onk to polski pisarz fantasy i science fiction. którego książki zostały docenione przez wielu czytelników; Charakterystyczne postaci. ciekawe łączenie teoretycznie dwóch zupełnie odrębnych światów fantasy i science fiction. a także fabularne niuanse ukazujące inny wymiar opowiadanej historii. to główne atuty autora. Sam o sobie mówi. że ma obsesję pisania – jednak w żadnym stopniu nie oznacza to utraty jakości.

onk to polski pisarz fantasy i science fiction. którego książki zostały docenione przez wielu czytelników; Charakterystyczne postaci. ciekawe łączenie teoretycznie dwóch zupełnie odrębnych światów fantasy i science fiction. a także fabularne niuanse ukazujące inny wymiar opowiadanej historii. to główne atuty autora. Sam o sobie mówi. że ma obsesję pisania – jednak w żadnym stopniu nie…

Published by admin in11 grudnia 2016
Tagi: , , ,

onk to polski pisarz fantasy i science fiction. którego książki zostały docenione przez wielu czytelników; Charakterystyczne postaci. ciekawe łączenie teoretycznie dwóch zupełnie odrębnych światów fantasy i science fiction. a także fabularne niuanse ukazujące inny wymiar opowiadanej historii. to główne atuty autora. Sam o sobie mówi. że ma obsesję pisania – jednak w żadnym stopniu nie oznacza to utraty jakości.

Kategoria: Autor

Krzysztof Bonk

ISBN: 978-87-26-76206-8

Cena: 9999

978-87-26-76206-8:


My Religion

Kategoria: Pozostałe

In My Religion. Leo Tolstoy accuses the church of hiding the true meaning of Jesus. which is to be found in the Sermon on the Mount and the call to resist evil. For Tolstoy. it is this command which has been most damaged by ecclesiastical interpretation.Tolstoy had not always been possessed of the religious ideas set forth in My Religion. For thirty-five years of his life he was. in the proper acceptation of the word. a nihilist-not a revolutionary socialist. but a man who believed in nothing. But faith came to him; he believed in the doctrine of Jesus. and his life underwent a sudden transformation.

Autor: Leo Tolstoy

Cena: 102.90

Leo Tolstoy: MP3


Indygo

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

W Baskin Zachodnim dzieci znikają bez śladu niemal od zawsze. Uciekają z domu czy są uprowadzane? Żyją czy umarły? Nikt nie wie. jaki spotykał je los.

Nikt prócz Kusaka. Sadystycznego seryjnego mordercy. który je porywa i w bestialski sposób morduje. Równie wiele przyjemności jak torturowanie ofiar sprawia mu gra jaką prowadzi z lokalną społecznością i policją. Psychopata na co dzień przybiera różne maski: wzorowego obywatela. sympatycznego sąsiada. wolontariusza zaangażowanego w pomoc rodzinom ofiar. Karmi swoje ego ich cierpieniem. bezradnością i łatwowiernością. Czuje się bezkarny.

Los stawia jednak na jego drodze nietypowych przeciwników. Dwoje nastolatków połączonych tragedią i wspólnymi tajemnicami odkrywa. jaki los spotyka zaginione dzieci.

Nieprzygotowani wkraczają w świat dorosłych. Odnajdują prawdę. przyjaźni i miłość. Płacą za to wysoką cenę. Być może zbyt wysoką?

ISBN: 978-83-246-6437-5

Cena: 9999

978-83-246-6437-5: Wstęp do wydania drugiego (5)Dlaczego powinnaś przeczytać tę książkę? (7)CZĘŚĆ PIERWSZA1. O Tobie samej – czyli jak stać się kobietą pełną uroku. czaru i zmysłowości (15)2. O mężczyznach – czyli kogo chcesz uwodzić (31)CZĘŚĆ DRUGA3. O sztuce uwodzenia – czyli jak tworzyć odpowiedni nastrój i ton rozmowy (45)4. Decyzja należy do Ciebie – czyli jakie masz możliwości (67)5. Jak do niego mówić – czyli trochę o strukturach językowych (83)6. Jak zostać gwiazdą – czyli krótki kurs uwodzenia w portalu r…


Zdzisław Beksiński. Opowiadania

Kategoria: Poradniki

Zdzisław Beksiński był artystą wszechstronnym. Malarstwo. rzeźba. rysunek. grafika. fotografia – to jego najbardziej znane pasje twórcze. Ale mało kto wie. że w latach 60.. nie zaprzestając działalności plastycznej. próbował swoich sił także w pisarstwie. Epizod literacki był krótki i intensywny: w niespełna dwa lata powstało 40 opowiadań lub fragmentów. po czym sanocki artysta spakował wszystkie maszynopisy oraz rękopisy. by już nigdy do nich nie wrócić.

Pół wieku później pojawia się wreszcie drukiem pierwszy wybór jego niesamowitych – w każdym znaczeniu tego słowa – tekstów. Oniryzm. pastisze literatury sensacyjnej i antyutopijnej. surrealizm. zabawy formą. nawiązanie do estetyki filmu. widowiska telewizyjnego i popkultury. literatura konfesyjna i dygresyjna. humor i makabra – lektura Beksińskiego to pisarska podróż przez liczne znane nurty i mody literackie XX wieku. Zapraszamy do niej nie tylko dla fanów Beksińskiego i jego sztuki. lecz także amatorów mocnej literatury.

Autor: Zdzisław Beksiński

Cena: 17.90

Zdzisław Beksiński: MP3


representative. and challenging as it is revealing.

Kategoria: Autor

Juan Vidal

ISBN:

Cena: 9999

:


Kategoria:

: Gillian Macmillan

Cena: 39.90

Gillian Macmillan: MP3


Chiński ekspres

Kategoria: Literatura podróżnicza i przewodniki

Ojciec z córką wyruszają w podróż do Chin. Nie są wytrawnymi podróżnikami. nie mają wielkiej wiedzy na temat kraju. w którym komunizm nigdy się nie skończył. Może dlatego relacja z podróży jest tak interesująca. Nie znajdziesz tu opisu zabytków i tras. Poznasz za to Chiny widziane oczami zwykłego Europejczyka. Barwne portrety mieszkańców i turystów tworzą opowieść o tym. co jest tu i teraz. Zapis ulotnych wrażeń uruchamia wszystkie zmysły. a ironiczny ton autora miejscami doprowadza do łez. Doskonała pozycja dla wszystkich. którzy doceniają indywidualizm i nie boją się języka bez cenzury.

 

K. S. Rutkowski – (ur.1974) polski pisarz. Pochodzi z Koszalina. Zadebiutował na łamach czasopisma kulturalnego „Lampa i Iskra Boża” w 2001 roku opowiadaniem „Brudne historie”. Został dostrzeżony w wielu konkursach literackich. jest laureatem m.in. I Ogólnopolskiego i Polonijnego Konkursu Literackiego im. Zenona Przesmyckiego „O Laur Miriama” – Radzyń Podlaski 2003. W swoich utworach nie boi się odważnych scen i dosadnego języka. Jego twórczość bywa kontrowersyjna. Wybrane publikacje: „Kryminał tango” (I wyd. 1999). „Brudne historie” (2006). „Chiński ekspres” (2009). „W niewoli seksu” (2014).

Autor: K. S. Rutkowski

Cena: 12.99

K. S. Rutkowski: MP3


Meet Me at the Morgue

Kategoria: Pozostałe

Meet Me at the Morgue is the story of a kidnapping that led to four murders. In his search for the killer. Howard Cross digs deep into the Los Angeles underworld. finding along the way a beautiful. lost adolescent mourning a dead lover. a suitcase hidden under an aging sadist’s bed. and a slovenly gentleman with an ice pick in his neck. Ross Macdonald has never written a story quite like this. and neither has anyone else.

Autor: Ross Macdonald

Cena: 71.90

Ross Macdonald: MP3


ami z planów filmowych na całym świecie. Każdy. kto jest fanem polskiego kina. znajdzie tu coś dla siebie.

Kategoria: Autor

Andrzej Haliński

ISBN: 978-83-268-3627-5

Cena: 9999

978-83-268-3627-5:


ać ty!

Kategoria: Autor

Meghan March

ISBN: 978-83-283-7058-6

Cena: 9999

978-83-283-7058-6: Ze względu na strukturę książki nie zamieszczono spisu treści.siepielska agnieszka, bad boys girl 3 pdf, bog nie mruga, bad saint monica james pdf, neuroerotyka, marta klubowicz dzieci, analiza matematyczna podręcznik, lowczyni trofeow, pan lodowego ogrodu tom 2 pdf, siła honoru, jan parandowski narodziny świata, katarzyna puzyńska więcej czerwieni pdf, ove logmansbo, sapkowski wiedźmin kolejność, mahabharata po polsku pdf, agata na tropie, hard truck apocalypse, żeby umarło przede mną…