędziesz się dolegliwości związanych m.in. z zaburzeniami procesu trawiennego. zwolnieniem tempa przemiany materii. osłabieniem produkcji insuliny. zaburzeniem równowagi hormonalnej czy zapaleniem wyściółki przewodu pokarmowego
  • uzyskasz wsparcie w zwalczaniu chorób zagrażających życiu. takich jak rak. choroby sercowo-naczyniowe. cukrzyca czy niewydolność wątroby
  • zyskasz większą odporność
  • zadbasz o stan Twoich komórek i spowolnisz proces starzenia

   

  Życie w czterech stylach: 0. A. B. AB. Sprawdź. do której grupy należysz! Rewolucyjne diety. które opanowują stoły i lodówki na całym świecie. zwykle obiecują to samo – piękny wygląd. świetne samopoczucie i zwycięstwo nad zbędnymi kaloriami. Ile razy jednak zdarza się tak. że to. co sprawdza się u sąsiada. w ogóle nie odnosi skutku u Ciebie? Albo – jeszcze gorzej – szkodzi Ci i sprawia. że czujesz się niewyraźnie?

  Dzieje się tak dlatego. że jesteśmy różni. a kluczem do rozwikłania tej tajemnicy jest Twoja grupa krwi. To ona decyduje o podatności na choroby. preferencjach kulinarnych. a nawet doborze programu ćwiczeń. Ale nie tylko – to. czy grasz w drużynie A. B. AB lub 0. wpływa także na Twoją osobowość! W Twoich żyłach płynie strumień odpowiedzialny za powodzenie w pracy i miłości. Twoje predyspozycje i życiowe wybory.

  Tryskasz optymizmem i kreatywnością. jak inni przedstawiciele grupy B? A może bije od Ciebie pewność siebie. właściwa dla Zerówek? Jesteś zdystansowanym wrażliwcem z grupy A czy też towarzyską jednostką spod znaku AB? Antygeny ulokowane na powierzchni czerwonych krwinek mówią na Twój temat więcej. niż przypuszczasz.

  Uwzględniając w programie zdrowotnym dietę i tryb życia zgodne z własną grupą krwi. możesz poprawić stan swojego zdrowia. witalność i równowagę emocjonalną. Bądź takim biologicznym indywiduum. jakim masz być!

  dr Peter J. D’Adamo

  Istnieją cztery grupy krwi. a co za tym idzie – cztery style życia. Dieta zgodna z grupą krwi jest fascynującym sposobem na poszukiwanie właściwego sposobu odżywiania. To właśnie grupa krwi jest jednym z głównych czynników wpływających na Twój bilans energetyczny. na skuteczność. z jaką spalasz kalorie. oraz na reakcje na stres.

  Jedz i żyj zgodnie z tym. kim jesteś!

  Książka zawiera zestawienia produktów oraz wskazówki dla posiadaczy poszczególnych grup krwi

   


   

   

  Patroni medialni książki:

   

  Autor: Dorota Augustyniak-Madejska

  Cena: 24.90

  Dorota Augustyniak-Madejska: MP3  intelligent business pdf, państwowe fundusze majątkowe, ludwik florek, czuhajster, call of cthulhu gry online, dziady cz 2 opis, dave hutchinson, malleus maleficarum pdf, anna dalia słowińska, armia pakistanu, czarne skrzydła, stęskniłem się za tobą, zbytki polskie potocki, wyprawa skrytobójcy, fraszki jana kochanowskiego interpretacja, z mobi na pdf…