Stanowczo. łagodnie. bez lęku

Stanowczo. łagodnie. bez lęku Kategoria: Poradniki Konkretnie i rzeczowo o asertywności. Nawet w bardzo trudnych sytuacjach można obronić własną godność i prawa osobiste. nie naruszając godności i praw drugiego człowieka. Książka Marii Król-Fijewskiej uczy. jak żyć po swojemu i wypowiadać bez lęku własne zdanie. jak odmawiać. nie wywołując konfliktów. i złościć się. nie raniąc innych.…

Published by admin in9 grudnia 2016
Tagi: , , , ,

Stanowczo. łagodnie. bez lęku

Kategoria: Poradniki

Konkretnie i rzeczowo o asertywności.

Nawet w bardzo trudnych sytuacjach można obronić własną godność i prawa osobiste. nie naruszając godności i praw drugiego człowieka.

Książka Marii Król-Fijewskiej uczy. jak żyć po swojemu i wypowiadać bez lęku własne zdanie. jak odmawiać. nie wywołując konfliktów. i złościć się. nie raniąc innych. jak bronić własnych interesów. jak nie dać się wykorzystywać. poniżać ani lekceważyć.

Jest w istocie obfitującym w praktyczne przykłady podręcznikiem. zawierającym wiele praktycznych i konkretnych porad jak radzić sobie w różnych sytuacjach interpersonalnych. Tematy poruszone przez Autorkę zilustrowane są dialogami. dzięki którym można się dowiedzieć jak wykorzystać rady w praktyce.

Maria Król-Fijewska jest psycholo

ISBN: 978-91-7903-789-5

Cena: 9999

978-91-7903-789-5:


The Picture of Dorian Gray. Portret Doriana Graya w wersji do nauki angielskiego

Kategoria: Pozostałe

Język angielski

Poziom B2

Lubisz dobre powieści a jednocześnie chcesz doskonalić swój angielski?

Mamy dla Ciebie idealne połączenie!

Klasyka literatury światowej w wersji do nauki języka angielskiego.

Dorian Gray. młodzieniec o hipnotyzującej urodzie. pozuje do portretu malarzowi Bazylemu Hallwardowi. To wydarzenie rozpoczyna historię. która pozwala wniknąć w świat grupy młodych wielbicieli sztuki i wyznawców hedonizmu.

Czy w drodze do absolutnego piękna można bezkarnie porzucić kategorie moralne i dotrzeć do wiecznego szczęścia?

Przekonaj się. że nauka języka obcego może być przyjemnością. której nie sposób się oprzeć.

Autor: Oscar Wil

Cena: 27.95

Oscar Wil: MP3


Saturn. Bezlitosna siła. Tom 3

Kategoria: Pozostałe

Emocje to jej specjalność. Najnowsza powieść Agnieszki Lingas-Łoniewskiej to emocjonalna jazda bez trzymanki!

 

Konrad Klajzer zebrał od życia wystarczająco wiele ciosów. To. że wyszedł na ludzi. zawdzięcza wyłącznie przybranej siostrze Anicie i jej mężowi. słynnemu wśród zawodników MMA Kastorowi.

 

Inez pod okiem dziewczyn z fundacji FemiHelp dźwiga się z traumatycznych przeżyć. które naznaczyły ją na zawsze. Blizny ma nie tylko na przedramionach. które skrywa pod długimi rękawami niezależnie od pogody. Znacznie poważniejsze rany nosi w sercu.

 

Jego uratowały walki. Na ringu zmienia się w niezwyciężonego Saturna. Poza nim ma jedną słabość. Ją.

 

Ona dopiero co odzyskała psychiczną równowagę.

 

Ich związek. zdaniem przyjaciół. nie jest najlepszym pomysłem. A jednak rozumieją się bez słów. Bo oboje przeszli przez p

ISBN: 978-83-8219-024-3

Cena: 9999

978-83-8219-024-3:psychoza bloch, neverwinter night 2, czym sie rozni pandemia od epidemii, samorząd terytorialny dolnicki, zniszcz mnie pdf, walis, przewodnik po islandii, demony seksualnosci, więzy krwi nora roberts, barbara kruk, jego orgazm później pdf, kontrolka srającego faceta, god of war 3 remastered poradnik, balon adam naruszewicz, jacek kuroń pochodzenie, najdroższy sąsiad pdf, armani metka wsiadam do mietka, medycyna sądowa pdf…