Zabrakło czwartego do brydża

Zabrakło czwartego do brydża Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy Powieść kryminalna jednego z najpopularniejszych autorów PRL. Przystojny zootechnik przyjeżdża do pracy w stadninie i z miejsca porusza lokalną społeczność. Kobiety nie potrafią oderwać od niego wzroku. a mężczyźni szczerze go nie znoszą. Nic dziwnego. Maciej Sławiński jest młody. wysportowany i każdy w porównaniu z nim…

Published by admin in22 listopada 2016
Tagi: , , ,

Zabrakło czwartego do brydża

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Powieść kryminalna jednego z najpopularniejszych autorów PRL.

Przystojny zootechnik przyjeżdża do pracy w stadninie i z miejsca porusza lokalną społeczność. Kobiety nie potrafią oderwać od niego wzroku. a mężczyźni szczerze go nie znoszą. Nic dziwnego. Maciej Sławiński jest młody. wysportowany i każdy w porównaniu z nim wypada gorzej. Wkrótce zostaje posądzony o romans z żoną dyrektora. a do tego gajowy chce zmusić go do ślubu z córką. która podobno jest z nim w ciąży. Tymczasem nadchodzi sezon polowań. Podczas jednego z nich zamiast jastrzębia zastrzelony zostaje Sławiński. Potencjalnych zabójców jest wielu. każdy ma swój motyw. za to żaden nie ma alibi na popołudnie. kiedy padł feralny strzał. Lokalna milicja będzie mieć ręce pełne roboty…

Język. postacie i poglądy zawarte w tej publikacji nie odzwierciedlają poglądów ani opinii wydawcy. Utwór ma charak

318348: 14.99

Cena:

14.99:


Jajecznica na deszczówce

Kategoria: Pozostałe

 

W Giżycku spotykają się wcześniej nieznające się nastolatki. Dla każdego z nich wakacyjny wyjazd oznacza coś innego – przykry obowiązek. długo oczekiwaną okazję. by się wyszaleć. lub dwa tygodnie spokoju od nadopiekuńczych rodziców. W grupie szybko wyróżniają się takie indywidualności. jak Wanda. Szprycha. Klema czy Marita. a spośród chłopaków Kajtek. Maks. Zyga. Franek.

Szprycha i Zyga zakładają się w pewnej honorowej sprawie. a ich zwolennicy pomagają im zakład wygrać. wykonując różne ryzykowne zadania. Kto okaże się zwycięzcą? O tym opowie ta pełna humoru powieść wakacyjna. której akcja obfituje w zaskakujące sytuacje. dramatyczne sceny i niesamowite nocne eskapady.

Autor: Agata Mańczyk

Cena: 23.86

Agata Mańczyk: MP3


na pozór wydaje się poznany w Ciechocinku mężczyzna. Choć zauroczony i zapatrzony w Serafinę jak w lustro. Alojzy ma jednak dość uciążliwą wadę…

Zabawna. wciągająca książka Krystyny Nepomuckiej w groteskowy sposób opisuje twardą rzeczywistość. w której oczywiste wartości nabierają zupełnie innego wymiaru.

 

Krystyna Nepomucka jest autorką ponad 30 powieści. z których największy rozgłos przyniósł jej cykl zapoczątkowany przez „Małżeństwo niedoskonałe”. Poczucie humoru. dystans do opisywanego świata i bohaterów każdej historii oraz barwny język autorki sprawiają. że od jej książek trudno się oderwać.

Kategoria: Autor

Krystyna Nepomucka

ISBN: 978-83-63302-58-0

Cena: 9999

978-83-63302-58-0:


słania zasady. którymi sterowana jest nasza rzeczywistość – wszyscy jesteśmy ofiarami fake newsów. Soczysta. trafna i znakomicie absurdalna opowieść o patologiach czasów współczesnych. Inteligentna i zabawna odtrutka na czyhającą zewsząd nudę.

Mes to ostatni żołnierz wyklęty wielkomiejskiego weekendu. Jednocześnie brutalny kark ze Śródmieścia i kotek na sterydach. Do ludzi umiejących czytać ze zrozumieniem: spodoba wam się ta książka. Dobry współczesny noir dziejący się za rogiem.

Marcin Kołodziejczyk

Kategoria: Autor

Piotr Szmidt

ISBN: 978-83-8032-467-1

Cena: 9999

978-83-8032-467-1:taltos, p.s. wciąż cię kocham, książę mehmed, jak poderwać teściową, kosmiczne bobry, pavoncello, znani ateisci, las zagubionych dusz, biologia campbell pdf, kody z coca coli, jak zdobyc faceta, słownik ukraińsko polski pdf, jesper juul, watson angus, antropologia kulturowa pdf, vladimir wolf, blanka lipińska 365 dni pdf za darmo, aplikacja do słuchania audiobooków, co zrobić żeby nie chrapać w nocy zapytaj…