Optymizm mimo wszystko

Optymizm mimo wszystko Kategoria: Poradniki Jak dostrzegać światło w ciemności? Jak nauczyć się wdzięczności. kiedy nie ma za co dziękować? Jak widzieć dobro zawsze i wszędzie? Jak żyć z optymizmem bez względu na okoliczności? Optymizm ma magnetyczne działanie. Przyciąga pozytywne zdarzenia. To prawo fizyki – każda akcja wywołuje równą jej i przeciwnie skierowaną reakcję. Jeśli…

Published by admin in19 listopada 2016
Tagi: , , , , , ,

Optymizm mimo wszystko

Kategoria: Poradniki

Jak dostrzegać światło w ciemności? Jak nauczyć się wdzięczności. kiedy nie ma za co dziękować?

Jak widzieć dobro zawsze i wszędzie? Jak żyć z optymizmem bez względu na okoliczności?

Optymizm ma magnetyczne działanie. Przyciąga pozytywne zdarzenia. To prawo fizyki – każda akcja wywołuje równą jej i przeciwnie skierowaną reakcję. Jeśli wiecznie narzekasz. marudzisz i skupiasz się na negatywnych aspektach swojego życia. przyciągasz dokładnie to. co sobie wymarudzisz. Jeśli podejmiesz decyzję. że od teraz. od tej chwili zaczynasz we wszystkim doszukiwać się dobra. dobro samo zacznie pukać do Twoich drzwi. Nadzieja rozkwitnie. dostatek rozkwitnie. Ty rozkwitniesz. Oto najważniejsza lekcja optymizmu: w każdym zdarzeniu. tym z przeszłości i tym z teraźniejszości. doszukaj się czegoś. za co możesz być wdzięczna i… bądź optymistką!

ISBN:

Cena: 9999

:


Płomień i krzyż. Tom 1

Kategoria: Fantastyka i fantasy

Jak Mordimer Madderdin został inkwizytorem? Kim byli jego rodzice? Jaką tajemnicę skrywa jego mentor Arnold Löwefell? Z każdą odpowiedzią. z każdą wskazówką pytania i wątpliwości się mnożą…

Cztery opowiadania. które rzucają nieco światła i trochę cieni na przeszłość Mordimera Marderdina: Piękna Katarzyna. Płomień i krzyż. Szachor Sefer. Drugie piętro wieży.

Piękna Katarzyna. powszechnie znana ze swych nieprzeciętnych umiejętności. które chętnie prezentuje zamożnym adoratorom w alkowie. jest tak naprawdę potężną czarownicą. Jej największe pragnienie to zdobyć starożytną magiczną księgę Szachor Sefer. Kobieta nie podejrzewa jak wiele przyjdzie jej poświęcić w imię tego marzenia.

Tymczasem inkwizytor Arnold Löwefell rusza w sam środek wojennej zawieruchy. aby odnaleźć dziewczynkę. na której życiu szczególnie zależy Świętemu Officjum. Opatrzność sprawi. że znajdzie również pewnego niezwykłego chłopca. To spotkanie odmieni los inkwizytora i otworzy przed nim wrota do tajemnic. o których istnieniu wie zaledwie garstka żyjących.

Autor: Jacek Piekara

Cena: 29.90

Jacek Piekara: MP3


osc_stron

Kategoria:

Wydawnictwo

Rok_wydania: 2015

Cena:

2015: 9999


arch for answers in a place where nothing is guaranteed. least of all survival.

Kategoria: Autor

Christopher S. Stewart

ISBN:

Cena: 9999

:


Spowiedź Ewy Braun

Kategoria: Historia i literatura faktu

Ewa Braun. wybranka największego tyrana. jakiego poznał świat. Jaka była naprawdę kobieta. z którą Adolf Hitler wziął ślub kilka godzin przed samobójstwem? Co lubiła wyczyniać ze swoim Adolfem. gdy byli sami? Jakie były jej największe sekrety? Po wielu latach po raz pierwszy będziemy mogli dowiedzieć się tego od kobiety. która była jej powiernicą. Anna Lerke. bo o niej mowa. wreszcie przerwała milczenie i postanowiła opisać swoje wspomnienia z czasów. gdy żyła u boku Ewy Braun.

Szczera i bolesna opowieść o kobiecie. która całe swoje dorosłe życie spędziła w cieniu potwora.

Autor: Anna Lerke

Cena: 29.90

Anna Lerke: MP3wojenna korona, testy ravena jak rozwiązywać, dawca przysięgi 2 audiobook chomikuj, napisz jakie są skutki pożarów w porze suchej na sawannach, sklepy cynamonowe pdf, nieczyste zagranie, sztuka obsługi pochwy ksiazka, wyznania gejszy, enemy front poradnik, pierwszy raz jak sięga pamięć chwyty, kuba wędrowycz, vasta psychologia dziecka pdf, gazeta wamp, klauzula limitacyjna, małgorzata dąbrowska kardas, bugenwilla sprzedaż wysyłkowa…